Nasz zespół

Nasz zespół

Zaktualizowano 28 lutego, 2023 by Marek Krupa

Author image
Autor at Youthempowered.pl Marek Krupa
Przeczytaj artykuły
Author image
Analityk sportowy Bolek Grabowski
Przeczytaj artykuły
Author image
Redaktor Julitta Kamińska
Przeczytaj artykuły
Author image
Copywriter Wiktor Woźniak
Przeczytaj artykuły

Krótka biografia zespołu:

Bolek Grabowski

Jestem Bolek Grabowski, jako analityk sportowy i ekspert danych dla ESPN, moim celem jest odkrywanie historii kryjących się za grami. Robię to, zagłębiając się w liczby i analizując je, aby uzyskać wgląd w zespoły i graczy, który może pomóc wyjaśnić, dlaczego występują określone wyniki. Wykorzystując moją wiedzę na temat statystyk i analiz opartych na danych, staram się zapewnić bezstronne spojrzenie na wszystkie aspekty gry.

Gram w pokera od około 4 lat i przez ten czas zauważyłem ogromną zmianę w grze. Zacząłem grać jako gracz rekreacyjny, ale po pewnym sukcesie na PokerStars zdecydowałem się wykorzystać swoje umiejętności przy stołach Full Tilt Poker.

Marek Krupa

Cześć, nazywam się Marek i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze interesowałem się sportem i analizowałem go, aby zobaczyć, co sprawia, że drużyny i zawodnicy odnoszą sukcesy. Założyłem blog, aby dzielić się swoimi spostrzeżeniami i analizami z innymi osobami, które również interesują się sportem.

Julitta Kaminska

Nazywam się Julitta Kamińska, redaktorka działu hazardu. Jestem zapalonym graczem, który uwielbia odkrywać świat kasyn online i dzielić się swoimi odkryciami. Od gier planszowych po kasyna online, zawsze byłem zapalonym graczem. Nazywam się Julitta Kamińska i jestem redaktorem ds. hazardu w CasinoReviews.info, gdzie odkrywam świat kasyn online i dzielę się swoimi odkryciami z naszymi czytelnikami. Z pasją do hazardu i talentem do pisania wierzę, że moje unikalne połączenie umiejętności pozwala mi zapewnić cenny wgląd w branżę gier.

Wiktor Wozniak

Jestem copywriterem hazardowym, który uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Śledź mnie, aby uzyskać najlepsze wskazówki, sztuczki i strategie dotyczące udanego hazardu online. Hazard może być trudnym i ryzykownym przedsięwzięciem, ale przy odpowiedniej wiedzy i wskazówkach może być lukratywnym biznesem. Jako doświadczony copywriter, jestem tutaj, aby podzielić się z Tobą całą moją wiedzą i doświadczeniem na temat hazardu online. Śledź mnie, aby uzyskać najlepsze wskazówki, sztuczki i strategie, które pomogą Ci odnieść sukces w swojej podróży do hazardu online.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.