Nasz zespół

Nasz zespół

Zaktualizowano 28 lutego, 2023 by Marek Krupa

[our_team index=’0′]

Krótka biografia zespołu:

Bolek Grabowski

Jestem Bolek Grabowski, jako analityk sportowy i ekspert danych dla ESPN, moim celem jest odkrywanie historii kryjących się za grami. Robię to, zagłębiając się w liczby i analizując je, aby uzyskać wgląd w zespoły i graczy, który może pomóc wyjaśnić, dlaczego występują określone wyniki. Wykorzystując moją wiedzę na temat statystyk i analiz opartych na danych, staram się zapewnić bezstronne spojrzenie na wszystkie aspekty gry.

Gram w pokera od około 4 lat i przez ten czas zauważyłem ogromną zmianę w grze. Zacząłem grać jako gracz rekreacyjny, ale po pewnym sukcesie na PokerStars zdecydowałem się wykorzystać swoje umiejętności przy stołach Full Tilt Poker.

Marek Krupa

Cześć, nazywam się Marek i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze interesowałem się sportem i analizowałem go, aby zobaczyć, co sprawia, że drużyny i zawodnicy odnoszą sukcesy. Założyłem blog, aby dzielić się swoimi spostrzeżeniami i analizami z innymi osobami, które również interesują się sportem.

Julitta Kaminska

Nazywam się Julitta Kamińska, redaktorka działu hazardu. Jestem zapalonym graczem, który uwielbia odkrywać świat kasyn online i dzielić się swoimi odkryciami. Od gier planszowych po kasyna online, zawsze byłem zapalonym graczem. Nazywam się Julitta Kamińska i jestem redaktorem ds. hazardu w CasinoReviews.info, gdzie odkrywam świat kasyn online i dzielę się swoimi odkryciami z naszymi czytelnikami. Z pasją do hazardu i talentem do pisania wierzę, że moje unikalne połączenie umiejętności pozwala mi zapewnić cenny wgląd w branżę gier.

Wiktor Wozniak

Jestem copywriterem hazardowym, który uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Śledź mnie, aby uzyskać najlepsze wskazówki, sztuczki i strategie dotyczące udanego hazardu online. Hazard może być trudnym i ryzykownym przedsięwzięciem, ale przy odpowiedniej wiedzy i wskazówkach może być lukratywnym biznesem. Jako doświadczony copywriter, jestem tutaj, aby podzielić się z Tobą całą moją wiedzą i doświadczeniem na temat hazardu online. Śledź mnie, aby uzyskać najlepsze wskazówki, sztuczki i strategie, które pomogą Ci odnieść sukces w swojej podróży do hazardu online.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.