Co oferuje bukmacher z Tpay

Co oferuje bukmacher z Tpay

Każdy bukmacher z tpay może się pochwalić wysokim rankingiem i zaoferować szeroką ofertę profesjonalnych usług. W przypadku, że bukmacher internetowy legalny udostępnia tpay, to jest to bezpieczna płatność internetowa, z której najczęściej korzystają profesjonalni gracze. Najlepsi bukmacherzy z tpay dbają zarówno o komfort swoich klientów, jak i ich bezpieczeństwo, dlatego oferują tylko sprawdzone kupony i powiększone kursy. Ponadto promocje bukmacherskie pozwalają zwiększyć szansę na wygraną i zdobyć cenne doświadczenie w typowaniu.

Jeśli chodzi o płatności tpay, to warto też zaznaczyć, że są one bardzo popularne, jeśli chodzi o wpłatę depozytu na stronie, która oferuje ciekawe zakłady bukmacherskie. Oprócz tego wszystkie płatności online są sprawdzone i mają pewne certyfikaty. Tpay gwarantuje szybkie przelewy i spełnia wszystkie wymogi, aby otrzymać miano jednej z najlepszych opłat internetowych.

bukmacher z tpay

Ranking bukmacherów z tpay

Najlepszy bukmacher tpay to taki, który ma do zaoferowania rozbudowaną ofertę sportów i gier kasynowych oraz dba o to, aby wszystkie dane graczy nie mogli być udostępnione osobom nieupoważnionym. Oprócz tego bukmacher z wpłatą tpay proponuje liczne promocje i bonusy na popularne wydarzenia sportowe. Lista zakładów bukmacherskich z tpay jest bardzo różnorodna i zawiera popularne dyscypliny sportowe, w tym:

 • MMA tpay;
 • futbol amerykański;
 • krykiet;
 • golf tpay;
 • kolarstwo;
 • samochody seryjne;
 • rugby tpay;
 • snooker;
 • skoki narciarskie;
 • zakłady specjalne tpay;
 • wyścigi motocyklowe;
 • narciarstwo alpejskie tpay;
 • biathlon;
 • żużel tpay.

W ramach oferty promocyjnej gracze mogą zagrać bez konieczności wpłaty depozytu z tpay lub innych płatności online. Zazwyczaj jest to freebet, który pozwala na postawienie zakładu za darmo. Ranking bukmacherów tpay możesz znaleźć poniżej.

Tpay LVBet

Tpay LVBet

Firma bukmacherska oferuje nie tylko wygodne płatności, ale również rozbudowaną ofertę bonusów na start. Jednym z najczęściej wykorzystywanych bonusów jest cashback, w ramach którego w razie przegranej środki zostaną na koncie bukmacherskim. Jeśli chodzi o stronę internetową, to dany serwis ma rozbudowany interfejs i może się pochwalić wysokim rankingiem. W zakładce FAQ znajdziesz informacje ze wskazówkami strony i płatności, które wyróżnia na rynku certyfikacja pci. Wśród innych zalet LVBet warto wymienić:

 • nowoczesną wyszukiwarkę kursów;
 • profesjonalny Dział wsparcia;
 • możliwość szybkiego założenia konta;
 • system szyfrowania danych;
 • ciekawą ofertę zakładów live;
 • rozbudowaną ofertę promocji.

BetFan płatności tpay

BetFan Tpay

BetFan wyróżnia się wśród najlepszych bukmacherów tym, że ma atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych użytkowników. Oprócz tego dany bukmacher może się pochwalić zakładami specjalnymi i możliwością obstawiania zakładów pre match. W serwisie bukmacherskim też są dostępne różnorodne gry karciane i całodobowy czat na żywo. Oprócz tego na stronie znajdują się powszechnie dostępne kupony SOLO, AKO i KOMBI.

Wiadomo, że tpay współpracuje tylko ze sprawdzonymi placówkami bankowymi, aby zabezpieczyć najlepsze płatności na rynku. BetFan, jak i inni zaufani bukmacherzy, nie pobiera dodatkowe opłaty i nie wymaga zapłacenia prowizji. Oprócz tego wszystkie zakłady bukmacherskie są dostępne w wersji mobilnej i w aplikacji.

Fortuna zakłady bukmacherskie tpay

Fortuna tpay

Wszystkie formy płatności, które mają najlepsi bukmacherzy, wyróżniają się na rynku wysokim poziomem bezpieczeństwa. Chociaż graczy Fortuna nie mogą zapłacić za pośrednictwem google pay, mogą w tym celu wykorzystać BLIK, Przelewy24, iMoje i inne metody wpłat i wypłat. Oprócz tego Fortuna zakłady bukmacherskie oferują ciekawe kupony i szeroką ofertę promocji. Wysokie kursy też są jedną z mocnych stron tego bukmachera. W ofercie Fortuna można też znaleźć szeroką ofertę sportów wirtualnych:

 1. Wyścigi konne.
 2. Piłka nożna.
 3. Wyścigi psów.
 4. Samochody.

eToto zakłady bukmacherskie tpay

eToto tpay

Bukmacher oferuje system tpay, przelew online i portfele elektroniczne. Ponadto w ostatnim czasie coraz więcej użytkowników wybiera wpłatę depozytu za pośrednictwem tpay. Chociaż paysafecard, BLIK i Przelewy24 też mają wielką popularność na rynku.

Firma bukmacherska eToto oferuje międzynarodowe przelewy z kontem bankowym u wielu polskich bankach. Chociaż przelew bankowy jest tradycyjną płatnością, często taki sposób jest wybierany przez profesjonalnych graczy, którzy mają za sobą wieloletnie doświadczenia. Jeśli chodzi o oferty promocyjne, to są one dostępne zarówno dla nowych, jak i dla stałych graczy.

Superbet tpay

Superbet tpay

Chociaż Superbet nie oferuje możliwości zasilenia konta za pomocą google pay, gracze mają do dyspozycji płatności kartą oraz zakłady bukmacherskie tpay. Po tym, jak konto gracza zostanie aktywowane, warto zwrócić uwagę na pakiet powitalny. Promocje dla nowych graczy zawsze są przydatne i ciekawe, ponieważ ułatwiają proces typowania i otwierają drzwi do świata wielkich wygranych. Jeśli chodzi o ranking najlepszych bukmacherów, to Superbet zawsze zajmuje wysokie miejsca ze względu na profesjonalną obsługę i możliwość zasilenia konta za pomocą kart płatniczych. Oprócz tego bukmacher jest rozpoznawalny na rynku dzięki szerokiej ofercie zakładów live i gier karcianych.

Fuksiarz tpay

Fuksiarz tpay

Bukmacher Fuksiarz specjalizuje się na sportowych zakładach bukmacherskich i oferuje szeroki wybór form płatności, w przypadku których minimalna kwota wpłaty to 1 PLN. Na stronie Fuksiarz zasilenie konta i wypłata wygranych jest możliwa za pomocą:

 • dotpay;
 • PayU;
 • BLIK;
 • Tpay;
 • Przelewy24.

Fuks Kreator to jedna z mocnych stron danej firmy bukmacherskiej, ponieważ jest to możliwość łączenia kilku zakładów na jednym kuponie. Opcja stworzenia własnego zakładu to idealne rozwiązanie dla typerów, którzy uwielbiają eksperymentować. Dzięki zakładom bez ryzyka i innym rodzajom promocji użytkownicy strony mogą zwiększyć swoją szansę na wygraną i skorzystać z wysokich kursów.

Noblebet tpay metody płatności

Noblebet tpay

Noblebet proponuje szybką płatność kartą i możliwość szybkiego założenia konta. Wśród innych mocnych stron danego bukmachera należy wymienić nowoczesną aplikację mobilną, w której można korzystać z karty płatniczej. Oprócz tego logowanie w aplikacji jest możliwe za pomocą odcisku palca lub FaceID. Mocną stroną Noblebet jest między innymi klub VIP, który oferuje spersonalizowane promocje i priorytetową obsługę w postaci konsultanta indywidualnego.

Jeśli nie masz karty kredytowej, to w serwisie bukmachera Noblebet można zasilić konta za pomocą e-wallet. Oprócz tego bukmacherzy tpay mają pci dss level 1. Jest to certyfikat potwierdzający, że dana metoda płatności spełnia wszystkie wymagania prawne i może być wykorzystywana w celu opłat w internecie. Oprócz tego dany certyfikat Level 1 jest uznany za najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dlatego jest to przede wszystkim gwarancja bezpiecznej opłaty. Noblebet między innymi może się pochwalić szeroką ofertą gier wirtualnych, profesjonalnym wsparciem klientów oraz usługą BetBuilder, która pozwala na stworzenia własnego zakładu. Noblebet również aktywnie angażuje się w promowanie polskiego sportu i ma liczne nagrody bukmacherskie.

PZBuk metody płatności

PZBuk tpay

Wszyscy bukmacherzy tpay gwarantują transparentny regulamin i atrakcyjny system płatności tpay. Firma bukmacherska PZBuk oferuje nie tylko płatność tpay, ale również wypłatę wygranej za pomocą Przelewy24 i dotpay. Oprócz tego bukmacher nie pobiera żadnych prowizji i gwarantuje szybkie transakcje. Ponadto PZBuk tpay bukmacher ma do zaoferowania rozbudowaną ofertę zakładów na sporty wirtualne i esport, w tym:

 1. League of Legends.
 2. Overwatch.
 3. CS:GO.
 4. Valorant.
 5. King of Glory.
 6. StarCraft.
 7. Dota 2.

Totalbet

Totalbet tpay

Strona internetowa Totalbet zawiera wszystkie niezbędne informacje w przypadku tpay. Zarejestrowani gracze mogą w kilka minut zasilić konto za pomocą tpay i spróbować swoich sił w obstawianiu meczów live i pre match. Jak i inni bukmacherzy tpay, Totalbet proponuje transparentny regulamin i dba o to, aby udostępnić graczom aktualną ofertę zakładów sportowych.

Totalbet to tpay bukmacher, który oferuje graczom szybki proces rejestracyjny, polegający na wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Wśród głównych zalet danego bukmachera wyróżniają między innymi wysokie kursy i wiele różnorodnych sposobów płatności. W przypadku tpay transakcje odbywają się szybko i bez dodatkowych opłat. Jeśli chodzi o ofertę zróżnicowanych metod płatności, to Totalbet jest jednym z najlepszych bukmacherów, który zadbał o bezpieczeństwo graczy.

Betclic

Betclic tpay

Typerzy mogą otrzymać dostęp do usług bukmacherskich Betclic za pomocą aplikacji mobilnych. Na rynku odbywają się coroczne badania biegłego rewidenta i bukmacher tpay zawsze jest wysoko oceniany ze względu na bezpieczeństwo. Oprócz tego Betclic ma do zaoferowania najnowsze gry karciane i sloty od najlepszych zagranicznych producentów.

Z kontem bankowym masz dostęp do błyskawicznych płatności. Wystarczy, że masz aktywne konto bankowe, aby wpłacić określoną kwotę depozytu za pomocą przelewu tradycyjnego. Betclic również oferuje dokonać wpłaty za pomocą:

 • Przelewy24;
 • Blik;
 • karty debetowej lub kredytowej (Visa/Mastercard);
 • PaysafeCard;
 • Skrill;
 • Apple Pay.

Bukmacher zyskał dużą popularność na polskim rynku ze względu na rozbudowaną ofertę promocji dla miłośników sportu. Minimalna kwota wpłaty na stronie Betclic to 1 PLN. W tabeli znajduje się informacja o godzinach pracy banków, które są udostępnione na stronach bukmacherskich.

Nazwa banku Godziny zaksięgowania transakcji w dni powszednie Soboty Niedziele oraz święta
Toyota Bank 08:00-21:00 Niedostępne Niedostępne
mBank Całą dobę Całą dobę Całą dobę
Credit Agricole Całą dobę Całą dobę Całą dobę
Konto Inteligo Całą dobę Całą dobę Całą dobę
Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) 09:30-20:00 09:30-20:00 09:30-20:00
Bank PKO Bank Polski Całą dobę Całą dobę Całą dobę
Idea Bank Całą dobę Całą dobę Całą dobę
Santander Bank 08:00-21:00 Całą dobę Całą dobę
GetIn Bank Całą dobę Całą dobę Całą dobę
ING Bank Śląski Całą dobę Całą dobę Całą dobę
Nest Bank Całą dobę Całą dobę Całą dobę
Bank PEKAO S.A. 06:00-20:00 Niedostępne Niedostępne
Volkswagen Bank Całą dobę Całą dobę Całą dobę
BNP Paribas 06:00-20:00 Niedostępne Niedostępne
Alior Bank Całą dobę Całą dobę Całą dobę
Bank Millennium 06:00-22:00 06:00-22:00 Niedostępne
Bank Pocztowy 08:00-18:00 Niedostępne Niedostępne

LVBet zakłady bukmacherskie

Dany bukmacher akceptuje tpay oraz płatność kartą. LVBet dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego korzysta ze specjalnego systemu szyfrowania i nie udostępnia dane użytkowników osobom nieupoważnionym. Oprócz tego, jak i wszyscy inni bukmacherzy z tpay, LVBet ma do zaoferowania szeroką ofertę gier kasynowych i transparentne warunki uczestnictwa.

LVBet oferuje zakłady bukmacherskie tpay i robi wszystko, aby zapewnić bezpieczną opcję płatności tpay. Ponadto wszystkie płatności są dostępne na stronie internetowej, jak i warunki uczestnictwa w serwisie, które można znaleźć w regulaminie. LVBet również proponuje dostęp do aktualnych statystyk i możliwość szybkiego kontaktu za pośrednictwem czatu live.

forBET tpay bukmacherzy

Bukmacher oferuje płatność tpay oraz gwarantuje szyfrowane połączenia. Jeśli typer ma konto bankowe, to może bez problemów skorzystać z takiego typu płatności. Oprócz tego forBet ma do zaoferowania promocje na popularne wydarzenia sportowe i proponuje program lojalnościowy, w ramach którego można zdobyć punkty za aktywność lub zgarnąć dodatkowe bonusy. Jeśli chodzi o inne zalety forBET, to dana firma bukmacherska aktywnie wspiera polski sport i kieruje się zasadami odpowiedzialnej gry. Z tego powodu dostęp do strony internetowej mają wyłącznie pełnoletni gracze.

Totolotek

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce, który gwarantuje szybkie dokonanie wpłaty. Założyć konto bukmacherskie można w kilka minut, wypełniając formularz rejestracyjny. W takim formularzu należy wpisać dane osobowe i kontaktowe, które następnie należy potwierdzić. Bukmacher Totolotek też proponuje wiele sposobów płatności:

 • dotpay;
 • Tpay;
 • PaySafe Card;
 • Skrill płatności;
 • VISA/Mastercard.

Oferta metod płatności bestbet24

Bestbet24 oferują bezpieczne przelewy bankowe i karty płatnicze. Nie ma co się dziwić, że różnorodność oferowanych metod płatności jest jedną z zalet tej firmy bukmacherskiej. Jak i u innych legalnych bukmacherów, na stronie Bestbet24 można dokonać wpłaty, która trwa tylko kilka minut. Jeśli chodzi o limity płatności, to nie są one zbyt wysokie. Ponadto bukmacher ma do zaoferowania wiele ciekawych rzeczy, w tym:

 • nowoczesną aplikację, którą można pobrać na Android i iOS;
 • gry karciane (indyjski poker, blackjack, poker);
 • promocje okolicznościowe i stałe;
 • zasady odpowiedzialnej gry;
 • czat live;
 • gry wirtualne;
 • szybki kontakt z obsługą klientów;
 • aktualne statystyki;
 • opcję cash out;
 • szybką rejestrację.

bukmacher z wpłatą tpay

Jak wygląda płatność tpay?

Jeśli chcesz sprawdzić środki na koncie bankowym, to możesz to zrobić za pomocą aplikacji. Decydując się na płatność za pomocą tpay, musisz też zwrócić uwagę na listę dostępnych kont bankowych. Tpay jest jedną z nowoczesnych metod płatności, oferujących wysokie bezpieczeństwo i wygodne metody opłat na każdym urządzeniu mobilnym, w tym pośrednictwem aplikacji mobilnej. Za pomocą Tpay można dokonywać błyskawiczne wpłaty i wypłaty w serwisach większości bukmacherów. Tpay jest zaufanym sposobem transakcji dla wielu profesjonalnych typerów, który ma następujące zalety:

 • ponad 50 różnych walut;
 • międzynarodowe uznanie;
 • konto osobiste;
 • płatności za pomocą aplikacji.

W ostatnich latach legalni bukmacherzy coraz częściej wykorzystują dane systemy płatności, ponieważ zdobyły one ogromną popularność i międzynarodowe uznanie wśród zaufanych bukmacherów. Jest to również prosty sposób dokonywania transakcji, który może się pochwalić prostotą w obsłudze i wysoką szybkością transakcji. Oprócz tego dany system obsługuje transakcje do większości polskich banków.

Płatność tpay krok po kroku: jak wybrać odpowiednią metodę płatności

Jeśli chodzi o daną metodę płatności, to przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że taka forma opłat ma najwyższe standardy bezpieczeństwa. W porównaniu do płatności kartą jest to o wiele łatwiejszy proces, który nie zabiera dużo czasu. Poniżej zamieściliśmy kilka przydatnych informacji o tym, na czym polega dana metoda płatności:

 1. Jest to zaufana metoda transakcji wśród użytkowników serwisów bukmacherskich, która ma wysoki ranking i pozytywne opinie klientów.
 2. Szyfrowanie danych.
 3. Anonimowość w internecie.
 4. Firma ma 10-letnie doświadczenie w branży i wielkie grono zwolenników.
 5. Transparentność serwisu.
 6. Profesjonalne wsparcie.
 7. Automatyzowane procesy transakcji.
 8. Oszczędność czasu dzięki korzystaniu z danej metody płatności.
 9. Autonomiczność.

Limity wpłat tpay u bukmacherów: płatności

Za pomocą tpay można szybko i bezpiecznie dokonać opłaty na stronach większości firm bukmacherskich w kraju. Jednak przy użyciu systemu tpay warto pamiętać o tym, że na stronie bukmachera tpay znajdują się pewne limity. Jeśli chodzi o wpłatę, to nie jest to zbyt wysoki limit i zazwyczaj wynosi on 1 PLN. Chociaż zdarza się, że kwota minimalna to 1 grosz. Dlatego podczas wyboru miejsca do obstawiania warto zwrócić uwagę na limity i dostępne sposoby zasilenia konta.

Opłata tpay w aplikacjach mobilnych

Na stronie bukmachera z tpay znajduje się sekcja Aplikacja mobilna, w której jest zamieszczony link do pobrania aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android. Taka aplikacja tpay przede wszystkim gwarantuje szybkie przelewy i możliwość dostępu do konta gracza w dowolnym czasie. Ponadto wśród zalet takiej aplikacji należy wyróżnić jakościową grafikę i szybkie logowanie za pomocą odcisku palca lub FaceID. W tabeli poniżej możesz sprawdzić więcej informacji na temat opłat bukmacherskich.

Metod wpłaty Rodzaj przelewu Prowizja bukmachera Minimalna kwota wpłat Czas operacji
Neteller E-wallet 0 PLN min. 50 PLN Natychmiast, 24/7
PayU Szybki transfer 0 PLN min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
dotpay Szybki transfer 0 PLN min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
PayPal Szybki transfer 0 PLN min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
Skrill E-wallet 0 PLN min. 50 PLN Natychmiast, 24/7
paysafecard E-wallet 0 PLN min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
BLIK Szybki transfer 0 PLN min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
VISA/Mastercard Karta kredytowa 0 PLN min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
Punkt stacjonarny STS Wpłata gotówkowa 0 PLN Bez limitu W zależności od godzin pracy punktu naziemnego.

Alternatywne metody opłat u bukmacherów

Jeśli chodzi o systemy płatności, to muszą one wyróżniać się przede wszystkim bezpiecznością i gwarantować szybkie przelewy. Większość bukmacherów ma zintegrowaną bramkę płatności kartami, co w praktyce oznacza, że każda firma, działająca na rynku bukmacherskim, oferuje możliwość skorzystania z przelewu bankowego. Jeśli chodzi o status krajowej instytucji płatniczej, to warto zauważyć, że nie wszystkie metody wpłat i wypłat mają taki status. Poniżej znajduje się lista dostępnych metod płatności, które mogą zaoferować największe firmy bukmacherskie w Polsce:

 • kryptowaluta;
 • BLIK;
 • karty płatnicze Maestro/VISA/Mastercard;
 • przelew tradycyjny;
 • karta przedpłacona paysafecard;
 • Przelewy24;
 • dotpay płatności;
 • Skrill;
 • PayU;
 • Neteller;
 • Jeton;
 • wpłata gotówkowa w punktach stacjonarnych.

Płatności online

Płatności można dokonać za pośrednictwem konta bankowego. Przelew tradycyjny zazwyczaj wyróżnia się szybkością i bezpieczeństwem. Oprócz tego typerzy mają do dyspozycji inne metody płatności. Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na często zadawane pytania wśród początkujących typerzy o tym, jakie są najlepsze formy opłat internetowych.

FAQs

Czy Betfan bukmacher jest legalny: opinie?

Tak. Betfan jest legalną firmą bukmacherską, posiadającą specjalne zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów. Jest to jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce, który może prowadzić działalność w zakresie gier hazardowych online. Zapoznać się z listą legalnych bukmacherów w naszym kraju można na Portalu Podatkowym. W serwisie Betfan jest zamieszczona informacja o polityce prywatności, regulaminie, zasadach odpowiedzialnej gry oraz różne aktualności sportowe.

Czy Betfan.pl posiada promocje i bonusy dla nowych graczy?

Bukmacher ma nie tylko szeroką ofertę bonusów dla nowych graczy, ale też dobre opinie i dysponuje atrakcyjną listą promocji. W ofercie bukmachera znajdują się między innymi freebety, cashbacki, bonusy typerskie na start, opinie i możliwość cashout. Ponadto na stronie bukmacherskiej można znaleźć ciekawe promocje okazjonalne, bonusy i firmowy konstruktor zakładów — Bet Builder. Lista aktualnych promocji jest zamieszczona w sekcji «Promocje».

Czy warto założyć konto na Betfan.pl?

Rejestracja w serwisie Betfan to szybki i prosty proces, który zazwyczaj trwa kilka minut. Nowi użytkownicy są proszeni o podanie danych osobowych i kontaktowych. Informacje należy wpisać w formularzu rejestracyjnym, dostępnym na stronie głównej pod przyciskiem «Otwórz konto». Dlaczego warto dołączyć do grona miłośników bukmachera? Betfan ma niezwykłą ofertę promocji i bonusów, a także oferuje transmisje live i gry karciane.

Czy Betfan ma dobre opinie?

Tak. Bukmacher zajmuje czołowe miejsce w rankingu bukmacherów, który jest stworzony na podstawie opinii użytkowników serwisu bukmacherskiego i profesjonalnych typerów. Gracze twierdzą, że wybrali Betfan przez to, że jest to zaufana legalna firma do obstawiania zakładów. Typerzy Betfan też podkreślają, że bukmacher ma bogatą ofertę zakładów bukmacherskich na różnorodne imprezy sportowe, które cieszą się popularnością w kraju i za granicą.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.