Zakłady Bukmacherskie Skoki Narciarskie 2024

Zakłady Bukmacherskie Skoki Narciarskie 2024
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 15 stycznia, 2024 by Marek Krupa

Użytkownicy internetowych serwisów hazardowych zainteresowani tym, jak obstawiać zakłady bukmacherskie skoki narciarskie, powinni przyjrzeć się bliżej temu, jakie rodzaje zakładów oferują bukmacherzy online. Zasadniczo, obstawiający muszą przewidzieć zwycięzcę turnieju. Biorąc pod uwagę nieprzewidywalność tego sportu, szanse na sukces zawodników są dość wysokie.

Również w zakładach internetowych obstawiający mogą obstawiać zwycięzcę danego etapu konkursu, co jest uważane za bardziej ryzykowny rynek. Zakłady bukmacherskie na nagrody są uważane za bardziej atrakcyjne, ponieważ tam gracze muszą przewidzieć, czy dany sportowiec znajdzie się w pierwszej trójce, piątce czy nawet dziesiątce. Odpowiednio, im większy margines, tym niższy będzie kurs na stawki bukmacherskie.

Najważniejsze zawody w sporcie narciarskim:

 1. Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Odbywa się co cztery lata.
 2. Mistrzostwa Świata w tradycyjnym narciarstwie. Odbywa się co dwa lata, obejmuje również kombinację norweską i skoki narciarskie zakłady bukmacherskie.
 3. Puchar Świata w biegach narciarskich. Corocznie, od października do marca.
 4. Tour de Ski. Część Pucharu Świata, koniec grudnia-początek stycznia. Format przypomina kolarskie superlatywy.

Jeśli jesteś obstawiającym i dobrze rozumiesz dyscypliny narciarskie, masz duże szanse na trafne i zyskowne przewidywania dotyczące tego sportu. Na najbliższych zimowych igrzyskach olimpijskich narciarstwo może być niespodziewaną żyłą. Bo liczba „kibiców patriotów”, którzy nie mieliby nic przeciwko rzuceniu tysiąca czy dwóch na zwycięstwo swoich rodaków, będzie poza zasięgiem.

Skoki narciarskie — dobre kursy zakładów

Jak obstawiać skoki narciarskie

Zacięta walka o kryształową kulę pomiędzy Kobayashi i Giger trwa przed zmaganiami w Oberstdorfie. Oto kursy bukmacherskie na to, kto będzie najlepszym skoczkiem w tym sezonie. Oto jakie kursy w ofertach bukmacherów na Ryoyu Kobayashi:

 • Fortuna – 1.67;
 • STS – 1.75;
 • ForBet- 1.72;
 • eWinner – 1.72.

Sprawdzimy również kursy w ofertach bukmacherów na narciarskie zakłady na Karl Geiger:

 • Fortuna – 1.95;
 • STS – 2.0;
 • ForBet- 2.0;
 • eWinner – 2.0.

Skoki narciarskie zakłady bukmacherskie — popularne turnieje

Możemy obstawiać skoki narciarskie w kilku ciekawych turniejach. Oto imprezy, na które możemy typować narciarskie zakłady bukmacherskie:

 1. Puchar Świata FIS.
 2. Puchar Narodów.
 3. Rowe Air.
 4. Turniej Czterech Skoczni.
Obstawiania skoków narciarskich

Puchar Świata FIS

Użytkownicy zainteresowani tym, jak obstawiać skoki narciarskie, powinni przyjrzeć się turniejowi Pucharu Świata FIS. Głównymi faworytami do wygrania konkursy Pucharu Świata ze skoków narciarskich są Marius Lindvik po kursie 4,50 u bukmacherów, Stefan Kraft po kursie 5,0, Timi Seitz po kursie 6,0, Reiu Kobayashi po kursie 8,0 i Karl Geiger po kursie 12,0.

Puchar Narodów

Patrząc na inne trofeum Puchar Narodów, który jest przyznawany drużynom narodowym, warto zauważyć, że tam sytuacja jest o wiele bardziej przyjazna dla początkujących bukmacherów. Głównym faworytem turnieju skoków narciarskich jest Austria, na którą można postawić po kursie 2,50. Inne drużyny do pokonania to Norwegia – 3,74, Słowenia – 3,90, Niemcy – 6,0, Polska (polskich skoczków) – 10,0 i Japonia – 25,0.

Rowe Air

Rowe Air to jeden z prestiżowych turniejów rozgrywanych w Norwegii. Turniej ten jest dość często spotykany w internetowych sklepach bukmacherskich, więc nie dziwi fakt, że użytkownicy internetowych serwisów hazardowych w Niemczech mogą być nim zainteresowani. Zwłaszcza że jedyna linia zakładów jest na zwycięzcę skoków narciarskich.

Turniej Czterech Skoczni

Ciekawy Turniej Czterech Skoczni to najnowszy turniej oferowany w tym roku przez bukmachera internetowego. Faworytami Turnieju Czterech Skoczni są tacy skoczkowie narciarscy jak Reu Kobayashi z 4,0, Marius Lindvik z 5,0, Carl Geiger z 6,0, Stefan Kraft z 8,0 i Halvor Egner Granerud z 9,0. Podobnie jak w innych turniejach i tutaj obstawiający mogą postawić na kilku pretendentów jednocześnie.

Jak obstawiać skoki narciarskie — podstawowe rodzaje zakładów bukmacherskich

Użytkownicy internetowych serwisów hazardowych zainteresowani tym, jak obstawiać skoki narciarskie, powinni przyjrzeć się bliżej temu, jakie rodzaje zakładów oferują bukmacherzy online. Zasadniczo, obstawiający muszą przewidzieć zwycięzcę turnieju. Biorąc pod uwagę nieprzewidywalność sportu, szanse na sukces sportowców są dość wysokie.

Również u najlepszych bukmacherów obstawiający mają możliwość obstawiania zwycięzcę danego etapu zmagania, co jest uważane za bardziej ryzykowny rynek. Zakłady bukmacherskie na nagrody są uważane za bardziej atrakcyjne, ponieważ tam gracze muszą przewidzieć, czy dany sportowiec znajdzie się w pierwszej trójce, piątce czy nawet dziesiątce. Odpowiednio, im większy margines, tym niższy jest kurs na obstawiania skoków narciarskich.

Najciekawsze rynki w skokach narciarskich

Skoki to dość popularny sport w Europie, a bukmacherzy oferują szeroką gamę zakładów krótko i długoterminowych na nie. Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie to zdecydowanie dominująca dyscyplina w zakładach zimowych. Według bukmacherów, aż 80% zakładów na sporty zimowe dotyczy skoków narciarskich.

Na drugim miejscu są biathlon (8%) i biegi (6%). Pamiętaj jednak, że pełna oferta zakładów jest dostępna tylko po zakwalifikowaniu się przed głównym wydarzeniem, czyli zazwyczaj dzień przed wydarzeniem. Przyjrzymy się teraz najciekawszym rynkom skoków narciarskich oferowanych przez legalnych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie na skoki

Zakłady krótkoterminowe

W zakładach skokowych istnieją dwie kategorie zakładów. Krótkoterminowe i długoterminowe stawki. Zakłady na skoki krótkoterminowe to zakłady, które są dostępne bezpośrednio przed danym wydarzeniem i które dotyczą tego konkretnego turnieju. Zakłady długoterminowe to zakłady na dłuższy okres czasu – na przykład na cały sezon — lub na turniej, który składa się z kilku wydarzeń, jak na przykład w „Turniejy Czterech Skoczni”. Obie kategorie zawierają szereg ciekawych rynków wskokach narciarskich, które zostaną opisane poniżej. Na początek przyjrzyjmy się tej klasycznej — krótkoterminowej.

Zakład na wygraną

Najpopularniejszy, ale bardzo trudny rynek dot. skoki narciarskie zakłady bukmacherskie. Typer musi po prostu wybrać właściwego zwycięzcę danego konkursu spośród zakwalifikowanych uczestników i postawić zakłady na skoki narciarskie. Do imprez może zakwalifikować się ~50 zawodników, więc wytypowanie zwycięzcy imprezy bez znajomości tego sportu jest bardzo trudne. W ubiegłym sezonie (1920) odbyło się 27 turniejów o mistrzostwo świata, w których zwyciężyło 11 zawodników. Najwięcej wygranych miał Stefan Kraft – 5. Statystyki te pokazują, że grono potencjalnych zwycięzców jest szerokie i nie jest łatwo wybrać jednego solidnego kandydata.

Zakład na miejsce w skokach

Jeden z najciekawszych wariantów obstawiania skoczków i zdecydowanie łatwiejszy do przewidzenia niż zwycięzca konkursu. Zadaniem gracza jest wybranie odpowiedniego zakresu pozycji, na których można postawić swoje zakłady sw kokach narciarskich „widełki”. Zakresy oferowane przez bukmacherów są dość szerokie, np. 1-3, 1-6, 1-10 itd. Z uwagi na kształt i zasięg miejsc kursy są ustalane. Przyjrzyjmy się bliżej finałowemu zakładowi Markusa Eisenbichlera na zawody w Niżnym Tagilu.

Zakłady na pierwszą serię

Przy wyborze skoków zawodnik nie zawsze musi skupiać się wyłącznie na końcowym wyniku konkursu. Jeżeli chce, może postawić skoki narciarskie zakłady bukmacherskie już po jednej serii. Na przykład czy Kamil Stoch wejdzie do pierwszej dziesiątki po 1. serii, czy Kamil Stoch wygra 1. serię. Wariantów jest wiele i jest to dodatkowa alternatywa dla obstawianie skoków narciarskich.

Stawka H2H

Bardzo kompetentny rodzaj obstawiania w skokach narciarskich, który również generuje najwięcej emocji. Polega ona na wyborze, który z zawodników będzie wyżej niż drugi na koniec konkursu, kwalifikacji lub I serii. Obstawiający powinien dobrze znać aktualną kondycję zawodników, a także ich preferencje dotyczące skoczni.

Skoki narciarskie bukmacher oferuje bardzo szeroki wachlarz różnych „pojedynków” pomiędzy skoczkami, a zawodnicy biorący udział w danym zakładzie mogą być łączeni w różnych konfiguracjach. W ofercie H2H na przykład Kamil Stoh może spotkać się w „pojedynkach” z kilkoma graczami. Dzięki temu to gracz decyduje, jakie ryzyko chce podjąć i typować skoki narciarskie w zakładach bukmacherskich.

Zakłady długoterminowe

W skokach narciarskich stawki długoterminowe dotyczą nie tylko sezonu Pucharu Świata. Tu mamy z nimi do czynienia też w przypadku stawek długoterminowych i turniejów 4-skibowych, Raw Air czy turniejów najwyższej rangi, takich jak Mistrzostwa Świata czy Igrzyska Olimpijskie. Są to zakłady długoterminowe, które są oferowane na takie imprezy.

Typowanie wydarzeń drużynowych

W skokach narciarskich od czasu do czasu odbywają się wydarzenia drużynowe. Obstawianie ich jest bardzo podobne do obstawiania poszczególnych zdarzeń. Możemy grać zarówno H2H jak i np. kto jest wyżej? – Norwegia czy Polska. Możemy również przewidzieć, która ekipa zakończy zawody na podium lub który zawodnik będzie miał najlepszy wynik indywidualny.

Inne typy zakładów krótkoterminowych u bukmacherów

Obstawiać skoki narciarskie online

Oprócz opisanych powyżej klasycznych zakładów krótkoterminowych na skoki bukmacherzy oferują również inne, bardziej niekonwencjonalne rynki. Są to najczęściej zakłady typu TAK/NIE lub LICZBA/LICZBA. Są to bardzo ciekawe opcje, szczególnie dla typerów, którzy stale śledzą konkurencję i umieją wyciągać odpowiednie wnioski. Oto kilka przykładów zakładów, które możemy znaleźć w ofertach bukmacherów i obstawiać skoki narciarskie online.

Oto typy skoki narciarskie zakłady bukmacherskie:

 1. Czy zostanie nominowany do konkursu?
 2. Czy uda mu się dotrzeć do drugiej serii?
 3. Czy uda mu się pobić rekord skoczni?
 4. Czy zwycięzca Serie 1 wygra całe rozgrywki?
 5. Ilu Polaków znajdzie się w pierwszej dziesiątce?

Czy zostanie nominowany do konkursu?

Z reguły do konkursu nominowanych jest pięćdziesiąt najlepszych skoczków. Ze względu na to, że kwalifikacja wynosi zwykle około 65 skoczków, można powiedzieć, że ta sitwa nie jest zbyt szczelna. Są jednak zawodnicy, którzy nie mają zagwarantowanego awansu w drabince miejsc i na to właśnie stawia się stawki. Im częściej skoczek otrzymuje zaliczenie w poprzednich konkursach, tym oczywiście niższa stawka. Zadaniem obstawiającego jest wytypowanie, czy dany zawodnik zakwalifikuje się na miejsce premiowane awansem do konkursu, czy też nie.

Czy uda mu się dotrzeć do drugiej serii?

Oczywiście tutaj zawodnik musi wybrać, czy dany skoczek przejdzie do 2 serii. Takie stawki dotyczą głównie zawodników, którzy najczęściej zajmują miejsca od 20 do 35 w zawodach. Bukmacherzy ustalają kursy między innymi na podstawie częstotliwości awansu danego skoczka w drugiej serii czy formy w ostatnich konkursach. Ciekawy zakład dla smakoszy skoków narciarskich, którzy potrafią docenić ustawienie zawodników nawet z trzeciej czy czwartej dziesiątki.

Czy uda mu się pobić rekord skoczni?

W przypadku tego zakładu na „tak” kurs jest zazwyczaj bardzo wysoki, ponieważ rekordy skoczni nie są często bite. Jeśli jednak zawodnik widzi bardzo wysoką formę tego skoczka i wie, że ta skocznia pasuje do jego stylu, warto zaryzykować i skusić się na postawienie na ten wariant.

Czy zwycięzca Serie 1 wygra całe rozgrywki?

Bardzo prosty zakład. Zadaniem zawodnika jest przewidzenie, czy skoczek znajdujący się na prowadzeniu po pierwszej serii zachowa swoje miejsce na koniec konkursu.

Ilu Polaków znajdzie się w pierwszej dziesiątce?

Istnieje wiele możliwości obstawiania skoków narciarskich „Ile?”. Oprócz przykładu „Ilu Polaków znajdzie się w pierwszej dziesiątce”, bukmacherzy oferują również rynki typu „Ilu Polaków znajdzie się na podium”, „Ilu Polaków przejdzie do drugiej serii”? Możliwości jest wiele, a w zależności od formy, konkursu czy skoczni, kształt tego typu zakładów jest różny.

Jak typować skoki narciarskie live

Zakłady na skoki

Zakłady sportowe na żywo są wykorzystywane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych obstawiających. Gracz stawia zakład na żywo w trakcie meczu, co jest dość wygodne. W tym artykule dowiemy się o zastosowaniu stawek na skoki live.

Zakłady live a zakłady przedmeczowe: różnica polega na nagłym skoku kursów i rodzajów wyników. Kursy zmieniają się w trakcie obstawiania skoków na żywo, w zależności od aktualnej sytuacji, wyniku lub ilości czasu, jaki pozostał do końca. Jeśli przepisy przeznaczają na zawody określoną ilość czasu, a gra pozostaje bez zmian, kursy zmieniają się o sekundy, minuty, godziny.

Gdzie obstawiać skoki narciarskie — najlepszy skoki narciarskie bukmacher

Według naszej opinii najlepszymi bukmacherami do typowania skoków narciarskich są STS i Fortuna, czyli marki, które zajmują też dwa najwyższe miejsca na liście legalnych polskich operatorów. Warto również wspomnieć o bukmacherze ForBET.

Najlepsi bukmacherzy do obstawiania skoków narciarskich

Oto najlepsi bukmacherzy do obstawiania skoków narciarskich, które mają do zaoferowania atrakcyjne bonusy bukmacherskie i wysokie kursy na różne imprezy:

 1. STS. Rozbudowana gama startowa tej firmy oferuje typerom 1660 PLN po założeniu profilu.
 2. Fortuna. Możemy także otrzymać bonus w postaci freebet na konto typera w wysokości 30 PLN i wytypować stawki bukmacherskie na lepszych warunkach.
 3. BetFan. Firma bukmacherska sp daje typerom cashback w wysokości 600 PLN i freebet w wysokości 60 PLN na obstawianie skoków.
 4. eToto. Buk ten oferuje graczom bezpłatny zakład i 200% do 100 PLN za złożenie pierwszegj wpłaty.
 5. Superbet. Superbet zakłady bukmacherskie sp proponuje typerom nagrodę powitalną w wysokości 3755 PLN na wytypowanie zakładów bukmacherskich.
 6. Fuksiarz. Obstawiając stawki bukmacherskie w serwisie tego buka, możemy liczyć na 500 PLN, przejrzysty interfejs witryny i zakłady łączone.
 7. Noblebet. Bukmacher oferuje typerom 100% do sumy 1250 zł na obstawianie skoków.
 8. PZBuk. Ten polski buk proponuje graczom 1050 PLN na start.
 9. Totalbet. Totalbet zakłady bukmacherskie sp daje graczom następujące bonusy: 5239 PLN, 39 PLN w formie freebety, 200 PLN na stawkę bez ryzyka.
 10. Betclic. Nagroda powitalna u buka stanowi 200 PLN na typy skoki narciarskie bez ryzyka.
 11. LV Bet. W oferty zakładów bukmachera znajdziemy najlepsze stawki na skoki w Polsce w wysokości 333 PLN.
 12. forBET. Nowi gracze mogą liczyć na 100% do 2000 PLN na Forbet zakłady bukmacherskie sp.
 13. Totolotek. Bonus startowy u tego buka wynosi 100% do kwoty 500 PLN i 49 PLN za grę w aplikacji mobilnej i w zakładach bukmacherskich.
 14. eWinner. Legalny bukmacher oferuje 110 PLN zwrotu za pierwszy zakład i wiele zakładów live.

Oferta zakładów na skoki u najlepszego bukmachera

Skoki narciarskie bukmacher

Już dobrze znamy, jak obstawiać skoki narciarskie. Sprawdzimy też, kto jest najlepszym bukmacherem. STS, podobnie jak buk Fortuna, oferuje niezwykle szeroki wachlarz możliwości obstawiania skoków. Buk ten wyróżnia się także ciekawymi opcjami zakładów kwalifikacyjnych. Dostępne są liczne stawki kwalifikacyjne H2H, co nie jest regułą u innych operatorów. STS proponuje również stawki długoterminowe oraz klasyczne zakłady przed zawodami. Do tradycyjnej oferty przed konkursowej STS należą:

 • zwycięzca konkursu;
 • zwycięzca pierwszej rundy;
 • Zakłady H2H na całe zawody;
 • zakłady H2H na 1 serię;
 • rezultat handicapu za pierwszą rundę;
 • handicap punktowy za cały turniej;
 • awans do pierwszej 30;
 • twoje miejsce w zmaganiach;
 • liczne stawki specjalne;
 • zakłady live.

Jak widać, jest w czym wybierać. STS proponuje dużą różnorodność konfiguracji par w stawkach H2H, jest też wiele ciekawych stawek specjalnych, oferta jest stale aktualizowana w czasie rzeczywistym, a kursy są bardzo korzystne. Z tych powodów STS jest obok Fortuny najlepszym bukmacherem do obstawiania skoków.

Typowanie skoków w aplikacjach mobilnych

Poniżej przedstawiamy TOP 3 bukmachera, które oferują typowanie w aplikacjach:

 1. Betclic. Apka tego buka jest darmowa i posiada wygodny interfejs.
 2. STS. Operator daje graczom dostęp do tych samych opcji co w wersji desktopowej.
 3. Fortuna. Buk oferuje typerom pobranie aplik an Android i iOS.

Dzięki tym firmom hazardowym zakłady bukmacherskie skoki narciarskie można typować bez wychodzenia z domu. Wystarczy zapewnić stałe połączenie z internetem i zaktualizować swoje gadżety.

FAQs

Jak obstawiać skoki narciarskie w trybie online?

Typowanie skoków online nie jest trudne. Należy wybrać renomowanego bukmachera, założyć konto w jego serwisie, dokonać wpłaty na rachunek, wybrać dowolne wydarzenie i postawić stawkę.

Jakie rynki zdarzeń są dostępne  na skoki narciarskie?

W sytuacji typowania skoków narciarskich możemy typować takie rynki: zakłady krótkoterminowe i długoterminowe,  zakład na pierwszą serię, stawka na miejsce w turnieju, na wygraną, H2H.

Jakie turnieje w skokach narciarskich odbędą się w sezonie 2023/24?

Oto najpopularniejsze turnieje, które odbędą się w 2023/2024 rr.: Puchar Świata FIS, Rowe Air, Puchar Narodów, Turniej Czterech Skoczni.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.