Zakłady LOL – funkcje i niuanse

Zakłady LOL – funkcje i niuanse

Zaktualizowano 1 marca, 2023 by Marek Krupa

League of legends to drużynowa gra strategiczna, która polega na rywalizacji dwóch drużyn. Każdy z zespołów składa się z pięciu bohaterów walczących ze sobą. Zadaniem graczy jest zniszczenie bazy przeciwnika. Stawiając zakłady lol, typerzy są w stanie wybrać spośród 140 postaci, aby z pomocą takich zawodników zabijać wrogów i niszczyć wieże w drodze po zwycięstwo. Każdy z bohaterów ma określony poziom trudności, swoją rolę i może się pojawić na odpowiedniej alei.

Jeśli chodzi o zakłady online, to istotną rolę tutaj odgrywa przede wszystkim strategia gry i warunki obstawiania na stronie konkretnego bukmachera. Polscy gracze mogą znaleźć typy na king of glory i inne rozrywki bukmacherskie, które wyróżniają się wysokimi kursami i oferują liczne promocje. Ponadto gry rankingowe pomagają zdecydować, która z gier esportowych jest najbardziej opłacalna. Poniżej można znaleźć szczegółową informację na temat tego, zakłady bukmacherskie LOL jak stawiać.

Gdzie obstawiać League of Legends

zakłady bukmacherskie lol

Lista wydarzeń sportowych jest na bieżąco aktualizowana. Miłośnicy tej gry mogą postawić zakłady bukmacherskie na dokładny wynik albo postawić na drużynę, która jako pierwsza na danej mapie pokona bazę przeciwnika. League of Legends zakłady jest dostępna w ofercie polskich i zagranicznych firm bukmacherskich, które mają pozytywne opinie. Jeśli chodzi o listę firm bukmacherskich, które oferują gry online League of Legends, to wygląda ona następująco:

 • STS zakłady;
 • LOL zakłady bukmacherskie betfan;
 • forBET zakłady;
 • LOL zakłady bukmacherskie superbet;
 • Betclic zakłady;
 • GGBet zakłady;
 • superbet;
 • Fuksiarz zakłady;
 • LOL zakłady bukmacherskie efortuna.

Obstawianie League of Legends – bonusy bukmacherskie

Często na wynik rozgrywki duży wpływ też ma możliwość wykorzystania poszczególnych promocji. Gracze też mają zwracać uwagę na możliwość skorzystania z promocji specjalnych na esport. Bonusy pozwalają na świetną rozrywkę bez ryzyka i są dostępne niemal na stronie każdego bukmachera. Oto lista popularnych bonusów na meczy LOL: 

 • kody do lola;
 • cashback;
 • freebety;
 • bonus bez depozytu;
 • zakład bez ryzyka;
 • bonus od wpłaty.
lol zakłady bukmacherskie 2023

LoL – zasady gry

Esport i inne zakłady, na przykład piłka nożna, są dostępne na stronach wielu firm bukmacherskich. Aby obstawiać mecze rocket league w pln, należy zalogować się w serwisie bukmacherskim i wybrać odpowiednią formę płatności. Jest to popularna gra strategiczna, która ma proste zasady i wymaga podstawowych umiejętności typerskich. Główne zasady obstawiania tej gry u polskich bukmacherów znajdują się poniżej:

 • Zniszczenie bazy.

Nexus jest centrum baz obu drużyn, dlatego gra może się skończyć zniszczeniem Nexusa. Pierwszy team, który pokona wroga jako pierwszy, zostaje zwycięzcą. Warto też pamiętać o tym, że Nexus to miejsce, w którym pojawiają się stwory. Jednak dobrą wiadomością jest to, że za Nexusem jest rozmieszczona fontanna, która pozwala na szybkie uzupełnienie zdrowia i many. W fontannie też znajduje się sklep z bronią i innymi dodatkami.

 • Oczyszczenie ścieżki.

W celu dostania się do wrogiego Nexusa drużyna ma oczyścić minimalnie jedną aleję. Droga do wrogiej bazy jest długa i najczęściej jest zablokowana budowlami obronnymi w postaci wież i inhibitorów. Każda alejka ma trzy wieże i jeden inhibitor, a Nexus jest broniony przez dwie wieże.

 • Walka z dżunglą.

Dżungla jest rozmieszczona między alejami. W dżungle znajdują się przeważnie neutralne potwory i rośliny. Głównymi potworami, które mieszkają w dżungli, są Baron Nashor oraz Smoki. Zabicie każdego z nich powoduje, że drużyna uzyska wyjątkowe wzmocnienia, co wpływa na przebieg gry.

 • Wybór alei.

Drużyny mogą grać na pięciu pozycjach tworzących rekomendowaną kompozycję drużyny. Każda alejka ma określonych bohaterów, które wykonują poszczególne role. Dobrą strategią będzie wypróbowanie wszystkich postaci, aby móc wybrać sobie jedną według własnych preferencji. 

 • Wzmocnienie bohatera w trakcie trwania rozgrywki.

Siła bohaterów rośnie po tym, jak zdobywają oni doświadczenie, pozwalające na awans na kolejne wyższe poziomy. Gracze też gromadzą złoto, które można też kupić i wymienić je na potężniejsze przedmioty. Aby uzyskać przewagę nad wrogiem, niezbędne jest pilnowanie ilości złota i zwiększenie mocy poprzez przechodzenie na inne poziomy. 

 • Zdobycie doświadczenia.

Doświadczenie jest zdobywane w postaci punktów. Gdy bohater zdobywa określoną liczbę punktów, ma szansę na awans i będzie mógł odblokować albo wzmocnić umiejętność. Punkty też zwiększają podstawowe statystyki i można je otrzymać za zabicie wrogich bohaterów, pomóc innym członkom zespołu w zabójstwach i niszczenie budowli obronnych przeciwnika.

 • Odblokowanie umiejętności LOL online.

Każdy z bohaterów ma po pięć głównych umiejętności i dwa specjalne czary. Swoją drogą postacie mogą mieć maksymalnie siedem przedmiotów jednocześnie. Poziom umiejętności zależy też od odpowiedniej kolejności rozwijania umiejętności. Są to ważne czynniki pomagające drużynie odnieść sukces.

zakłady bukmacherskie lol jak stawiać

Na co zwracać uwagę przy obstawianiu meczów LoL

W ostatnich latach LOL zakłady bukmacherskie 2023 zdobyły szaloną popularność wśród polskich graczy, dlatego bukmacherzy robią wszystko, aby miłośnicy esportu mogli jak najszybciej założyć konto w serwisie. przypominamy, że usługi bukmacherskie są dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli chodzi o rozgrywki LOL, to należy przede wszystkim zwrócić uwagę na następujące czynniki:

Strona rozgrywki.

Początkowo gracze mają sprawdzić, czy bukmacher jest legalny i gwarantuje bezpieczne płatności. Warto też zwrócić uwagę na stronę, jakość grafiki i całokształt interfejsu.

Ilość wygranych spotkań.

Typując wyniki konkretnego meczu, warto się dowiedzieć, jakie poprzednie wyniki miały poszczególne drużyny w minionych spotkaniach. Na podstawie tej analizy najczęściej jest tworzona strategia gry. 

Przeciętna różnica w ilości złota.

Jest to ważny czynnik, który pozwala na zdecydowanie podróży i określeniu strategii. Gracze z całego świata mogą wyznaczyć, jaka ilość złota jest u przeciwnika i czy warto jest najpierw dostać się do wieży, czy skupić się na obronie własnych majątków.

Pierwsza krew.

Popularny rodzaj zakładu, które oferują rozgrywki ligowe, polegający na wytypowaniu drużyny, która jako pierwsza zabije przeciwnika. 

Przeciętna różnica w ilości wież.

Celem gry jest zdobycie wieży przeciwnika, jednak gracze też muszą obraniać swoją wież, żeby nie pozwolić wrogom na jej pokonanie.

Przeciętna ilość zdobytych smoków.

Zazwyczaj jest to decydujący czynnik, jeśli chodzi o wybór postaci. Ilość zabójstw świadczy o tym, że jest to bohater, który może pokonać poszczególnych utworów. 

Baron Nashor.

Jest to epicki potwór, który pozwala na zaatakowanie innej drużyny i zwiększenie mocy sojuszniczych utworów znajdujących się w pobliżu. Po zabiciu taki stwór powiększa się sam i zwiększa zasięg ataku.

Indywidualna forma zawodników.

Jeśli chodzi o turnieje specjalne w dziedzinie esportu, to warto przeanalizować kondycję poszczególnych zawodników i sprawdzić, jakie wyniki dana ekipa miała w poprzednim spotkaniu. Czasami kondycja zawodnika w dużej mierze wpływa na wyniki całego zespołu.

Najczęściej wybierane postaci.

Obstawiając zakłady bukmacherskie LOL, należy też zwracać uwagę na funkcje bohaterów, ich moc i poszczególne aleje, na których takie postaci mogą działać. Z reguły najczęściej wybierane bohaterowie mają wysoki ranking i dobrze się sprawdzają w wykonywaniu poszczególnych zadań.

Jak obstawiać bezpieczne – rekomendacje naszych ekspertów

Aby typerzy mieli większe szanse na wygraną, niezbędne jest stosowanie niektórych zasad. Ponadto LOLesports to dynamicznie rozwijająca się dziedzina, która ma proste zasady. Jednak warto pamiętać o tym, że miejsce typowania musi być bezpiecznym i odpowiadać wymogom prawnym. Bezpieczne typowanie jest możliwe tylko na stronach legalnych firm bukmacherskich. Poniżej zamieszczamy kilka porad ekspertów, jak zwiększyć swoją szansę na wygraną.

Analiza szans

Jeśli chodzi o typowanie esportu, to ważna tu jest analiza szans, która jest możliwa na podstawie poprzednich wyników zespołów.

Analiza Statystyki

Jeśli chodzi o podstawowe zasady gry, to nie jest to wystarczająca informacja dla graczy, którzy chcą zwiększyć szansę na wygraną. Warto pamiętać o tym, że zawodnicy się zmieniają tak samo, jak i niektóre funkcje w danej grze. Dlatego należy zwrócić uwagę na statystyki i od czasu do czasu porównywać je, aby móc wybudować na ich podstawie strategię. 

Śledzenie streamów 

Wszystkie zasady rozgrywki są opisane w Regulaminie, który umieszcza się na stronie głównej poszczególnych firm bukmacherskich. Oglądanie transmisji pozwala na lepsze zapoznanie się z poszczególnymi bohaterami i sprawdzenie bazy przeciwnika. Jest to dobra okazja, aby porównać moc obu drużyn i zobaczyć, na czym polega dana rozrywka.

Jak typować zakłady LoL

Początkujący typerzy muszą pamiętać o tym, że gra u nielegalnych bukmacherów wiąże się z mandatem i nie jest wcale bezpieczna. Nielegalne podmioty działające na rynku hazardowym nie mogą gwarantować bezpiecznej gry i nie są w stanie udostępnić ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem. W takiej sytuacji gracze nie mają dostępu do pełnej oferty zakładów na dyscypliny sportowe. Ponadto oszuści też mogą się podszywać pod firmy bukmacherskie. 

lol zakłady bukmacherskie betfan

Wracając do LOL logowanie, przydałoby się powiedzieć kilka słów na temat rejestracji. Dostęp do mid season invitational polska i innych turniejów jest dostępny po założeniu konta na stronie głównej wybranego bukmachera. Proces rejestracji nie zabiera dużo czasu i polega przede wszystkim na wypełnieniu specjalnego formularza, w którym należy zaznaczyć swoje dane osobowe i kontaktowe. Czasami dla rejestracji jest niezbędna weryfikacja danych. 

Warto też pamiętać o tym, że wszystkie legalne firmy bukmacherskie kierują się zasadą odpowiedzialnej gry, dlatego dostęp do strony zamieszczającej treści hazardowe jest możliwy wyłącznie dla osób pełnoletnich. Sam proces typowania esportu, w tym LOL, nie jest skomplikowany, a wygrane zależą też od znajomości zasad gry i możliwości wykorzystania bonusów. Poniżej można znaleźć krótki opis poszczególnych metod typowania rozrywki LOL.

Dokładny wynik na mapach

Często bukmacherzy oferują zakłady, które można postawić na dokładny wynik na określonych mapach. Jest to rodzaj zakładu, który wymaga skupienia się na grze konkretnej drużyny na wybranej mapie. Profesjonalni gracze uważają, że jest to dobra okazja na eksplorację wszystkich możliwych map i przeanalizowanie określonych bohaterów.

Zwycięzca konkretnej mapy

Rozrywki związane ze sportami wirtualnymi zazwyczaj są oferowane w postaci zakładów na zwycięzcę. W grze jest możliwe obstawianie zwycięzcy określonej mapy, dlatego typerzy często wybierają łatwe do pokonania mapy, które mają wiele możliwości do wygranej.

Zniszczenie pierwszej wieży

Jest to trudne zadanie, które wymaga przede wszystkim dobrej strategii. Każda drużyna musi uważać na to, aby pokonać swoich wrogów i trafić na ich tereny w celu pokonania wieży.

Jak typować zakłady LoL

LOL obstawianie turniejów

Dla wielu graczy typowanie wyników poszczególnych turniejów jest dobrą okazją, aby uzyskać dodatkowy bonusów. Podczas meczów można zobaczyć grę swojej ulubionej drużyny esportowej i zobaczyć, który z zespołów dobrze sobie radzi w tym spotkaniu, żeby porównać statystyki i postawić na daną drużynę. 

LOL obstawianie na żywo

Miłośnicy tej gry mogą też obstawiać różnorodne wirtualne zdarzenia w trakcie ich trwania. Jest to emocjonujące przeżycie, które pozwala na zdobycie wyjątkowego doświadczenia w dziedzinie esportu. Ponadto obstawianie league of legends cechuje się podwyższonymi kursami i możliwością poszerzenia swojej wiedzy na temat tej gry.

LOL obstawianie na żywo

Zakłady LOL – plusy i minusy 

W ofercie legalnych bukmacherów znajduje się rozbudowana oferta zakładów, które mają swoje mocne i słabe strony. W zakładach bukmacherskich przede wszystkim chodzi o zwycięstwo, dlatego typerzy zwracają uwagę na możliwość skorzystania z promocji. Ponadto warto też zwrócić uwagę na to, że battle arena na początku może się wydawać nie do pokonania, jednak zakłady esportowe mają określone zasady, które ułatwiają proces typowania. W poniższej tabeli można dowiedzieć się więcej informacji na temat wad i zalet takich zakładów.

ZaletyWady
Przyciągające tempo rozrywkiOgraniczony wybór zdarzeń w ramach jednego kuponu
Turnieje międzynarodoweMniejsze zespoły nie są rozpoznawalne
Transmisje live, Twitch i YouTubeSkomplikowana mechanika gry na początek
Łatwy dostępMała liczba wydarzeń do wyboru poza okresem sezonowym
Szeroka oferta bonusów na LOL esportNowe aktualizacje nie są dostępne u każdego bukmachera

Zakłady LOL – wniosek 

Na rynku bukmacherskim znajduje się sporo operatorów, którzy proponują typy bukmacherskie na world championship i inne mecze, które wchodzą w ranking LOL. Miłośnicy takiego typu rozrywki mają do dyspozycji turnieje,w których uczestniczą najlepsi polscy i zagraniczni esportowcy. Takie zakłady są proste, jednak wymagają trochę wiedzy już na początkowej fazie gry. 

Jeśli chodzi o multiplayer online battle arena, to w światowym rankingu dana liga zajmuje dość wysokie miejsce. Ponadto studio riot games zadbało o to, aby typerzy mieli do dyspozycji aktualizacje i wiele funkcji do wyboru. Warto też zaznaczyć, że większość bukmacherów chętnie oferują kod promocyjny, aktywujący różnorodne bonusy.

Zakłady LOL - plusy i minusy 

FAQ: zakłady League of Legends

Większość bukmacherów w Polsce pozwala na szybką wpłatę depozytu w zł i stawianie zakładów na żywo w trakcie gry. Wielbicieli cybersportu mogą łatwo znaleźć zakłady specjalne na mistrzostwa świata i inne wydarzenia już po rejestracji. Oprócz tego league of legends obstawianie jest dostępne w aplikacjach bukmacherskich, które słyną z nowoczesnej grafiki i dopasowanego do potrzeb graczy interfejsu.

Ponadto zakłady bukmacherskie esport mają wysoki ranking, dlatego bukmacherzy zawsze udostępniają ciekawe promocje, aby ułatwić proces obstawiania. Takie bonusy bukmacherskie też zwiększają szansę na wygraną. Poniżej można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jeśli chodzi o typowanie LOL.

Gdzie obstawiać League of Legends?

Wygodne zakłady LOL można znaleźć w ofercie popularnych polskich i zagranicznych bukmacherów, którzy proponują też ciekawe bonusy dla miłośników esportu. Najpopularniejsze opcje to Fortuna, BetFan, Betclic, PZBuk i inne. Wybierając miejsce do typowania zakładów wzajemnych, należy zwracać uwagę na dostępną ofertę promocyjną i zasady korzystania z serwisu bukmacherskiego. Warto też w pierwszej kolejności sprawdzić ranking firmy i opinie jej użytkowników.

Gdzie najlepiej obstawiać esport?

Na stronie polskich buków typu Fuksiarz, STS, Betters, Betcris i forBet znajdują się najnowsze zakłady bukmacherskie LOL. Aktualnie e sport można znaleźć prawie u każdego bukmachera, który prowadzi swoją działalność na polskim rynku hazardowym. Jednak początkujący gracze, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w typowaniu, muszą wybierać serwis bukmacherski, który działa zgodnie z prawem i specjalizuje się głównie na dziedzinie cybersportu.

Na co zwracać uwagę przy obstawianiu meczów LoL?

Chociaż obstawianie meczy LOL jest dostępne na stronach większości bukmacherów, warto jednak sprawdzić, czy dana firma bukmacherska działa na podstawie odpowiedniej licencji. Obstawiając LOL, gracz musi zwracać uwagę na ofertę dostępnych promocji, specyfikę map i poszczególnych rund oraz sprawdzić, czy serwis udostępnia transmisje takich meczów. Warto też wziąć pod uwagę rodzaje dostępnych zakładów live i listę meczów League of Legends.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.