Najlepsi bukmacherzy siatkówka

Najlepsi bukmacherzy siatkówka
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 9 stycznia, 2023 by Marek Krupa

Mimo że siatkówka nie należy do pierwszej trójki popularnych sportów, ma wielu fanów. Gra przyciąga uwagę widzów swoją dynamiką i pasją na boisku. Najlepsi bukmacherzy siatkówka nie mogą zignorować tego zainteresowania, oferując stawki na siatkówkę na żywo (podczas meczu) lub w trybie przedmeczowym (przed wydarzeniem). Na co należy zwrócić uwagę, obstawiając stawki bukmacherskie? Oto przewodnik po tym, co najważniejsze.

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej została założona w 1947 roku. Już w 1949 roku odbyły się pierwsze Mistrzostwa Świata organizowane przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej, a w 1964 roku siatkówka została dodana do Igrzysk Olimpijskich. Siatkówka wymaga wysokiej postury, więc raczej nie stała się sportem masowym, ale liczba kibiców i tak jest imponująca.

Zakłady bukmacherskie siatkówka

Zakłady bukmacherskie siatkówka: ciągłe zmiany w przepisach

Pierwsze zasady gry w siatkówkę zostały opublikowane już w 1897 roku, w czasach, gdy gra była zupełnie inna od współczesnej. Przepisy przewidywały grę na kortach o wymiarach 7,6 x 15,1 m, z siatką o wysokości 198 cm na środku. Nie było jednak ograniczeń co do liczby zawodników na boisku ani co do liczby dotknięć piłki. Gra toczyła się do 21 punktów na mecz, przy czym liczyły się tylko własne punkty serwisowe.

Ta swoboda działania powodowała chaos, a meczom brakowało dynamiki, dlatego początkowo wprowadzono ograniczenie liczby zawodników na boisku, których w każdej drużynie musiało być nie więcej niż sześciu. Następnie podniesiono siatkę na wysokość 243 cm i wprowadzono limit nie więcej niż trzech dotknięć podczas gry kombinacyjnej. Wszystko to miało miejsce w pierwszej połowie XX wieku, ale przepisy siatkarskie wciąż się zmieniają.

Teraz można zdobywać punkty zarówno przy serwach domowych, jak i wyjazdowych, można dotykać piłki dowolną częścią ciała, a drużyny mają zawodnika czysto defensywnego — libero. Istnieją również ograniczenia dotyczące wchodzenia za linie, dotykania siatki i wiele innych.

Nawet wieloletni sympatycy gry nie zawsze znają wszystkie jej zawiłości i subtelności. Tym bardziej, że we współczesnej siatkówce mecze często rozgrywane są według różnych zasad na różnych turniejach. Na przykład na niektórych zawodach przy obstawianiu siatkówki jest przerwa techniczna, gdy jedna drużyna zdobywa 8 i 16 punktów, ale na innych zawodach takich przerw nie ma.

Okazuje się, że trenerzy mają mniejsze możliwości wpływania na wynik w trakcie meczu poprzez wydawanie poleceń zawodnikom. Obstawiając zakłady bukmacherskie siatkówka, warto o tym wiedzieć, ponieważ obstawianie siatkówki nie jest proste.

Zakłady bukmacherskie siatkówka polska

Rodzaje zakładów na siatkówkę u legalnych bukmacherów: ważne niuanse

Zakłady bukmacherskie siatkówka są zasadniczo podobne do zakładów na inne zespołowe sporty piłki nożnej, chociaż istnieją niuanse. Oto zakłady bukmacherskie sp, które można typować w siatkówce:

 1. Zakłady na wynik.
 2. Zakłady na handicapy.
 3. Zakłady bukmacherskie total.
 4. Obstawianie wyniku siatkówkę.
 5. Legalne zakłady bukmacherskie na równowagę.
 6. Zakład statystyczny.
 7. Zakłady na parzyste/nieparzyste.
 8. Zakłady długoterminowe.

Zakłady bukmacherskie na wynik

Zakłady bukmacherskie siatkówka na wynik, tak popularne w piłce nożnej, w siatkówce praktycznie nie istnieją. Chociaż bukmacherzy oferują stawki zarówno na wynik meczu, jak i na wynik pojedynczego seta. Jednak w wielu meczach różnica klas między drużynami jest bardzo duża, a kursy na zwycięstwo faworyta są zbyt niskie. Czasami firma bukmacherska sp nie da go w ogóle, ograniczając się do handicapów.

Zakłady na handicapy

Zakłady bukmacherskie na handicapy punktowe na siatkówkę to bardzo popularna propozycja bukmacherów, którzy obstawiają rozgrywki siatkarskie u polskich bukmacherów. Czym jest handicap siatkówka w zakładach na siatkówkę u legalnych bukmacherów? Jest to różnica w liczbie zdobytych punktów pomiędzy drużynami, a dokładniej jest to znana przewaga lub dopuszczalna luka jednego z przeciwników. W siatkówce bukmacherzy podają handicapy na poszczególne partie lub na cały mecz.

Zakłady bukmacherskie total

Popularne są również zakłady online total w tym sporcie. Strategie obstawiania total w meczów siatkówki są różne. Ktoś obstawia liczbę punktów w całym meczu, inni gracze obstawiają sumę w osobnym secie, są też indywidualne sumy siatkarzy. Ogólnie rzecz biorąc, stawki total polegają na obstawianiu określonej liczby punktów większej lub mniejszej od liczby punktów oferowanych przez bukmachera z branży bukmacherskiej.

Obstawianie siatkówki — wyniki

Bukmacherzy oferują również obstawianie wyniku siatkówki, ale doświadczeni gracze rzadko korzystają z tej możliwości. Gdy między drużynami jest duża różnica klas, szanse na wynik 3-0 są zbyt małe. Jeśli przeciwnicy są bardziej wyrównani, trudno jest przewidzieć wynik.

Zakłady bukmacherskie na równowagę

Nie jest to najpopularniejsze zakłady siatkarskie, który polega na obstawianiu wyniku osiągającego 24:24 w meczu. Niektórzy gracze opierają swoje strategie stawiania ba siatkówkę na żywo na tym typie zakładów wzajemnych, ponieważ kursy na równowagę mogą się drastycznie zmienić w trakcie seta.

Zakład statystyczny

Fani siatkówki wykorzystują swoją wiedzę na temat pewnych schematów gry poszczególnych drużyn. Na przykład liczba serwów shutout, liczba timeoutów, a nawet obejrzeń wideo w meczu. Warto tu jednak zaznaczyć, że niewielu bukmacherów przyjmuje takie stawki.

Zakłady na siatkówkę: parzyste/nieparzyste

Zakłady siatkarskie na parzyste/nieparzyste to rodzaj zakładu, popularny również w koszykówce, można nazwać loterią. Niekiedy obstawianie na siatkówkę odbywa się bez konieczności przeprowadzania jakiejkolwiek analizy czy przygotowania do meczu: zawieranie zakładów wzajemnych zależy od szczęścia.

Zakłady długoterminowe

Np. siatkówka zakłady bukmacherskie na wygranie Ligi Narodów, Mistrzostw Świata lub jednego z mistrzostw poszczególnych krajów. Takie obstawianie przyjmowane jest na długo przed poznaniem wyniku turnieju. Wadą tego typu zakładu jest to, że na jego rozstrzygnięcie trzeba będzie długo czekać. Z drugiej strony, jeśli gracz jest w stanie poprawnie przewidzieć wynik zawodów bez oglądania drużyn w turnieju, to właśnie w tym przypadku można dokonać obstawianie na siatkówkę po wyższym kursie.

Inne rodzaje zakładów

Najlepsze zakłady siatkarskie w polsce

Oprócz wszystkich powyższych rodzajów zakładów na siatkówkę istnieją inne rynki, które obstawiają mecze na szczycie:

 1. Różnica punktów w n-tym zbiorze.
 2. Dokładny wynik w n-tym zestawie.
 3. Handicap w setach.
 4. Wynik + suma.
 5. Zwycięstwo dla drużyny, jeśli wynik jest 0-2.
 6. Postawienie na statystyki: ejs, bloki, błędy serwisowe.

Inne stawki na mecze siatkówki również można znaleźć w niektórych BK, ale nie są one popularne.

Zakłady na siatkówkę na żywo

Jak obstawiać siatkówkę w trybie live? Wielu obstawiających woli obstawiać siatkówkę w zakładach na żywo. Wynika to z możliwości obejrzenia meczu i często lepszych kursów zakładów bukmacherskich na siatkówkę. Zakład na siatkówkę na żywo może być postrzegane jako zawyżone kursy na niektóre wyniki.

Oto kilka cech obstawianie meczów siatkówki na żywo, o których powinni wiedzieć wszyscy gracze:

 1. Duża dynamika — akcja rozwija się bardzo szybko i w ciągu kilku minut sytuacja na parkiecie może się diametralnie zmienić.
 2. Obecność bramek wstecznych. Często zespołom udaje się w trakcie meczu wygrać handicapem 5 lub więcej punktów. Jest to szansa na złapanie dość wysokich kursów.
 3. Częste przerwy w obstawianiu dla zakładów live — obstawianie niektórych (a czasem wszystkich) rynków podczas losowań nie jest możliwe.
 4. Korzystne i wysokie kursy podczas obstawianie siatkówki na żywo — średnia marża wynosi 5-7%, ale nierzadko legalni bukmacherzy wystawiają obiecujące kursy, zwłaszcza w ligach nie najwyższego poziomu.

W grze są nowe rynki meczów siatkarskich dla zakładów live, takie jak wynik kolejnego remisu, wygrana drużyny z 24 punktami (gdy przeciwnik ma 20-22 punkty), pierwszy, który zdobędzie n-tą liczbę punktów, indywidualna suma w meczu i wiele innych.

Porady dotyczące typowania siatkówki w trybie live

Aby zawierać zwycięskie zakłady na siatkówkę, należy przestrzegać kilku wskazówek:

 1. Skorzystaj z opcji szybkiego obstawiania, aby zawrzeć zakład bez zwłoki, ponieważ sytuacja na korcie zmienia się szybko.
 2. Obejrzyjcie relację online, aby lepiej zorientować się, co dzieje się w grze.
 3. Porównaj kursy u różnych bukmacherów, aby znaleźć najlepszy kurs.
 4. Zastosuj konkretną strategię obstawiania, np. wyprzedzanie na totalach lub zwycięzcę następnego losowania.

Oczywiście ważna jest też analiza wybranych drużyn podczas obstawianie, uwzględniająca ich ostatnie wyniki, statystyki, motywację i formę zawodników. Najważniejsza jest jednak ocena tego, co w danym momencie dzieje się na parkiecie.

Obstawianie siatkówki na żywo

Siatkówka zakłady bukmacherskie sp – porady i strategie

Aby z powodzeniem obstawiać ten sport, należy poznać wszystkie cechy zakładów na mecze siatkówki. Na przykład, bądź świadomy równowagi w siatkówce.

Roli poszczególnych zawodników

W tym sporcie nie można nie doceniać roli poszczególnych zawodników. W zespole jest zazwyczaj jeden lub dwóch siatkarzy, którzy zdobywają więcej niż 15 punktów w meczu i decydują o wyniku spotkania. Dlatego należy szukać informacji o stanie tych zawodników: czy są kontuzjowani i czy w ogóle zagrają.

Statystyka

W siatkówce należy ufać statystykom — zarówno drużynowym, jak i indywidualnym zawodników. Jeśli niektórzy zawodnicy mają średnio 6-7 serwów na mecz, to jest duża szansa, że w grze, którą rozważasz, liczba ta będzie zbliżona do tych liczb. To samo dotyczy liczby bloków i innych statystyk.

Harmonogram rywalizacji drużyny

Zwróć uwagę na harmonogram rywalizacji drużyny i motywację turniejową. Jeśli w ciągu tygodnia rozegrano kilka meczów i wcześniej zapewniono sobie dobry wynik, rezerwy zagrają zapewne ostatni, nie decydujący mecz.

Oznacza to, że wynik na zakłady sportowe może nie być taki, jakiego oczekiwano na początku. Bukmacherzy szybko reagują na takie sytuacje i kursy mogą się gwałtownie zmieniać nawet na kilka godzin przed rozpoczęciem meczu. Dlatego czasem lepiej jest obstawić tuż przed rozpoczęciem gry.

Analiza przedmeczowa

W siatkówce ważne jest, aby trzymać się analizy przedmeczowej i nie obstawiać najlepsze obstawianie bukmacherskie w pośpiechu. Nawet jeśli faworyt nieco odpuścił przeciwnikowi na początku partii, w większości przypadków przejmie kontrolę do końca seta. Warto o tym pamiętać, obstawiając zakłady przedmeczowe.

Znajdź najlepszą ofertę kursów na siatkówkę

Znalezienie skutecznego zakładu na zwycięstwo w nadchodzącym wydarzeniu to dość obszerna i dokładna praca, wymagająca od obstawiającego zainwestowania czasu i wysiłku. A tym bardziej frustrujące jest, gdy wykonana praca zwraca się tylko w małych ilościach.

Wykorzystaj w pełni swoją pracę, starannie szukając najlepszych kursów na wybrane wydarzenia. W tym celu polecamy przestudiować aktualne oferty firm bukmacherskich, aby znaleźć najodpowiedniejsze dla siebie kursy.

Można to zrobić w klasyczny sposób, rejestrując i wizualnie porównując kursy na te same zdarzenia w różnych firmach. Możesz też skorzystać z różnych usług stron trzecich, aby uzyskać szybszy wynik, porównując kursy bukmacherów: mogą one pobierać symboliczną opłatę, ale to się opłaci.

Przecież każdy doświadczony obstawiający potwierdzi, jak ogromna jest różnica w kursach 1,75 i 1,8 dla osób nastawionych na stabilny zarobek na odległość.

Wykorzystaj zakłady arbitrażowe

Niewątpliwą zaletą klasycznych zakładów arbitrażowych jest to, że przy odpowiednim doborze zdarzeń i właściwej kalkulacji, obstawiający zawsze ma szansę być na czarno, niezależnie od wyniku zdarzenia. Logiczne jest, że taka możliwość przyciąga wielu graczy do tego, aby obstawiać siatkówkę. Nie każdy jednak rozumie zawiłości tego, jak właściwie wykorzystać możliwości takiej strategii obstawiania.

Istota zakładów arbitrażowych polega na obstawianiu proporcjonalnych zakładów na różne warianty wyniku w ramach tego samego zdarzenia, korzystając z ofert różnych bukmacherów. Obstawiający, przy odpowiednim podejściu, zyskuje przewagę nad jedną z firm.

Wymaga to jednak dokładnego zapoznania się z ofertami i kursami różnych firm bukmacherskich. Transakcje arbitrażowe są idealne, gdy różne firmy bukmacherskie mają różne opinie na temat rzeczywistego prawdopodobieństwa wygranej jednej ze stron, gdy wykorzystywane są pieniądze bonusowe lub gdy późno dochodzi do zmian kursów przy obstawianie zakłady bukmacherskie na siatkówkę.

Najczęstsze błędy w zakładach bukmacherskich na siatkówkę

Zakłady siatkarskie

Gra w siatkówkę jest niezwykle dynamiczna i emocjonująca, ale ma swoje poważne zasady i niuanse. Takie osobliwości zasadnie odnoszą się bezpośrednio do świata zakładów bukmacherskich. Wielu początkujących graczy, w swojej chęci wygrania na znanym lub nie tak znanym sporcie, zaczyna raz za razem popełniać klasyczne błędy — należy je natychmiast wziąć pod uwagę i wyeliminować, aby uniknąć niebezpiecznych konsekwencji dla swojego banku.

Nie stawiaj na sport, którego nie rozumiesz

Przy całej swojej popularności i powszechności, siatkówka nadal wiąże się z wieloma ważnymi niuansami. Jest to w każdym razie bardzo specyficzna nisza w świecie zakładów. Jeśli więc chcesz mieć pewność regularnych wygranych, warto poznać ten sport, przede wszystkim studiując zasady, statystyki, turnieje i rolę, jaką mogą odgrywać w nim gracze.

Oczywiście, możesz wypróbować mały zakład dla zabawy. W żadnym wypadku nie należy jednak zbytnio ryzykować swoim bankrollem — lepiej skupić się na sporcie, który znamy naprawdę dobrze.

Recenzje czołowych bukmacherów w praktyce potwierdzają, że sukces w zakładach bukmacherskich opiera się na równowadze między starannym studiowaniem statystyk a zrozumieniem specyfiki wybranego sportu.

Nie ignoruj formy zespołu i kontuzji zawodników

Siatkówka zakłady bukmacherskie

Jednym z największych błędów popełnianych przez początkujących obstawiających jest patrzenie wyłącznie na status i najnowsze statystyki drużyn. Jednak czynnik psychologiczny naprawdę wiele determinuje — nie zapominajmy o ogromnym znaczeniu motywacji w świecie sportu.

Koniecznie weź też pod uwagę formę i występy w ostatnich spotkaniach. Drużyna może być na szczycie tabeli, ale ostatnie niepowodzenia wyraźnie wskazują na chwilowe załamanie.

Przy całym znaczeniu decyzji trenerskich i ustalonych zasad funkcjonowania zespołu, trudno przecenić znaczenie liderów na boisku. Dlatego przed każdym zakładem spójrz na dane dotyczące kontuzji i orientacyjne składy każdej z drużyn w dany wieczór meczowy.

Nie używaj chaotycznie swojego bankrolla

W zakładach bukmacherskich nie ma miejsca na chaotyczne, przypadkowe obstawianie, zawsze kładzie się nacisk na systematyczne podejście, staranne planowanie. Trzeba traktować zakłady bukmacherskie jako skalkulowaną inwestycję, której nie da się zrobić bez odpowiedniego zarządzania. Aby to zrobić, przestudiuj zasady zarządzania finansami i wybierz strategię, która najbardziej Ci odpowiada.

W każdym razie nie należy spieszyć się z wejściem na basen i nie wchodzić all-in przy każdej pierwszej okazji — złota zasada dla każdego początkującego. Przeznacz własny budżet, aby pierwsze zakłady nie okazały się katastrofą.

Dlatego trzeba być ostrożnym w planowaniu całej strategii, kwoty przeznaczonej na poszczególne kwoty — żaden wynik finansowy nie poleci inwestowania całego budżetu w giełdę. Trzeba umieć minimalizować ryzyko i alokować inwestycje.

Nie stawiaj na swoją ulubioną drużynę

Subiektywne sympatie nie mają absolutnie żadnego miejsca w świecie prawidłowych zakładów. Doświadczeni pokerzyści uznają, że na konsekwentny sukces na dystansie można liczyć tylko wtedy, gdy pracuje się z zimną kalkulacją i dokładną analizą informacji. Dlatego tak ważne jest abstrahowanie od ewentualnych osobistych sympatii — patrzenie wyłącznie na statystyki, aktualne wyniki i formę danej drużyny w jej ostatnich występach.

Nie zabraniamy Wam czerpać radości z oglądania ulubionych drużyn i sportowców. Ale rób to tylko dla zabawy, nie ryzykując własnych pieniędzy.

Zalety i wady zakładów na siatkówkę

Zalety zakładów na siatkówkę

Siatkówka obstawiana u bukmacherów ma swoje wady i zalety, ale te pierwsze zdecydowanie przeważają nad tymi drugimi. Do zalet warto zaliczyć:

 1. Duża liczba turniejów w ciągu roku Średnie kursy zakładów w BC (w porównaniu do piłki nożnej, hokeja, koszykówki i tenisa)
 2. Mnóstwo opcji obstawiania meczów na szczycie. Mecz może trwać kilka godzin bez limitu czasowego.
 3. Duża dynamika gry i możliwość dokonywania korzystnych zakładów na żywo
 4. Prosta analiza przedmeczowa dla wygrywających zakładów
 5. Mecz jest podzielony na części, co daje jeszcze więcej możliwości obstawiania — zwłaszcza w LIVE.

Obstawianie siatkówki ma też wady: średnie kursy zakładów w banku (w porównaniu do piłki nożnej, hokeja, koszykówki i tenisa); mecz może trwać kilka godzin, ponieważ nie ma limitu czasu jego trwania.

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie siatkówka Polska

Poznanie tajników obstawiania meczów siatkówki to nie wszystko, ważne jest również znalezienie dogodnego bukmachera, u którego można obstawiać. Pomimo tego, że siatkówka jest jednym z dziesięciu najpopularniejszych sportów na świecie, zmienność zasięgu i ilość informacji do analizy na jej temat jest zauważalnie gorsza niż w przypadku piłki nożnej, tenisa czy innych popularnych sportów.

Nie oznacza to jednak, że znalezienie najlepszej strony z zakładami bukmacherskimi na siatkówkę jest niemożliwe. Obstawiać mecze siatkówki można u poniższych bukmacherów na polskim rynku:

 1. Najlepsi bukmacherzy do obstawiania siatkówkiSTS. Rozbudowana oferta startowa tej firmy oferuje graczom 1660 PLN po założeniu konta.
 2. BetFan. Marka bukmacherska sp daje graczom cashback w wysokości 600 PLN i freebet w wysokości 60 PLN na obstawianie siatkówki.
 3. Fortuna. Możemy też otrzymać bonus freebet na konto gracza w wysokości 30 PLN i obstawiać zakłady bukmacherskie siatkówka polska na lepszych warunkach.
 4. eToto. Buk oferuje graczom darmowy zakład i 200% do 100 PLN za złożenie pierwszego depozytu.
 5. Superbet. Superbet zakłady bukmacherskie sp oferuje typerom bonus startowy w wysokości 3755 PLN na obstawianie zakładów bukmacherskich.
 6. Fuksiarz. Obstawiając stawki bukmacherskie u tego buka, możemy liczyć na 500 PLN bez obrotu, przejrzysty interfejs witryny i stawki łączone.
 7. Noblebet. Siatkówka bukmacher oferuje graczom 100% do kwoty 1250 zł na obstawianie meczów siatkówki.
 8. PZBuk. Ponadto polski bukmacher oferuje 1050 PLN na start.
 9. Totalbet. Totalbet zakłady bukmacherskie sp obejmują następujące bonusy: 5239 PLN, 39 PLN w postaci freebety, 200 PLN na zakład bez ryzyka.
 10. Betclic. Bonus startowy u operatora wynosi 200 PLN na zakłady bez ryzyka.
 11. LV Bet. W ofercie siatkówka bukmacher znajdziemy najlepsze zakłady siatkarskie w Polsce w wysokości 333 PLN w zakładach bukmacherskich.
 12. forBET. Ponadto nowi gracze mogą liczyć na 100% do 2000 PLN na Forbet zakłady bukmacherskie sp.
 13. Totolotek. Bonus powitalny u tego buka wynosi 100% do sumy 500 PLN i 49 PLN za grę w aplikacji mobilnej i w zakładach bukmacherskich.
 14. eWinner. Siatkówka bukmacher oferuje 110 PLN zwrotu za pierwszy zakład.

Te legalni bukmacherzy mają licencję ministerstwa finansów i zapewniają typerom uczciwe wyniki obstawiania. Z powyższych bukmacherów w Polsce można wybrać tego najlepszego i typować siatkówkę czy sporty wirtualne bez ograniczeń.

Jak wybrać bukmachera do obstawiania siatkówki

Kryteria wyboru bukmachera nie będą posortowane według ważności: jednych interesują przede wszystkim doświadczenia innych graczy, innych dostępność bonusów, jeszcze inni będą skłonni znieść wady w imię wysokich kursów.

Każde wymienione tu kryterium będzie dla kogoś najważniejsze, dlatego ich kolejność można uznać za przypadkową, a uwagę należy zwrócić jedynie na same cechy. Najlepsi bukmacherzy do obstawiania siatkówki posiadają:

 • licencja operatora hazardowego;
 • oferta zakładów bukmacherskich na najpopularniejsze rozgrywki;
 • jakie bonusy oferuje dany bukmacher;
 • obstawiania w trybie mobilnym;
 • szybkie sposoby płatności;
 • atrakcyjne kursy bukmacherskie;
 • dobre opinie graczy.

Aby ten ranking był jak najbardziej obiektywny, bierze pod uwagę całkowitą liczbę skarg na każdą firmę, stosunek rozwiązanych do nierozwiązanych sporów oraz popularność danego bukmachera wśród graczy. Wybór bukmachera do obstawiania siatkówki należy wyłącznie do typera i zależy od jego preferencji.

Siatkówka bukmacher

Zakłady na siatkówkę — popularne ligi

Obecnie w siatkówkę gra się niemal na całym świecie, a najsilniejszymi ligami na świecie są ligi Polski, Brazylii, USA, Włoch, i Rosji. Mistrzostwa Świata w siatkówce, Mistrzostwa Świata, Olimpiada i Puchar Europy są oczywiście najbardziej emocjonujące i to właśnie tam na typerów czekają największe wygrane.

Jeśli interesuje nas siatkówka, bukmacher, którego wybierzemy, powinien przede wszystkim mieć szeroką ofertę wydarzeń, na które możesz postawić zakład. Dlatego polecamy zapoznać się z naszym rankingiem bukmacherów. Siatkówkę można znaleźć w ofercie niemal każdego z nich. Obstawiając mecze siatkówki, warto wziąć pod uwagę miejsce rozgrywania spotkania, zmęczenie zawodników, kontuzje oraz fazę sezonu.

Mniej znane ligi

Nieco mniejszą popularnością wśród fanów tego sportu cieszą się klubowe rozgrywki. W siatkówce klubowej najważniejsze rozgrywki to Europejska Liga Mistrzów, Liga Narodów następnie Puchar Challenge i Puchar CEV, ale to nie oznacza, że są one ciekawe pod względem zakładów na siatkówkę. Potem są oczywiście ligowe rozgrywki w naszym kraju.

Zakłady na siatkówkę w aplikacjach bukmacherów

Ogromny rozwój technologii wpłynął również na branżę zakładów bukmacherskich. Popularność smartfonów zmusiła bukmacherów do stworzenia aplikacji, która pozwala na obstawianie w czasie rzeczywistym oraz korzystanie z usług i funkcji dostępnych na stronie internetowej poszczególnych bukmacherów na polskim rynku.

Obstawianie z telefonu komórkowego lub innego urządzenia przenośnego ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to mobilność i możliwość zawierania zakładów bez zakłócania jakiejkolwiek aktywności czy zajęcia, ale także wygodne usługi monitorowania linii, oglądania wyników meczów, a nawet postępów w grze za pomocą streamingu wideo.

Obstawienie siaktówki z telefonu — zalety

Istnieją inne, mniej oczywiste korzyści z mobilnych zakładów sportowych:

 1. Oszczędność ruchu internetowego dzięki uproszczonym i szybkim stronom i aplikacjom mobilnym.
 2. Szybki dostęp do zakładów dzięki zoptymalizowanym stronom mobilnym i łatwej nawigacji po linii i in-play.
 3. Bonusy za obstawianie z urządzeń mobilnych, oferowane przez wiele BK.
 4. Możliwość omijania blokad, jeśli chodzi o mobilne strony bukmacherów offshore.

Jedną z głównych wad mobilnych stron z zakładami sportowymi jest często ich uniwersalność — operatorzy hazardowi wrzucają na swoją mobilną stronę nie tylko zakłady, ale także minigry, pokera, kasyno na żywo, co znacznie utrudnia nawigację po portalu i wydłuża jego czas ładowania.

Wniosek

Siatkówka jest tak samo widowiskowym sportem jak każdy inny, wymaga tylko trochę zrozumienia. Poznanie podstaw i zawiłości siatkówki jest łatwe dla każdego chętnego i kochającego sport bukmachera. A po tym wszystkim można zacząć myśleć o obstawianiu siatkówki, gdzie szanse na sukces są bardzo duże! Wybierz najlepsi bukmacherzy siatkówka i zacznij obstawianie już teraz.

FAQs

U którego bukmachera dostępna jest siatkówka online?

Choć sport ten nie jest tak popularny jak piłka nożna, można dokonywać obstawianie siatkówki u wielu renomowanych bukmacherów. Oto najpopularniejsi bukmacherzy, w których można dokonać zakładów online: Betclic, STS, Fortuna, Totolotek, Betfan, eToto.

Czy warto obstawiać siatkówkę?

Obstawianie siatkówki może być bardzo dochodowe, jednak pod warunkiem, że zakłady na siatkówkę są przemyślane. Warto więc sprawdź nasze rady i triki jak stawiać najlepsze stawki bukmacherskie.

Jaki jest najlepszy legalny bukmacher do obstawiania siatkówki?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Oferta polskich bukmacherów jest dość zbliżona. Przede wszystkich różni się one wysokością nagród bonusowych oraz kursów, choć różnice te są minimalne.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.