Zakład Bez Ryzyka – TOP Cashbacków u Bukmacherów

Bonusy Bukmacherskie Zakład Bez Ryzyka – TOP Cashbacków u Bukmacherów
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 29 grudnia, 2022 by Marek Krupa

Zakłady u bukmachera zawsze wiążą się z ryzykiem – nawet te, w których kursy na zwycięstwo faworyta są znikome. Wielką pokusą jest zakład bez ryzyka, a takie okazje istnieją w zakładach bukmacherskich. Żeby dokonać zakładu bez ryzyka musisz najpierw zapoznać się z najlepszymi ofertami, przedstawionymi na polskim rynku.

Bukmacherzy regularnie oferują dodatkowe usługi dla obstawiających. Mogą one przyciągnąć uwagę nowych klientów i utrzymać już zarejestrowanych. Jedną z najnowszych ofert jest stawka bezryzykowana. Jest to świetny sposób na zabezpieczenie zakładów przed ewentualnym ryzykiem. Bonus jest idealną opcją dla początkujących graczy, którzy obawiają się utraty własnych środków w początkowej fazie obstawiania.

Po rejestracji konta u nowego bukmachera na pewno możesz liczyć na to, że twój pierwszy przegrany zakład zostanie zwrócony w postaci cashbacku czy freebetu. Stworzona taka opcja głównie dla nowych graczy, którzy jeszcze nie czują się zbyt pewnie na tym boisku hazardowym. Ubezpieczony zakład da ci możliwość na przegraną bez wydawania własnych pieniądz. A w razie wygranej będziesz miał możliwość na wypłacanie zarobionego hajsu na dowolne konto bankowe czy internetowe.

Fani sportu regularnie obstawiają zakłady w punktach bukmacherskich. Bukmacherzy z kolei regularnie rozszerzają swoje usługi. Promocje, bonusy również pomagają przyciągnąć uwagę klientów. Jedną z ciekawych ofert jest zakład bezryzykowny. Aby uniknąć utraty kosztów, warto postawić stawkę darmową. Co ważne, tylko nowi klienci mogą skorzystać z tych zakładów u legalnych i znanych polskich bukmacherów.

Zakład bez ryzyka – jak działa ten bonus

Zakłady bez ryzyka to nagroda, która podoba się wielu graczom. Istotą promocji jest to, że po rejestracji konta gracze mogą obstawiać pierwszy zakład bez ryzyka. W razie niepowodzenia koszty będą zwrócone na rachunek. Co ważne, stawka bezryzykowna jest udostępniany tylko raz. Niektóre warunki tej promocji mogą być inne, dlatego, zanim obstawimy stawkę darmową, należy zapoznać się z podstawowymi zasadami i wymaganiami.

Warunki obrotu oraz dokonywania zakładów konkretnego bukmachera zawsze można znaleźć na stronie głównej. Znajdziemy tam strefę Regulaminy albo Oferty, które musimy dokładnie przeczytać. To jest ważne, bo każdy bukmacher ma nieco inne warunki. Ale jak i zawsze z zakładami bukmacherskimi na start będziesz miał darmowy zakład, dzięki któremu w przypadku przegranej nic nie stracisz. Jeżeli wybrany przez ciebie bukmacher posiada licencję ministerstwa finansów, to możesz się obawiać, że w razie wygranej nie wypłacisz pieniądze.

Na co należy zwrócić uwagę, aktywując zakład bezryzykowny

Bukmacherzy zakład bez ryzyka to dość ciekawa propozycja. Zakłady bez ryzyka to propozycja, która jest udostępniana dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Oficjalne strony największych serwisów bukmacherskich oferuje szeroki wybór wydarzeń sportowych i cybersportowych, na które można stawiać stawka bezryzykowna. Z darmowego zakładu można skorzystać tylko po zarejestrowaniu konta gracza. Jeśli planujemy zawrzeć ten zakład, warto uważać na takie elementy:

 1. Kwota ta jest potrącana z konta głównego.
 2. Jeśli zakład jest przegrany, kwota jest zwracana do salda gracza.
 3. Zwrot utraconych środków będzie dostępny tylko dla nowych hazardzistów.
 4. Pieniądze są wpłacane na konto następnego dnia po rejestracji.
 5. Do aktywacji nagrody nie jest konieczny kod promocyjny.

Zakład bez ryzyka bez obrotu u buków to lukratywny bonus, który może pomóc w utrzymaniu pieniędzy na koncie w razie niefortunnego wyniku. Ale zanim postawisz stawkę bezryzykowną, ważne jest, aby zrozumieć zasady i warunki dot. bonusu.

zakład bez ryzyka

Zakłady bukmacherskie: jak obstawiać zakład bezryzykowny

Zanim wybierzemy dyscyplinę sportową i postawimy zakład, warto sprawdzić zakład bez ryzyka zasady. Stawka bezryzykowna jest udostępniany dla graczy tylko po zarejestrowaniu się na stronie internetowej. Aby to zrobić, trzeba:

 1. Wybrać bukmachera, u którego taki bonus jest dostępny.
 2. Na stronie głównej serwisu kliknij przycisk „Rejestracja” i zarejestruj konto.
 3. W formularzu rejestracyjnym należy podać adres e-mail i wymyślić hasło.
 4. Aby chronić swoje konto, można określić tajne pytanie.

Pamiętaj, aby w przypadku zakładu na różne wydarzenia sportowe zapoznać się z zasadami danego wydarzenia. Ponadto, przed przystąpieniem do obstawiania zakładów bez ryzyka, należy wybrać odpowiednią opcję. Obstawiający mogą skorzystać z kilku popularnych opcji zakładów:

 • pojedynczy zakład;
 • ekspres zakład;
 • systemowy zakład.

Profit ten polega na postawieniu określonej kwoty pieniędzy do wysokości limitu ustalonego przez sprawdzonych i legalnych bukmacherów.

Konto depozytowe i zakład bezryzykowny: ważne niuanse

Zakład bez ryzyka u bukmacherów internetowych to wspaniała oferta dla wszystkich hazardzistów, która redukuje ryzyko do zera. W przypadku przegranego zakładu nic nie stracisz, ale bukmacher może wymagać od ciebie dokonać np. pierwszy depozyt. Środki te przejdą na twoje konto depozytowe, skąd będziesz mógł je wyciągnąć w dowolnej chwili. Zanim jednak postawimy na jakikolwiek wynik, musimy poznać ważne szczegóły:

 1. Za zakłady bez ryzyka trzeba zapłacić osobno. Kwota ta zostanie odliczona od całkowitego salda konta depozytowego.
 2. Jeśli wynik nie będzie pomyślny, pieniądze zostaną zaliczone z powrotem na konto bonusowe.
 3. Z tej oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci, którzy niedawno zarejestrowali się na stronie internetowej.
 4. Jeśli przegramy, pieniądze zostaną zwrócone następnego dnia po wniesieniu zakładu.

Stawka bezryzykowna staje się z dnia na dzień coraz bardziej popularne. Pozwalają one uniknąć straty pieniędzy. Podczas sprawdzania opinii na temat zakładów bezryzykownych od prawdziwych graczy, większość komentarzy, które widzieliśmy, były pozytywne. Bukmacherzy zwracają pieniądze albo natychmiast po meczu, albo następnego dnia. Można je stosować nie tylko do przesyłek pojedynczych, ale także do ekspresów.

Każdy gracz może skorzystać się z takiej oferty, ale najpierw trzeba zapoznać sie z konkretną ofertą. Warto też nie zapomnieć o tym, że obowiązkowo trzeba podczas rejestracji użyć kodu promocyjnego, dzięki któremu właśnie bonus będzie aktywowany. W kontekście zakładu o takim niuansu często zapominają, z czego później wynika narzekanie na legalnych polskich bukmacherów, warunki których są naprawdę przezroczyste.

Cashback jako bonus powitalny – który wybrać

Bukmacherów z najlepszymi zakładami bez ryzyka i rodzajów tego bonusu na rynku kilka. Znamy bukmacherów, którzy nie poprzestają na zakładach bezryzykownych. Jako dodatek do bonusu powitalnego za założenie konta oferują bezpłatny zakład lub nagrodę od wpłaty w wysokości 100%. Nowi gracze w ten sposób mogą skupić się na zakładach bezryzykownych, jednak później mają szanse przejścia do następnej specjalnej promocji. Z reguły postawiony zakład występuje więcej niż jedna nagroda startowa.

Tzw. bonus cashback zapewnia możliwość zwrotu pewnej kwoty (całej lub jej części) jeżeli będziesz miał np. pierwszy przegrany kupon po nietrafionym zakładzie. Czyli, gdy postawisz zakład, korzystając z konta bonusowego, to postawiona kwota wróci się na twoje konto gracza jednokrotnie czy wielokrotnie (zazwyczaj ostatnia oferta jest aktualną tylko w przypadku, gdy mówimy o określonej kwocie maksymalnej).

Mimo tego, że w kontekście bonusów jest wiele różnych nagród bukmacherskich, to właśnie stawka bezryzykowna, czyli nagroda cashback na zakłady świetnie przyjął się w środowisku hazardowym i można zaznaczyć, że wielu operatorów hazardowych stosuje taki zakład. Który zakład więc warto wybrać? O tym piszemy dalej.

Pod lupę wzięliśmy w szczególności:

 1. Maksymalną wysokość nagrody.
 2. Typ zwrotu (na rachunek depozytowy czy na konto bonusowe)
 3. Ilość zakładów, które są objętych tą promocją.
 4. Opodatkowanie bonusu (zwrot pomniejszą czy niepomniejszony o pewny podatek).
 5. Warunki otrzymania cashbacku i obrotu bonusem.

W niektórych wypadkach zwrot należy obrócić, żeby otrzymać zwrot stawki. Taki warunek znajdziesz nie wszędzie, ale czasami na coś podobnego można trafić. To wcale nie jest problem, dlatego że wykorzystujesz bonus, żadnych wpłat nie dokonywałeś.

W większości polscy bukmacherzy pozwolą ci od razu wypłacić zarobioną kwotę. Ale też czasami można trafić na ofertę, w której dla wypłacania swojego hajsu musisz dokonać pierwszej wpłaty – taki warunek jest niezbędnym nawet u niektórych popularnych bukmacherów. Potrzebne to jest tylko jednokrotnie, a więc ma to sens tylko w razie, gdy chcesz wypłacić naprawdę poważną kwotę lub w przypadku, gdy jesteś pewien, że właśnie z tym bukmacherem będziesz kontynuować współpracę.

Zakład bez ryzyka bez obrotu – który bukmacher go proponuje pierwszy zakład

Bukmacherom zależy na przyciągnięciu jak największej uwagi klientów i zmotywowaniu ich do rejestracji, dlatego najbardziej wartościowe bonusy na typowanie sportów są zazwyczaj oferowane w ofercie startowej przy rejestracji.

Właśnie podczas rejestracji możesz założyć konto główne, w którym będziesz widział wszystkie nadane ci bonusy. Prawdopodobnie będziesz miał tam jednokrotny obrót (freebet), cashback i inne bonusy powitalne. Warto też pamiętać, że minimalna stawka kuponu, zakład solo i możliwość postawienia kilku wydarzeń na jednym kuponie są bardzo ważne dla rozumienie tego, jak działa ten wielki system. Np. niektórzy bukmacherzy proponują ci kompromisu – możesz postawić kilku wydarzeń na jeden kupon, co pozwoli ci mieć wygraną, nawet jeśli kupon okaże się nie do końca wygranym.

Zakład sportowy bezryzykowny lub za darmo to najcenniejsze i najbardziej poszukiwane bonusy w zakładach sportowych. Jest to świetny sposób na to, aby obstawić zakład na sporty wirtualne lub tradycyjne w celu uniknięcia strat. Dlatego właśnie ten bonus jest najbardziej poszukiwany, ponieważ klienci mogą bardzo łatwo zarobić pieniądze, jeśli skorzystają z zakładu.

Zakład Bez Ryzyka w Fuksiarz

Fuksiarz zaklady bukmekesky

Widać, że zakład bez ryzyka bukmacher Fuksiarz, będąc stosunkowo młodym bukiem, bacznie przygląda się konkurencji i stara się odpowiedzieć na nią w rozsądny sposób, oferując przemyślany produkt, który łączy w sobie zalety oferowane przez innych. Chodzi o pierwszy zakład bezryzykowny.

Fuksiarz wymyślił więc umiarkowaną kwotę cashbacku w wysokości 500 zł, która gwarantuje zwrot kosztów na konto podstawowe, co jest dużym plusem. Warto jednak zauważyć, że operator nie oddaje 100%, lecz zakład w wysokości 50%. Jeśli więc chcesz otrzymać maksymalną kwotę bonusu, powinieneś zagrać za 1137 PLN (niestety od kwoty zakładu należy odliczyć podatek).

Przejdźmy teraz do pozostałych wymagań dot. promocji. Minimalna stawka na kuponie powinna wynosić 50 PLN. Kupon zabezpieczony musi zawierać co najmniej 2 pozycje, każda o kursie min. 1.60. Wszystko to jest łatwe do zrobienia, więc nie można za to winić Fuksiarza.

Mocne strony promocji to:

 1. Zwróć zakłady na główne saldo — bonus można wypłacić bez obrotu.
 2. Łatwe do spełnienia wymagania dotyczące zakładów.

Słabe strony to, że buk zwraca zakład w wysokości 50% wartości zamiast całkowitej inwestycji.

Zakład Bez Ryzyka w Betfan

Betfan Strona główna

W swojej gamie dla nowych hazardzistów bukmacher zakład bez ryzyka Betfan proponuje rewelacyjną stawkę bezryzykowną, wartość którego do 600 zł po pierwszej wpłacie, co jest jedną z najwyższych kwot na rynku.

Wymaga to wpłacenia kaucji w wysokości min. 50 zł i postawić pierwszy zakład o tej wartości (lub wyższej), aby otrzymać ubezpieczenie. Nie ma tu dodatkowych wymagań dotyczących kuponów, takich jak ilość zdarzeń czy minimalne kursy. Promocja ta stosuje się pierwszego wytypowanego zakładu. W razie zwycięstwa klient uzyskuje zwrot 100% postawionego zakładu, za co należy pochwalić operatora — nie zostaniesz pominięty w kwestiach podatkowych.

Niestety, zwrot, mimo że wynosi 100%, wraca do salda bonusu, co oznacza, że będziesz musiał obracać środkami, aby wypłacić je na swoje konto bankowe. Wymagany jest tylko 1 obrót (jeśli otrzymasz na przykład cashback w wysokości 100 PLN, musisz zagrać taką kwotę — niekoniecznie za jednym razem). Musisz obstawić co najmniej 3 pozycje na każdy kupon i upewnić się, że łączny kurs kuponu wynosi co najmniej 3,80. Betfan daje graczom siedem dni na wykonanie tego zadania.

Mocne strony, którymi może pochwalić się zakład bezryzykowny:

 1. Wysoka wysokość premii na dowolny zakład.
 2. Zakład w 100% zwrotny (bukmacher nie odlicza go od podatku).
 3. Do wypłaty jest wymagany jeden obrót bonusem.

Zakład Bez Ryzyka w Betclic

Betclic zaklady bez ryzyka

Betclic gwarantuje bonus zakład bez ryzyka, wysokość którego do 200 zł. Kwota nie jest największa, na szczęście warunki nagrody wyglądają znacznie lepiej. Pierwszy zakład, który postawisz po otworzeniu konta, jest ubezpieczony przez Betclic. Tutaj bukmacher nie określa, jak ma wyglądać kupon, gracz ma swobodę wyboru.

Gdy kupon zostanie obliczony jako przegrany, operator oblicza zwrot, mnożąc zakład przez kurs 0,88. Co to oznacza? Jest to nic innego jak sposób na określenie wysokości premii po odliczeniu 12% podatku. Pieniądze z bonusu są zapisywane na Twoim koncie bonusowym, a Ty otrzymujesz zwrot w postaci darmowych zakładów.

Kolejnym krokiem z Twojej strony jest obrót. Do niedawna Betclic wymagał 8-krotnego obrotu, ale na szczęście to już przeszłość — teraz wymagany jest tylko 1-krotny obrót na kuponach o minimalnym kursie 2.14. Nie są to wygórowane wymagania.

Zawieranie zakładów może się różnić w zależności od bukmachera i twoich upodobań osobistych. Ale musisz pamiętać o istnieniu różnych kuponów, które mogą ci ułatwić otrzymanie wygranej. Musisz zwracać uwagę na najwyższy zakład, dokonując stawkę zakładu o dowolnym kursie, co może bezpośrednio wpływać na wygraną kwotę.

Mocną stroną tego bonusu jest to, że buk oferuje dostępne warunki wypychania — najlepszy zakład wymaga tylko 1 obrotu. Warto nadmienić, że jeśli kupon okaże wygrany, zwrot nie następuje. Gracz otrzyma zwrot stawki tylko w przypadku przegranej.

Zakład Bez Ryzyka w STS

STS Zakład bez ryzykowy

W STS dla nowych hazardzistów stawka bezryzykowna jest zwiększona po wprowadzeniu kodu promocyjnego. Jest to okazja, aby zagrać swój pierwszy kupon z zakładem ubezpieczeniowym o wartości do 100 zł, zamiast 0 zł.

Jest to niezwykle prosty bonus, ponieważ dla nowych graczy zakład bez ryzyka nie ma ustalonych minimalnych kursów. Buk zaznacza jedynie, że warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie depozytu w wysokości min. 50 PLN. Jeśli zakład został wniesiony z własnych środków (rachunek depozytowy), wszelkie zwroty zostaną przelane na to samo konto. Dla przypomnienia — środki z konta depozytowego można wypłacić natychmiast, nie ma żadnych dodatkowych wymagań dotyczących wymiany tych środków.

Niestety, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że operator pomniejsza zwrot o kwotę podatku od zakładu (12%). Na przykład, jeśli grasz za 100 PLN, pomijasz ryzyka zakład i otrzymujesz zwrot pieniędzy, to wynosi on 88 PLN.

Zgodnie z zasadami promocji STS ubezpieczenie obejmuje pierwotny zakład w historii konta. Jeśli wygrasz po raz pierwszy, uważa się, że skorzystałeś z możliwości gry bezryzykowny.

Mocne strony:

 1. Zwiększony bonus dzięki naszemu kodowi (standardowy STS oferuje mniejszy cashback).
 2. Zwroty na rachunek depozytowy (zwrócone pieniądze mogą zostać wykorzystane do gry lub wypłacone).
 3. Bukmacher oferuje najwyższy cashback.

Zakład Bez Ryzyka w Superbet

SuperBet Strona główna

To, co od razu rzuca się w oczy, to oczywiście wysokość premii. Cashback bukmacher Superbet z pewnością podniósł poprzeczkę na rynku, oferując stopę zwrotu już od 1300 PLN! Ale na tym się nie kończy. W Superbet nowi użytkownicy nie otrzymują tylko jednego cashbacku, ale cały okres zakładów bezryzykowny. Po zarejestrowaniu się trwa tydzień bez ryzyka. W tym czasie można obstawiać kupony z gwarancją zakładów, których kalkulacja odbywa się po 7 dniach gry. Jest to jedyny bukmacher z takim rozwiązaniem na rynku.

Dzięki tej ofercie możesz otrzymać maksymalnie 1300 PLN cashback, jeśli poniesiesz tak dużą stratę w ciągu całego tygodnia. Kwota rabatu jest pomniejszana o 12% podatku od zakładów i przekazywana na konto bonusowe. Po otrzymaniu cashbacku od Superbet będziesz musiał obrócić go 2 razy na zakładach o minimalnym kursie 1.80, zanim będziesz mógł go wypłacić. Zarówno wygrane, jak i przegrane zakłady liczą się do zwrotu gotówki. Bukmacher daje Ci 10 dni na spełnienie tych warunków.

Mocne strony:

 1. Buk ma w swojej ofercie zakład najwyższą stawkę bezryzykowną na rynku.
 2. Ubezpieczony jest nie tylko jeden zakład, ale wszystkie zakłady rozegrane w ciągu siedmiu dni.
 3. Do wypłaty wymagany jest tylko 2-krotny obrót. Kupon zostanie rozliczony następnego dnia.
 4. Łatwe do spełnienia wymagania dotyczące zakładów (kurs całkowity 1,80, liczba zdarzeń nie jest określona).

Zakład Bez Ryzyka w Forbet

Forbet strona główna

Mówiąc o zakładach bezryzykownych, trzeba powiedzieć, że bukmacherzy z bonusem bez ryzyka proponuje standardową kwotę, ale jeśli przy rejestracji wpiszesz kod „PLAY”, dostaniesz 200 złotych więcej. Zwiększony zakład bez ryzyka od forBET jest ważny tylko z naszym kodem promocyjnym.

Zapoznajmy się z regulaminem promocji. U tego bukmachera ubezpieczony jest tylko pierwszy poślizg (jak u większości operatorów), a maksymalny zwrot pieniędzy wynosi 1200 PLN. W forBET będziesz musiał poradzić sobie z obrotem po otrzymaniu zwrotu, ponieważ operator zwraca zakład w formie bonusu. Bonus zwiększa otrzymaną kwotę tylko raz, jeśli postawisz na co najmniej 3 zdarzenia z łącznym kursem co najmniej 2.00.

Podsumowując wszystkie te elementy, można powiedzieć, że forBET wypada bardzo korzystnie na tle konkurencji, jeśli chodzi o stawkę bezryzykowną. Wypłata na konto bankowe następuje bardzo szybko. Mocne strony:

 1. Możliwość skorzystania z podwyższonej stawki bezryzykownej na dowolnym kuponie dzięki naszemu kodowi promocyjnemu.
 2. Bardzo przystępne warunki obstawiania.

Zakład Bez Ryzyka w PZBuk

PZBuk strona główna

Cashback w PZBuk jest o tyle ciekawy, że dotyczy pierwszego przegranego zakładu (kupon AKO o kursie co najmniej 1.40). Oznacza to, że jeśli poprawnie wytypujesz pierwszy kupon, stawka bezryzykowna zostanie automatycznie zastosowany do następnego kuponu, i tak będzie aż do przegranej. Jest to godna pochwały decyzja, która przedłuża czas trwania promocji i z pewnością czyni ją bardziej atrakcyjną. Na uwagę zasługuje również kwota – druga na polskim rynku pod względem wysokości, można ubiegać się nawet o maksymalny bonus 1 000 zł.

Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem. W kontekście zakładów promocyjnych PZBuk podaje, że minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 2, a ich minimalny kurs musi wynosić co najmniej 1,40. Aby kupon został uwzględniony w promocji, gracz musi postawić zakład o wartości co najmniej 100 PLN.

Jeśli nowy użytkownik całkowicie przegra zakład, otrzyma uzgodniony zwrot pieniędzy (100%). W zakładach internetowych PZBuk maksymalna kwota wynosi 1 000 PLN. Wypłata jest przyznawana w formie freebetów, a następnie całą kwotę należy postawić raz na AKO (co najmniej 2 zdarzenia), gdzie każdy z typów będzie miał minimalny kurs 1.40. Bukmacher daje Ci na to 30 dni. Wraz z upływem okresu obrotu wygasają warunki cashback PZBuk. Wygląda dobrze, prawda?

W kontekście zakładów bezryzykownych w PZBuk warto wiedzieć, że po obrocie bonusu, Twoją prawdziwą wygraną będzie kwota z kuponu pomniejszona o postawiony zakład. Mocne strony:

 1. Drugi co do wielkości stawki bezryzykownej na polskim rynku.
 2. Bezpieczny zakład bez ryzyka oznacza możliwość ubezpieczonej gry aż do pierwszej przegranej (stawka bezryzykowna dotyczy nie tylko pierwszego kuponu).
 3. Do wypłaty wymagany jest tylko 1x obrót bonusem.
 4. Dostępne warunki obrotu bonusem (niski minimalny kurs zdarzenia).
 5. 30 dni na obstawianie.

Słabe strona to minimalna stawka. Minimalny zakład wynosi 100 zł.

Zakład Bez Ryzyka w 22Bet

22Bet główna zakładu

Cashback w 22Bet to jeden z najlepszych bonusów powitalnych przykład oferty bezryzykownych przy pierwszej wpłacie. Standardowo oferuje on zwroty do 100 zł, ale my podnosimy stawkę do 110 zł. Pomimo najniższej oferty kwotowej, eWinner wygrywa w oczach graczy ze względu na zwrot na konto główne. Oznacza to, że nie jest wymagany obrót, aby można było wypłacić zwrócone pieniądze.

Minimalny zakład ubezpieczony wynosi 20 PLN (jest to jedyny wymóg dotyczący zakładów). Warto również pamiętać, że bukmacher potrąca podatek od zwrotu, więc jeśli chcesz w pełni skorzystać z promocji (100 realnych zwrotów), powinieneś zagrać zł 113.64 z góry. Mocne strony:

 1. Powyżej standardowej stawki bezryzykownej (z naszym kodem promocyjnym).
 2. Zwroty na konto depozytowe (środki gotowe do natychmiastowej wypłaty).

Słabe strony: najniższa na rynku stopa wolna od ryzyka.

Zakład Bez Ryzyka w GGBet

GGBet Strona główna

Można powiedzieć, że bukmacherów z bonusem bez ryzyka GGBet, oferuje na pierwszy rzut oka podwójny bonus darmowy. Warto jednak przyjrzeć się im bliżej, ponieważ istnieją pewne istotne różnice, które wpływają na komfort gry, a tym samym na wartość oferty.

GGBet wita każdego nowego klienta zakładem ubezpieczeniowym o wartości do 600 PLN, który musi zostać postawiony w ciągu 5 dni od rejestracji. Jest to jedna z najwyższych premii tego typu w Polsce.

Promocja obejmuje pierwszy w historii kupon na to konto. Jeśli więc wygrasz, to świetnie, ale musisz pamiętać, że następny kupon nie da ci takiej samej furtki jak pierwszy. Z drugiej strony, jeśli przegrasz, GGBet zwróci Ci 100% postawionej kwoty – bez potrącania podatku, jak to robią niektórzy operatorzy, co jest dużym plusem i najlepiej oddaje ideę bonusu jako cashback. Aby zobaczyć środki na swoim koncie bankowym, należy zagrać równowartość kwoty cashback.

Zakład Bez Ryzyka w 20Bet

20Bet strona glowna

Jedna z nowszych firm, 20Bet, rozpoczęła działalność w 2020 roku, posiada licencji Ministerstwa Finansów, oferując swoim użytkownikom kursy na wiele wydarzeń sportowych oraz bonus 20Bet. Niedawno uruchomiony serwis 20Bet, oferujący zakłady bez ryzyka i bonusy, jest prowadzony przez TechSolutions Group N.V. z siedzibą w Curacao i posiada licencję wydaną przez lokalne władze.

Gracze mogą skorzystać z tej oferty tylko raz dziennie. Otrzymasz minimalną kwotę depozytu na swoje konto lub zostaniesz nagrodzony darmowym zakładem. Wygrany darmowa stawka może zostać wykorzystany do dalszego stawiania pojedynczych lub wielokrotnych zakładów na rynkach sportowych. Możemy wypłacić stawkę na rachunek bankowy tylko po spełnieniu określonych warunków.

FAQ

Co to jest zakład bez ryzyka?

Stawka bez ryzyka to jeden z najciekawszych profitów startowych u buków. Stawiamy kupon za koszty własne i w razie przegranej uzyskamy zwrot całości lub części wydanej za zakłady stawki kuponu. Tym samym, ryzyko związane z obstawieniem kuponu ograniczone zostaje prawie do zera.

Gdzie dostępne są zakłady bez ryzyka?

Wiele legalnych bukmacherów z polską licencją regularnie wprowadzają stawkę bezryzykowną do swojej oferty powitalnej i dla nowicjuszy stałych graczy. Przez kilka lat na rynku hazardowym królowała firma Fortuna z zakładem bez ryzyka podwyższonym za promo kod promocyjny. Obecnie zakład bezryzykowny oferuje kilkanaście firm bukmacherskich. Poza wspomnianą Fortuną także Betclic, Betgan, STS, 20Bet, GGBet, Superbet.

Czy zakład bezryzykowny i cashback to jest samo?

Zakład bez ryzyka i cashback w zakładach sportowych to prawie to samo. Gdy postawimy zakład i okaże się stawką przegraną, otrzymamy zwrot postawionych kosztów na konto bonusowe gracza. Zwrócone środki można wydać na kolejne zakłady.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.