BetX kod promocyjny – jak korzystać?

Kod Promocyjny 2024 BetX kod promocyjny – jak korzystać?
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 23 stycznia, 2023 by Marek Krupa

Czym jest promo kod bukmacherski? BetX kod promocyjny to kombinacja liter i cyfr, którą należy wpisać w specjalnym polu w formularzu rejestracyjnym lub na koncie osobistym, aby otrzymać bonus. W ten sposób klient potwierdza udział w danej promocji bukmachera: może to być bonus od pierwszej wpłaty, chęć postawienia zakładu w ramach konkursu lub osobisty cashback. Zazwyczaj nowi użytkownicy wprowadzają kody promocyjne podczas rejestracji, natomiast ci, którzy mają już konto, robią to na jednej ze stron swojego konta osobistego.

Postaramy się udzielić wyczerpujących informacji na temat wszystkich kodów bonusowych oferowanych przez tego bukmachera. Otrzymasz również instrukcje, jak stosować kod promocyjny BetX. Ogólny warunek użycia kodu jest bardzo prosty: wystarczy znać aktualny kod promocyjny i wpisać go w specjalne miejsce we wniosku na stronie internetowej buka albo podczas rejestracji czy podczas dokonania wpłaty, albo w swoim osobistym gabinecie. BetX promocje, bonusy na start, konkursy – wszystko to jest dostępne w BetX nie tylko z kodem, ale dla wszystkich klientów buka, którzy mogą wziąć w nich udział.

Jak działa kod promocyjny w BetX

W 2021 roku RP mogła stracić ok. 600 mln złotych z nieodprowadzonych przez firmy i gracze podatków. Co ciekawe, buk BetX posiada odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie stawek i sprawienie działalności hazardowej i zawsze płaci obowiązkowe podatki w ustalonym terminie. Ponadto, operator oferuje swoim klientom tylko sprawdzone promocje na zagranie, w tym też kod promocyjny.

Kod polecający lub kod promocyjny to narzędzie, które jest wykorzystywane nie tylko przez bukmacherów. Zapewne nie raz miałeś okazję wpisać specjalny kod bonusowy lub kod promocyjny podczas zakupów w Internecie, który uprawniał Cię do zniżki lub zapewniał premię dodawaną do zamówienia. Kod polecający w BetX działa w podobny sposób, choć są pewne różnice. Po pierwsze, BetX kod promocyjny może być wprowadzony tylko podczas otworzenia konta bukmacherskiego online.

Po drugie, kod promocyjny oferowany przez BetX jest promocją ściśle związaną z tzw. nagrodą dla nowych graczy. Ten bonus startowy jest oferowany wszystkim nowym graczom (niezależnie od tego, czy podali kod promocyjny BetX, czy nie), a kod BetX może sprawić, że gracz otrzyma dodatkowy bonus.

betx kod promocyjny

Oferta bonusów bukmacherskich

Na początek BetX proponuje graczom niecodzienne profity startowe w postaci premii i zakładów bez ryzyka. Ale to nie wszystkie BetX bonusy. Na graczy czekają także inne nagrody:

 • kody promocyjne;
 • nagroda od depozytu;
 • promocja Zgoda Buduje;
 • LoL master;
 • pewna 10.

W dalszej części tekstu przyjrzymy się bliżej tym bonusom i szczegółowo opiszemy warunki zdobycia nagród.

Bonus powitalny

W pakiecie powitalnym znajdziemy dwa bonusy. Nie jest to standardowa oferta, ponieważ BetX bonus powitalny daje graczom możliwość uzyskania aż 1525 PLN:

 1. Nagroda od depozytu gwarantuje 100% do sumy 1500 PLN. Minimalny depozytu do zgarnięcia bonusu wynosi 10 złotych. Obrót należy wykonać na kuponie, na którym będą zdarzenie z min. kursem 1.30.
 2. Bonus BetX w postaci freebetu wynosi 25 złotych. Do zdobycia nagrody gracz musi wyrazić zgodę marketingową i dokonać weryfikacji konta.

Więcej informacji na temat tych nagród sprawdzimy w sekcji Bonusy. Zalecamy zapoznać się z Regulaminem bonusowy każdej odrębnej nagrody. Ponadto na graczy czeka wiele innych ciekawych profitów.

LoL master

BetX oferta zawiera ciekawą promocję LoL master. Najlepsze europejskie ekipy League of Legends zaczynają swoją przygodę w EU Masters. Z nimi możemy wejść do rozgrywki, dołączając do BetX-owej rywalizacji. Grając na kuponie z LoL Masters trafimy do rankingu bukmachera, w którym sprawdzimy się na tle innych nowych i stałych graczy.

BetX promocjelol masters lol

Pewna 10

W BetX dadzą zarobić nawet nietrafione kupony:

 1. Legalnych bukmacher zwraca 10% łącznego zakładu przegranych kuponów.
 2. Min. stawka na kuponu to 10 złotych.
 3. Min. BetX cashback wynosi 5 PLN, maks. cashback to 100 złotych.
 4. Brak ograniczeń kursowych i liczby zdarzeń na kuponie
 5. Do tej promocji zaliczane są zakłady sportowe, gry karciane, e-sportowe i e-zakłady.
 6. Czas promocji jest cykliczny od wtorku do czwartku włącznie

Niestety opcja cash out i BetX zakład bez ryzyka jest jeszcze dostępna w tym serwisie.

Kod promocyjny BetX – gdzie znaleźć

Nowi gracze witryny hazardowej mogą zdobyć kod bonusu BetX, który daje fanom rozgrywki multihazardowej dodatkowe profity. Promo kody są dostępne na oficjalnej witrynie w dziale Bonusy. Choć kody może pojawiać się w ofercie buka okresowo, niektóre kody promocyjne są niezbędne do uruchomienia stałych bonusów. Kod promocyjny tego buka można natrafić na platformach partnerskich. Wszystkie bonusy uzyskane z promo kodów podlegają prostym wymaganiom obrotu.

Jak aktywować kod promocyjny

Kod bonusowy w BetX można wykorzystać w 2 sytuacjach:

 1. W trakcie rejestracji profilu gracza na stronie buka. Typer powinien wpisać kod promocyjny w stosownym miejscu w trakcie wypełnienia wniosku rejestracyjnego.
 2. Podczas doładowania konta typera. Musimy wpisać BetX kod promocyjny w trakcie zlecenia wpłaty na rachunek depozytowy gracza.

Czyli, aby zgarnąć BetX kod bonusowy, należy założyć konto użytkownika, dokonać wpłaty na rachunek klienta i poczekać na aktywację dodatkowych benefitów.

Gdzie szukać kod promocyjny

Szukanie kodu od BetX nie jest procesem zbyt trudnym. Legalny buk czasami wysyła promo kody do swoich klientów za aktywność drogą mailową. Ponadto typer może natrafić kod promocyjny na witrynach tematycznych i partnerskich tego portalu hazardowego. Należy zauważyć, że wszystkie kody rejestracyjne wychodzą tylko od danego bukmachera i są bezpłatne. Witryny partnerskie nie mogą pobierać dodatkowych opłat od graczy za kopiowanie kodów.

W BetX zakłady bukmacherskie oraz atrakcyjne zakładów na żywo można obstawiać z telefonu lub z komputera. Z kodem bonusowym otrzymamy dodatkowe koszty na typowanie. Stali typerzy mogą również zgarnąć kody po zapisaniu się do listy marketingowej i na bieżąco weryfikować ciekawe promocje bukmacherskie.

Oprogramowanie dla zakładów mobilnych jest szybkie i niezawodne. Wszystkie narzędzia i przyciski do obstawiania znajdują się w pierwszej połowie strony głównej. Na dole znajdują się informacje o zakładach na spalanie, logowanie do osobistego gabinetu, saldo oraz zakłady w grze i przedmeczowe. Jeśli gracz chce sprawdzić promo kody BetX dla konkretnego bonusu, przechodzi do swojego osobistego gabinetu i przegląda sekcję bonusy.

BetX promocje virtualne na bogato

Inne opcje na zdobycie kodów promocyjnych

Darmowe kody bonusowe są dziś udostępniane głównie przez partnerów bukmacherów, którzy promują je i przyciągają nowych klientów w ramach partnerskiego programu poleceń. Takie kody promocyjne najczęściej otwierają drogę do uzyskania dostępu do ekskluzywnych bonusów lub poprawiają warunki korzystania z bonusów standardowych.

Bukmacher może również samodzielnie rozpowszechniać kody dostępu do różnych promocji – można je znaleźć w regulaminie bonusów na oficjalnej stronie bukmachera. Kupony na darmowe zakłady są rozdawane przez buka indywidualnie i najczęściej przychodzą w wiadomościach osobistych (SMS-em lub e-mailem).

Jak działają kody promocyjne

Zanim uaktywnimy kody promocyjne, trzeba wiedzieć o kilku podstawowych cechach kodów:

 1. Kod promo można uaktywnić 1 raz.
 2. Kod bonusowy dobrze działa na komputerach i laptopach, jak i w aplikacji mobilnej.
 3. Kod promocyjny ma pewne ograniczenia w czasie.
 4. Nagrody zdobyte z promocyjny kodów podlegają wymaganiom obrotowym.
 5. Kody bonusowez akazano łączyć ze sobą.

Aktywacja promo kodów jest też dostępna z gadżeta. W celu startowania bonusów na urządzeniach komórkowych należy zainstalować apkę mobilną. Możemy ściągnąć soft mobilny na oficjalnej stronie operatora BetX.

Warto nadmienić, że BetX kody promocyjne są bezpłatne. W celu zgarnięcia niektórych kodów typer musi spełnić określone wymagania Niektóre profity są udostępniane tylko dla stałych i regularnych typerów, którzy od dłuższego czasu typują zakłady na portalu buka.

Kody promocyjne – ważne zasady aktywacji

Bukmacher korzystają z wielu schematów dystrybucji i aktywacji BetX kod promocyjny 2021.

 1. Promocja. Kombinacja liter i cyfr dla pakietu promocyjnego jest zwykle publikowana w materiałach promocyjnych operatora.
 2. Wiadomość informacyjna. Dotychczasowi klienci bukmachera mogą również otrzymywać dane o promocjach firmy drogą elektroniczną lub za pomocą SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.
 3. Programy partnerskie. Kod promocyjny uczestnictwa w promocjach polecających jest udzielany przez użytkowników witryny, jak również przez specjalne blogi i strony, uczestniczące w programach partnerskich buka.

Po otrzymaniu kodu promocyjnego BetX należy go podać w specjalnym polu. Jeśli jest to kod dla nowych klientów, zazwyczaj znajduje się on w polu w formularzu. Obstawiający, którzy ma już konto w serwisie bukmacherskim, znajdą odpowiednie pole w sekcji swojego profilu osobistego.

Jakie nagrody dają graczom kody promocyjne

Po aktywacji promo kodów o na typerów czeka mnóstwo lukratywnych benefitów: mnożniki wygranych, BetX bonus bez depozytu, bezpłatne obroty, darmowe zakłady, cashback, dodatkowe środki na rachunek depozytowy od pierwszego zakładu i wiele innych zachwycających bonusów.

BetX promocje 10%

Gdzie można wykorzystać profity z promo kodów

Nagrody zdobyte z promo kodów możemy wydać na dowolne rozgrywki hazardowe w serwisie bukmachera. Możemy wytypować kupony BetX, typować ulubione dyscypliny sportowe, sporty wirtualne czy obstawiać zakłady w trybie live. Wypłata wygranych kosztów jest możliwa tylko po spełnieniu warunków obrotu. Dzięki atrakcyjnym bonusem uzyskanie BetX wygrane kupony jest łatwe.

Ci użytkownicy, którzy już założyli konto gracza i skorzystali z bonusu powitalnego, nie wyczerpali jeszcze swoich możliwości zdobycia dodatkowych środków na grę w BetX. Biuro bukmacherskie oferuje również liczne promocje dla swoich wiernych klientów. Na stronie internetowej można często, między innymi, grać bez ryzyka, a więc otrzymać zwrot części lub całości zakładu, jeśli zakłady wybrane na kuponie okażą się błędne.

Wnioski

Należy przypomnieć, że legalny serwis hazardowy ma zezwolenie i licencję Ministerstwa Finansów i gwarantuje typerom całkowite bezpieczeństwo w trakcie korzystania z usług operatora. Co istotne, buk BetX zapewnia graczom opcję błyskawiczne wypłaty wygranych kosztów. Do dyspozycji hazardzistów jest kilka wygodnych systemów na dokonanie płatności. Wypłata wygranych jest dostępna po przejściu procedury potwierdzenia osobowości gracza w witrynie www BetX. Operator nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wpłatę czy wypłatę środków.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.