F1 zakłady bukmacherskie online – podstawowe zasady

F1 zakłady bukmacherskie online – podstawowe zasady
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 3 listopada, 2022 by Marek Krupa

Formuła 1 to najlepsza seria wyścigowa na świecie. To tam rywalizują najlepsi kierowcy na świecie i tam zarabia się ogromną część pieniędzy w motorsporcie. Naturalnie, na ten sport, jak i w każdym sporcie, obstawia się bardzo dużo i bardzo trudno jest znaleźć firmę, która nie przyjmuje zakładów na serię „królewskich wyścigów”. W tym artykule przyglądamy się kluczowym rzeczom, które należy wiedzieć, zanim postawisz jakiekolwiek F1 zakłady bukmacherskie online.

Sezon Formuły 1 trwa od marca do listopada i składa się z około 20 rund, których skład i liczba zmieniają się dosłownie co roku. Pojawiają się nowe tory, a stare opuszczają kalendarz, ale jest kilka Grand Prix, które są klasyczne i nie do ruszenia. Wygranie wyścigu w Monako, Belgii, Włoszech, GP Emilii Romanii jest bardzo prestiżowe, a tamtejsze wyścigi, takie jak np. red bull racing, zawsze są niezwykłe i w ostatnich latach cieszą się dużą popularnością.

Początki Formuły 1 sięgają 1950 roku, a pierwszy wyścig odbył się na Silverstone w Wielkiej Brytanii 13 maja tego samego roku. Jego pierwszym zwycięzcą był Nino Farina, wschodząca gwiazda wyścigów wytrzymałościowych w tamtym czasie. Farina, krótko po sukcesie pierwszego wyścigu, został koronowany na mistrza świata Formuły 1.

f1 zaklady bukmacherskie online

Cechy zakładów na Formułę 1

Wyścigi samochodowe, a w szczególności Formuła 1, nie są łatwym sportem do obstawiania. Wiele czynników może wpłynąć na rezulatat wyścigu, jak również na zakłady bukmacherskie F1:

 • pogoda;
 • dobre samopoczucie pilota;
 • stan samochodu;
 • stan toru;
 • kalendarz wyścigów i ilość sesji treningowych;
 • kary podczas i przed wyścigiem (np. za naruszenia podczas kwalifikacji);
 • taktyka zespołu na danym wyścigu.

O wyścigach decydują niekiedy ułamki sekund, dlatego typerzy uważają zakłady na Formułę 1 po niskich kursach za nieopłacalne. Musisz wybrać warianty, gdzie kursy bukmacherskie wynoszą od 2 i wyżej. Stawiając na wysokie kursy, gracz będzie miał możliwość zabezpieczenia się w grze.

Pogoda

Pogoda może zmienić przebieg imprezy sportowej na świeżym powietrzu, ale wpływ na Formułę 1 jest ogromny. Pogoda wpływa na przyczepność, prędkość wyścigu i liczbę pit stopów.

Regulamin wyścigu ma specjalną klauzulę stworzoną z myślą o pogodzie. Jeśli po pięciominutowym sygnale startu zacznie padać, wyścig zostanie przełożony w celu zmiany opon na deszczowe.

Pozycja wyjściowa

W kwalifikacjach kierowcy walczą o prawo do wspinania się na pole startowe. Zwycięzca wyścigu kwalifikacyjnego otrzymuje pole position — pierwsze miejsce na starcie.

Na niektórych torach wczesna pozycja na dany wyścig to połowa sukcesu. Na przykład na wąskim torze Grand Prix Monako pole position to ogromna przewaga. Z kolei Silverstone to inny tor, bez ograniczeń w wyprzedzaniu i bez przewagi z pole position. Przestudiuj informacje o torze przed postawieniem zakładu na wyścig.

Opony

Opony Pirelli są montowane w bolidach Formuły 1. W 2019 roku producent ściśle współpracował z produktem poprzez zmniejszenie zużycia opon. Zmniejszyło to liczbę pit stopów i doprowadziło do mniejszej rywalizacji w wyścigach. Kierowcy finiszowali zgodnie ze swoimi pozycjami startowymi.

Silniki

Królewskie zespoły wyścigowe używają samochodów z silnikami różnych producentów. W zależności od rodzaju toru, szanse jednego lub drugiego kierowcy idą w górę i w dół.

Mocne jednostki nadają się do szybkich tras — na przykład w Meksyku czy we Włoszech. Na wolniejszych torach, jak Monako czy Singapur, kluczową rolę odgrywa jednak podwozie, więc mniej wydajne silniki są tam konkurencyjne.

Podstawowe zasady F1

Formuła 1 zakłady bukmacherskie w 2022

Każdy może postawić na Formułę 1, ale tylko nieliczni mogą na tym zarobić. Liczba wyścigów w sezonie jest ograniczona, nie ma gier, okresów i setów, więc w wyścigach samochodowych nie ma czegoś takiego jak strategia „zakładania się”. Każdy zakład musi być skalibrowany na maksa, a obstawiający nie mają praktycznie żadnego marginesu błędu.

W serii Formuły 1 występuje 20 kierowców, ale szanse każdego z nich na zwycięstwo są zupełnie inne. Zazwyczaj o zwycięstwie decydują czołowe zespoły, takie jak Mercedes, Red Bull czy Ferrari. Każdy zespół ma dwóch kierowców. W związku z tym zwycięzca jest zwykle wybierany z puli sześciu osób.

Weekend wyścigowy wyglądał następująco:

 • Piątek: 1 i 2 trening;
 • Sobota: 3 trening i kwalifikacje;
 • Niedziela: parada kierowców i wyścig.

Profesjonalni obstawiający Formułę 1 oferują obstawianie zwycięstwa nie jednego, ale np. trzech kierowców. Nawet na lidera mistrzostw kursy na zwycięstwo zwykle rzadko są niższe niż 2,5.

Najpopularniejsze zespoły F1 to: Alfa Romeo, Zespół Ferrari, Cherry online polska sp, Aston Martin, Mercedes, Red Bull.

Jak obstawiać F1

Przed obstawieniem Formuła 1 zakłady zalecamy porównanie kursów u różnych bukmacherów. W przeciwieństwie do piłki nożnej czy hokeja kursy mogą się zmieniać nie o dziesiąte części, ale o całe liczby. Niektóre z bukmacherów mogą dawać kursy 2 na konwencjonalne zwycięstwo Hamiltona, podczas gdy inni mogą dawać kursy 3 lub nawet 3,5.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie na F1? Formuła 1 to bardzo specyficzny sport i nie da się na nim zarobić, jeśli nie ma się o nim dużej wiedzy. „Królewskie wyścigi są pełne niuansów i subtelności, a nawet mały czynnik może mieć wpływ na wynik wyścigu. Niemniej jednak nawet w tak skomplikowanym sporcie istnieją luki, o których wspomnieliśmy powyżej. Najbardziej zwycięską strategią zakładów wzajemnych jest nadal stawianie na kilku faworytów, a najważniejsze jest, aby prawidłowo obliczyć kwotę zakładu.

Strategia zakładów na F1

Dobrą rzeczą w Formule 1 jest to, że nawet na zdecydowanego faworyta wyścigu kursy rzadko są poniżej 2. A często wzrasta do 3 i więcej. Nie mówiąc już o kierowcach, którzy zajmują drugie lub trzecie miejsce — ich zwycięstwo ma już poważne szanse. Jedną z najpopularniejszych strategii jest obstawiania zakładów na F1 na to, że kierowca znajdzie się w pierwszej 3-ce.

Równie popularna jest strategia nadrabiania zaległości. Ponownie, dzięki bardzo przyzwoitym kursom, można postawić na faworyta wyścigu, a jeśli przegra, można postawić ponownie na kolejny etap, podwajając równolegle kwotę zakładu.

Na faworytów można stawiać Formuła 1 zakłady bukmacherskie w 2022 po niezbyt udanych kwalifikacjach. Nie zawsze faworytom udaje się wywalczyć pierwsze miejsce w kwalifikacjach i uzyskać przewagę na starcie wyścigu finałowego. Jednak dzięki swoim umiejętnościom i dobremu samochodowi mają bardzo duże szanse na zajęcie pierwszego miejsca, a wyższe kursy w tym przypadku będą bardzo przyzwoite.

Rodzaje zakładów na Formułę 1

Zakłady na Formułę 1 można podzielić na trzy duże grupy: zakład na sezon, zakład na kwalifikacje i zakład na wyścig. W przypadku tych pierwszych wszystko jest jasne: to przewidywania dotyczące zwycięzcy mistrzostw oraz właściciela pucharu konstruktorów (klasyfikacja zespołowa). Pozostałe dwa są nieco bardziej szczegółowe. Oto najlepsze typy stawek sportowe na F1:

 1. Na kwalifikacje.
 2. Na wyścig.
 3. Na rozbiórkę.
 4. Zakład na podium.
 5. Zwycięzca wyścigu.
 6. Zakład na konstruktorów.
 7. Zakład na parę kierowców.
 8. Najlepszy kierowca.

Zakład na kwalifikacje

W przypadku kwalifikacji bukmacherzy zazwyczaj nie dają szerokiej linii i ograniczają się do porównania kierowców i zwycięzcy kwalifikacji. W przeważającej części jest to porównanie dwóch przedstawicieli tego samego zespołu, a kurs na jednego z kierowców jest zazwyczaj zauważalnie mniejszy niż na jego kolegę z zespołu. Wynika to z faktu, że przy identycznej technologii w kwalifikacjach liczą się umiejętności kierowcy i łatwo jest przewidzieć, kto wygra.

Zakład na wyścig

W wyścigu linia jest szersza. Możesz również postawić na porównanie head-to-head pomiędzy dwoma zawodnikami. Jest to jedna z najłatwiejszych opcji. Wygrywa ten kierowca, który skończy wyżej w klasyfikacji końcowej i tylko jeśli obaj zejdą z kursu po kolizji, zakład liczy się jako zwrot.

Zakład na rozbiórkę

Niezwykle popularne są również zakłady na rozbiórkę. Dokładniej rzecz ujmując, możemy obstawiać zakłady bukmacherskie sp, czy dany kierowca znajdzie się w klasyfikacji końcowej. Ważne: jeśli kolarz pokonał 90% trasy, ale nie dotarł do mety, nadal jest klasyfikowany i nie uznaje się, że odpadł.

Obstawia się nie tylko najpopularniejsze zakłady F1 w 2022 na personalia, ale także sumę finiszerów. Zakłady bukmacherskie sp na to, czy na tor wjedzie samochód bezpieczeństwa, są również akceptowane i bardzo rozpowszechnione. Ważną kwestią jest tutaj fakt, że od czasu wprowadzenia Virtual Safety Car (VSC) jest on wyjeżdżany znacznie rzadziej. Dotyczy to zwłaszcza pozamiejskich torów wyścigowych z szerokimi strefami bezpieczeństwa. Na wąskich torach natomiast pojawienie się prawdziwego bezpiecznego samochodu jest praktycznie gwarantowane.

Ranking zakładów na Formułę 1

Zwycięzca wyścigu

W przypadku tego typu zakładu zasady są zrozumiałe — Twoim zadaniem jest przewidzieć zwycięzcę danego turnieju. Dość często wygrywają stuprocentowi faworyci. Jeśli jednak potrafisz prawidłowo zinterpretować aktualne fakty — takie jak pogoda, rezultat treningów czy układ sił — możesz otrzymać przewagę nad typerem, typując niefaworyzowanego zwycięzcę.

Zakład na konstruktorów

Mercedes, Alfa Romer, Ferrari, Red Bull i wiele innych — z uwagi na wyścig i turniej można postawić zakład na konstruktorów. Ponownie firmy bukmacherskie wskazują swoich faworytów, więc szanse na wygraną mogą nie być tak duże jak na bardziej ekskluzywnych i szczegółowych rynkach.

Stawki na podium

Stawki na podium w Formule 1 to nic innego jak obstawianie, że dany kierowca zajmie 1, 2 lub 3 szczebel. Ten rynek jest o tyle ciekawy, że nie ma znaczenia, na której pozycji podium skończy kierowca — byleby był w pierwszej 3-ce.

Zakład na parę kierowców

Legalni bukmacherzy proponują rozmaite pary kierowców. Celem typera jest postawienie stawki na tego kierowcę samochodu, który jego zdaniem ukończy wyścig na najlepszej pozycji. Kierowca nie musi być zwycięzcą wyścigu, aby stawka była udana — musi być po prostu lepszy od drugiego kierowcy w swojej parze. Można zdecydować się H2H. To stawka, w której wybiera się 2 zawodników i określa, który z nich jest wyżej w klasyfikacji generalnej.

Formuła 1 zakłady bukmacherskie w 2022 – czy jest trudne

Przed postawieniem jakichkolwiek zakładów, ważne jest, aby zapoznać się z linią każdego bukmachera na Formułę 1. Rzecz w tym, że obliczenia prawdopodobieństwa są tu bardzo skomplikowane, więc różni legalni bukmacherzy mogą podawać nieadekwatne notowania, które w niektórych przypadkach są opłacalne, a w innych absolutnie nie.

No i oczywiście trzeba zwrócić uwagę na skład i spready. Ponieważ Formuła 1 jest egzotycznym rodzajem sportu pod względem zakładów, zasięg w wielu zakładach bukmacherskich jest odpowiadający, czyli „żaden”. Ale są też dobre stawki bukmacherskie, które oferują szeroki wybór po rozsądnych kursach.

Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z zakładów na Formułę 1, zwróć uwagę na następujące niuanse:

 1. Styl i charakterystyka utworu.
 2. Stan samochodu.
 3. Warunki pogodowe.
 4. Regulamin sezonu.
 5. Wybór odpowiedniego bukmachera w kontekście Formuły 1.
 6. Obstawianie konkretnych strategii.

Ogólnie obstawianie F1 nie jest trudne. Ważnym elementem jest zrozumienie zasad tej dyscypliny. Istotne jest również wybranie dobrego bukmachera do typowania zakładów.

Obstawianie F1 – bonusy bukmacherskie

W naszym serwisie przedstawiamy bonusy u najlepszych operatorów, które można wykorzystać na zakłady bukmacherskie na F1 i dany weekend wyścigowy.

Obstawianie F1 bonusy bukmacherskie

 1. STS. Za doładowanie konta depozytowego typer otrzyma bonus powitalny 100% do sumy 1200 złotych. Na wytypowanie stawek bez ryzyka operator hazardowy daje typerom 234 złote. Możemy otrzymać darmowe bonusy bukmacherskie 50 złotych za zaproszenie do serwisu znajomego. Freebet w STS wynosi 40 PLN.
 2. Superbet. Za pierwszą wpłatę otrzymamy bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu do sumy 50 złotych. W ofercie operatora znajdziemy także bonus bez ryzyka w wysokości do 550 złotych, freebet na kwotę 35 złotych, promo kody i 20 złotych za otworzenie profilu w aplikacji.
 3. PZBuk. W ofercie firmy znajdziemy promo kody, bonus reload z kodem bonusowym do 1525 złotych, atrakcyjne akcje okresowe, bonus w zakładach bukmacherskich o nazwie Happy Hours, bonus Kombo Plus, program lojalnościowy dla regularnych typerów.
 4. Fortuna. Otrzymamy bonus bukmacherski bez depozytu za otworzenie profity 20 złotych, cashback na straty do 600 złotych, +14% do zdobytych nagród za wytypowanie kuponów z kursem min. 1.3. Promocja “Farciarz” gwarantuje typerom premię w wysokości 50 złotych. Za obstawianie gier karcianych otrzymamy bonus w wysokości 10 złotych.
 5. Totolotek. Bezpłatna stawka w wysokości 25 złotych. Bonus powitalny 100% do kwoty 49 złotych na obstawianie zakładów w app j 100% do sumy 500 złotych na ulubione sporty. Wcześniejsze rozliczenia zakładu przed zakończeniem imprezy dzięki cashout.

Uważany, że jest to lista TOP 5 najlepszy bonusów dla graczy witryn hazardowych. Zanim założymy konto w danym serwisie, warto sprawdzić ofertę powitalną. Istotne informacje na ten temat sprawdzimy na oficjalnej stronie bukmachera w sekcji Promocje. Za aktywne obstawianie możemy brać udział w programie dla VIP graczy, zbierać punkty i wymienić je na dodatkowe nagrody.

F1 zaklady bukmacherskie online — gdzie obstawiać w 2022 roku

Oczywiście zakłady na Formułę 1 można obstawiać na niemal każdej polskiej legalnej stronie z zakładami. Brak wskazania zwycięzcy danego GP lub całego sezonu byłby niepowodzeniem z punktu widzenia bukmachera. Dlatego wybór jest wystarczająco szeroki. Co nie zmienia faktu, że naszym zdaniem najlepiej skupić się na dwóch i wybierać w zależności od tego, gdzie w danym momencie szanse są większe.

Naszym zdaniem zakłady na Formułę 1 mogą być najbardziej opłacalne w STS i Fortuna. Sprawdź nasze ekskluzywne bonusy poniżej — jeśli nie masz jeszcze konta u tych bukmacherów, być może przekonają Cię korzyści na start, takie jak bonusy bez depozytu występujące na obu portalach.

Ranking zakładów na Formułę 1

Poniżej przedstawiamy w naszym serwisie ranking zakładów na Formułę 1.

 1. STS.
 2. BetFan.
 3. Fortuna.
 4. eToto.
 5. Superbet.
 6. Fuksiarz.
 7. Noblebet
 8. PZBuk.
 9. Totalbet.
 10. Betclic.
 11. LVBet.
 12. forBET.
 13. Totolotek.

Obstawiaj wyścigi formuły 1 w 2022 tylko u sprawdzonych i renomowanych operatorów hazardowych. Warto zwracać szczególną uwagę na posiadanie licencji, oferty zakładów, prodity bukmacherskie, kursy bukmacherskie, typy bukmacherskie.

F1 zaklady bukmacherskie online

STS zakłady bukmacherskie

Wśród polskich bukmacherów warto wyodrębnić STS. Jest to bukFormuły 1 z szeroką ofertą wydarzeń i lukratywnymi kursami. Oprócz F1 dostępnych jest mnóstwo i popularnych i dyscyplin, świetna apka, różnorodne profity, wysokie kursy bukmacherskie, pakiet powitalny i świetna obsługa graczy.

BetFan zakłady bukmacherskie

Firma bukmacherska sp Betfan proponuje kilka metod na personalizację stawek — Bet Builder, MyBet to jedna z dostępnych funkcji. Posiada wszystko, czego oczekują milośnicy wyścigów konnych, w tym sezonowe profity, wiarygodne typy bukmacherskie i podwyższone koeficjenty.

Firma bukmacherska Fortuna

Oprócz tego, że Fortuna jest bardzo popularna wśród polskich milośników buków stacjonarnych, posiada również świetną ofertę wirtualną, która obejmuje szeroki zakres rynków, nie tylko w zakresie zakładów na Formułę 1. Oferta obejmuje happy hours i nagrodę za zapis bez depozytu.

eToto zakłady bukmacherskie

Etoto wyróżnia się przyjaznym dla użytkownika wyglądem strony, szerokim wyborem dyscyplin i rynków oraz ciekawymi funkcjami, takimi jak możliwość wytypowania błyskwicznych kuponów oraz pełny podgląd do statystyki.

Superbet zakłady bukmacherskie sp

F1 Bukmacher Superbet wyróżnia się w zakresie oferowania jeszcze korzystniejszych rozwiązań dla typerów. Miłośnicy wyścigów konnych mogą nie tylko obstawiać po wysokich kursach, ale także szybko wypłacić zdobyte nagrody dzięki wygodnym opcjom płatności.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Fuksiarz to operator hazardowy z rewelacyjną ofertą na zakłady na Formułę 1 i Grand Prix. Oprócz kilkudziesięciu dostępnych dyscyplin sportu typerzy mogą skorzystać z funkcji Custom Bet, wypłacić postawione zakłady przed czasem dzięki opcji pod nazwą Cash Out lub skorzystać z programu VIP.

Noblebet zakłady bukmacherskie

Noblebet to dobry buk, który sprawia, że zakłady na Formułę 1 są wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Osiągamy to dzięki minimalistycznemu wyglądowi strony internetowej i aplikacji, specjalnie zaprojektowanym promocjom i nagrodom i dużym kursom, które pozwolą Ci rozpocząć grę.

Podstawowe zasady F1

Zakłady na F1 w PZBuk

PZBuk ma coś zarówno dla aspirujących fanów F1, jak i doświadczonych graczy. Duży wybór rozmaitych rynków zdarzeń, przyjazna i fachowa obsługa oraz natychmiastowe wypłaty przyczyniają się do pozytywnych wrażeń z gry w PZBuk.

Totalbet zakłady bukmacherskie sp

Operator hazardowy udostępnia graczom wiele ciekawych stawek na F1 i inne sporty. Ponadto w ofercie buka znajdziemy zakłady specjalne na różne wydarzenia. Na odrębną uwagę zasługuje bonus powitalny od Totalbet.

Betclic i zakłady na F1

Betclic zawsze trzyma rękę na pulsie. Co ważne, oprócz najciekawszych wydarzeń i wyścigów F1 proponuje ogromną paletę wydarzeń, w tym też GP Miami, GP Włoch, GP Austrii na które można stawiać i jednocześnie obejrzyć transmisje. Warto również zwrócić uwagę na wybór profitów i przyjazny dla użytkownika wygląd strony.

Bukmacher LVBet

Liczba rynków zdarzeń, typów stawek i opcji dopasowanych do preferencji typerów, w tym live streaming, jest oogromna. Ten wiarygodny buk F1 oferuje świetną grę w środowisku hazardowym. Operator posiada spore grono fanów.

Zakłady bukmacherskie ForBet

W ofercie tego bukmachera znajdziemy wiele rynków zdarzeń na zakłady na F1. Ponadto bukmacher na do zaoferowania wiele innych sportów do obstawiania: piłka nożna, tenis stołowy, dart, koszykówka i wiele innych. Możemy też postawić darmowy zakład bez żadnego ryzyka.

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Oferta zakładów tego bukmachera jest imponująca. Ponadto nowi gracze serwisu mogą liczyć na atrakcyjne bonusy na start i możliwość udziału w programie VIP. Obstawianie F1 u tego buka gwarantuje typerom ogromne emocje.

TOP najlepszych apek mobilnych do typowania F1

Jeżeli lubimy sprawdzać wyniki typowania w czasie rzeczywistym i obstawiać zakłady nawet wtedy, gdy znajdujesz się w pracy czy na wakacjach, apka będzie dla idealnym rozwiązaniem. Polskie firmy bukmacherskie odrobili sporo, jeżeli chodzi o udostępnienie typerom funkcjonalnej i szybkiej apek. Możemy korzystać z wiadomości push, oryginalnych nagród i promocji, a także łatwych przelewów. Sprawdźmy najciekawsze aplikacje komórkowe od buków w naszym kraju, w których obstawimy najlepsze zakłady sportowe.

 1. LV Bet. Apka mobilna od buka LV Bet ma wszystko, czego potrzebuje nowoczesny fan typowania F1. Szybkie pobranie, łatwa konfiguracja i najnowocześniejszy design sprawiają, że typowanie F1 są jasne i nieskomplikowane. Apka regularnie jest ulepszana oraz aktualizowana, by zapewnić pełen zakres rynków oraz kursów.
 2. Betfan. Tworząc swoją aplikację mobilną, Betfan postawił na wygodną funkcjonalność ponad wszystko. Bez wzgłedu na to, czy posiadamy urządzenie mobilne z systemem Android, Apple czy Huawei, możemy łatwo wybrać dowolną wersję apki. Ten renomowany bukmacher F1 oferuje kompletny przegląd stawek na żywo i prematch dla miłośników wyścigów.
 3. Fortuna. Apkę mobilną buka Fortuna można pobrać w kilka sekund dzięki możliwości zainstalowania aplikacji poprzez kod QR. Oprogramowanie działa szybko i bezbłędnie. Ma przyjazny dla użytkownika design, który docenimy, jeżeli lubimy posiadać wszystkie swoje ulubione opcje na wyciągnięcie ręki. Oczywiście znajdziemy tu kompletną propozycję buka — stawki przedmeczowe i na żywo.

Formuła 1 — zakłady bukmacherskie sp na żywo

Formuła 1 zakłady na żywo

Poniżej przedstawiany krótką instrukcję na temat tego, jak typować wyścigi F1 i Grand Prix na żywo:

 1. Wejdź na stronę internetową BK.
 2. Zarejestruj się lub zaloguj.
 3. Doładuj swoje saldo.
 4. Wybierz rodzaj meczu z kategorii Na żywo i interesujące Cię wydarzenie.
 5. Zdecyduj, który wynik jest najbardziej prawdopodobny i kliknij jeden z kursów dla każdej opcji wyniku, który znajduje się na przecięciu kolumny z wynikami i meczami. Kliknięcie na kurs spowoduje automatyczne przeniesienie wariantu na kupon zakładu.
 6. Wybierz rodzaj stawki i wprowadź kwotę w polu. Wybierz również rodzaj powiadomienia o wzroście lub spadku kursu.

Prawdopodobna kwota wygranej zostanie natychmiast wprowadzona przez system. Pozostaje tylko postawić zakład sportowy i czekać na koniec wyścigu. Do podstawowych zalet typowania w trybie live należy zaliczyć: lepsze kursy, spora dawka adrenaliny, możliwość wygrania dużych nagród.

FAQs

Gdzie stawiać zakłady bukmacherskie na F1?

Możemy typować F1 u takich bukmacherów jak: Fortuna, STS, Betclic, LVBet, Fuksiarz, Totolotek, Superbet, Betfan i wielu innych renomowanych operatorów hazardowych.

Jaki bukmacher oferuje najlepsze kursy na Formułę 1?

Aby wybrać najkorzystniejsze kursy na interesujące wydarzenie, zaleca się sprawdzić nasz ranking z polskimi bukmacherami i ich kursami.

Jakie są najpopularniejsze rynki stawek na Formułę 1?

Sporą popularnością cieszą się takie rynki jak zwycięzca klasyfikacji, zwycięzca wyścigu i klasyfikacja konstruktorów.

Jakich kierowców obstawiać w F1?

Na uwagę graczy zasługują kierowca, który już zyskał miano wschodzących gwiazd Formuły 1. Do takich należą Charles Leclerc, George Russell, Alex Albon, Pierre Gasly i Max Verstappen.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.