Obstawianie Wyścigów Konnych 2024 – Zakłady Bukmacherskie

Obstawianie Wyścigów Konnych 2024 – Zakłady Bukmacherskie
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 15 stycznia, 2024 by Marek Krupa

W ostatnich latach polscy gracze mogą zobaczyć, jak dalece zakłady bukmacherskie stały się popularnym zjawiskiem. Na terytorium Polski miłośnicy typowania mają do wyboru wiele firm, które zapewniają możliwość wygodnego typowania i wysoki poziom bezpieczności. Zasady dotyczące obstawiania gonitw są bardzo proste. Ponadto najlepsi bukmacherzy wyścigi konne proponują liczne promocje, które można aktywować tuż po rejestracji. Jeśli chodzi o zakłady na wirtualne wyścigi konne, to też są one dostępne na stronach oficjalnych bukmacherów, które można znaleźć online.

Obstawianie gonitw konnych online – najważniejsze wyścigi

W naszym kraju zawieranie zakładów jest realizowane zgodnie z obowiązującym prawem na terenie Polski. Warto zauważyć, że bukmacherzy, którzy mają w swojej ofercie różnorodne formy wyścigów konnych, mogą się pochwalić większym zainteresowaniem na rynku. Wybierając bukmachera, który proponuje wyścigi konne, należy przede wszystkim sprawdzić, czy działa on legalnie i ma licencję od ministra finansów.

Miłośnicy gier online mają najpierw wybrać miejsce do obstawiania, orientując się na ofertę zakładów jednogonitwowych czy też zakłady na kłusaki francuskie. Pasjonaci koni mają obszerną wiedzę w tym zakresie, dlatego analiza oferty bukmachera zazwyczaj nie zabiera dużo czasu. Oprócz tego jest ważne zapoznanie się z ofertą promocyjną, ponieważ bonusy są bardzo pomocne zwłaszcza dla początkujących typerów. Innymi czynnikami przy wyborze miejsca do obstawiania ma być jakościowa grafika, pozytywne opinie klientów, możliwość szybkiej instalacji aplikacji i opcja błyskawicznych płatności. Warto też przejrzeć się udostępnionym sposobom wpłat i wypłat oraz znaleźć informację o tym, czy bukmacher pobiera prowizję.

Jak można zawierać zakłady na wyścigi konne

Jak można zawierać zakłady na wyścigi konne?

Należy pamiętać, że takie rozrywki początkowo były bardzo popularne w Wielkiej Brytanii. Pierwsze zdarzenia takiego typu były zorganizowane przez angielskiego lorda Derby’ego. Właśnie stąd pochodzi tradycja na zakłady związane z gonitwami. Co więcej, brytyjscy gracze często przed typowaniem analizowali, jakie konie będą uczestniczyły w danym dniu, i wybierali typy też za pomocą kondycji koni. Na przykład popularną metodą było patrzenie na kolor, geny, długość ciała, budowa, którą zresztą było widać na grzbiecie konia. Takie sporty były nie tylko sposobem na wygranie pieniędzy, ale również świetną formą rozrywki.

Obecnie takie kupony można zawierać stacjonarnie, ale też online. Najczęściej typerzy oferują taką rozrywkę w internecie, ponieważ odbywa się ona częściej. Ponadto taka rozrywka online stała się rozpoznawalną dzięki temu, że można ją typować w ramach esportu. W tej dziedzinie też są popularne wyścigi samochodowe i motocykle. Jest to trafna okazja dla pasjonatów tych dyscyplin, aby jednocześnie oglądać transmisję z wydarzenia i typować wyniki.

Rodzaje zakładów na wyścigach konnych

Wiadomo, że możliwość obstawiania różnorodnych dyscyplin w internecie zrobiła rynek bukmacherski jeszcze bardziej popularnym. Obstawianie w internecie jest proste, a dostęp do kuponów możesz otrzymać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która pozwala zgarnąć największe szanse na wygraną, ponieważ masz wszystko na wyciągnięcie ręki. Oprócz tego warto wspomnieć, że typowanie przynosi zyski w sytuacji, gdy gracze mają chęć do obstawiania i też mogą pochwalić się doświadczeniem w tej dyscyplinie. Poniżej znajdziesz listę zakładów na popularne formy wyścigów w Polsce:

 1. ZWC – zakłady zwyczajne.

Jest to najłatwiejszy rodzaj zakładu, w którym gracze mają wytypować zwycięzcę danej gonitwy.

 1. PDK – zakład porządek.

Na kuponie typerzy muszą zaznaczyć, które konie zajmą pierwsze i drugie miejsce.

 1. DWJ – zakład dwójka.

Jest to podobny zakład do PDK, jednak pomimo wytypowania zwycięzców dwój pierwszych miejsc, należy też przewidzieć ich kolejność.

 1. TRJ – zakłady trójka.

Typerzy mają odgadnąć, kto zajmie trzecie miejsce.

 1. CZW – zakład czwórka.

Analogiczne zasady, jak i w TRJ, jednak należy wytypować konia, który zajmie czwarte miejsce.

 1. DBL – zakład dubla.

Jest konieczne wskazanie koni, które zajmą pierwsze miejsca w dwóch wyścigach.

 1. TPL – zakład tripla.
 2. KWN – zakład kwinta.
 3. SPT – zakład septyma.

Popularne formy wyścigów na żywo

Bukmacherskie zakłady live już od dawna mają wielkie zainteresowanie graczy w naszym kraju. Większość typerów chętnie obstawia kupony na piłkę nożną, jednak na terytorium polski miłośnicy różnorodnych wyścigów również z ciekawością czekają na różnorodne imprezy sportowe, w tym wyścigi konne. Dlatego na płaskim torze często można spotkać tłumy ludzi, którzy chcą zobaczyć niezwykłe wydarzenie sportowe. Zwolennicy online rozrywki preferują typowanie na stronach bukmacherów.

Legalne firmy bukmacherskie udostępniają wiele różnych możliwości dla miłośników wyścigów sportowych, w tym konnych. Dostęp do konta gracza jest możliwy tylko dla osób pełnoletnich. Jest to zasada odpowiedzialnej gry, którą kierują się wszyscy legalni bukmacherzy. Oprócz tego niebagatelne znaczenie ma to, że bukmacher dba o bezpieczeństwo klientów i zapewnia transparentne warunki uczestnictwa.

Obstawianie wyścigów konnych w aplikacjach na telefon

Wszyscy znani polscy bukmacherzy proponują możliwość szybkiego pobrania aplikacji mobilnej, której instalacja z reguły zajmuje kilka minut. Jeśli masz zweryfikowane konto i chcesz uzyskać nieograniczony dostęp do ciekawych typów live, możesz pobrać aplikację i cieszyć się z profesjonalnego serwisu bukmacherskiego na swoim smartfonie. Oto krótka instrukcja dla tych, którzy chcą zainstalować aplikację bukmacherską:

 1. Znaleźć formularz rejestracyjny w zakładce Rejestracja.
 2. Wypełnić pola obowiązkowe.
 3. Potwierdzić swój numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.
 4. Aktywować konto.
 5. Pobrać funkcjonalną aplikację mobilną.
 6. Zainstalować aplikację w telefonie.
 7. Zalogować się, wpisując nazwę użytkownika i hasło.

Typując kupony na wyścigi konne, warto pamiętać, że głównym zadaniem gracza jest prawidłowe odgadnięcie, jaki koń przybiegnie jako pierwszy. Różnorodne zakłady na wyścigi konne mają wiele mocnych stron, w tym jest to bardzo popularna dyscyplina, która ma szaloną konkurencję na rynku. Typerzy, którzy specjalizują się na imprezach sportowych takiego typu, twierdzą, że obstawianie dla miłośników wyścigów różnego rodzaju jest naprawdę opłacalne.

Bonusy i promocje: jak obstawiać wyścigi konne

W większości serwisów bukmacherskich można zobaczyć zakładkę Odpowiedzialna gra. Legalne firmy bukmacherskie zamieszczają przydatne informacje dla osób uzależnionych i wskazówki dla nowych użytkowników. Wybieraj tylko sprawdzone serwisy do obstawiania, w których znajduje się bogata oferta na wyścigi konne, i graj odpowiedzialnie!

Wszystkie zakłady na wyścigi konne różnią się w zależności od przedstawionych kuponów. Najczęściej gracze mają do wyboru kupony, w których należy wytypować zwycięzcę meczu lub konia, który wygra w siedmiu gonitwach. Gracze, którzy chcą typować konne zakłady bukmacherskie na stronach polskich bukmacherów, mogą liczyć na:

 • bonus bez depozytu;
 • cashout;
 • punkty lojalnościowe;
 • cashback;
 • promocje okazjonalne;
 • pakiet powitalny;
 • bonus od wpłaty;
 • bonus za instalację aplikacji lub rejestrację.

Sporty wirtualne: oferta wyścigów konnych

Wśród polskich graczy obstawianie gonitw konnych online cieszy się ogromną popularnością też ze względu na możliwość uczestnictwa w różnorodnych promocjach. Wiele graczy preferuje zakłady konne live, ponieważ jest to świetna możliwość, aby przeżyć wspaniałe emocje i zobaczyć, jak się sprawdzają konie, na których były postawione zakłady. Nie musisz posiadać jakieś specjalne umiejętności, aby typować zakłady bukmacherskie takiego typu, wystarczy, że znasz się na obstawianiu i zapoznasz się ze specyfiką takiego wydarzenia.

Oferta zakładów na wyścigi konne jest naprawdę zachwycająca, ponieważ konkurencja na rynku jest olbrzymia, dlatego wszystkie firmy bukmacherskie starają się udoskonalać swoją ofertę i zaproponować jak najlepsze warunki typowania. Profesjonalni gracze między innymi też mówią o tym, że w ostatnich latach typowanie wyścigów online stało się jeszcze bardziej atrakcyjne ze względu na większe wygrane. Lista najpopularniejszych zakładów na polskie gonitwy konne wygląda następująco:

 • zwyczajny (ZWC);
 • porządek (PDK);
 • dwójka (DW);
 • trójka (TR);
 • czwórka (CZW);
 • dubel (DBL);
 • triple (TPL);
 • kwinta (KWN).

Najlepsi bukmacherzy na wyścigi konne

Nie ma co się dziwić, że jest to znana dyscyplina na całym świecie. Często początkujący gracze mogą zobaczyć, że niektórzy bukmacherzy mają naprawdę szeroką ofertę takich zakładów. Czym się różnią tradycyjna forma wyścigów od tych internetowych. Po pierwsze typowanie online jest najbardziej wygodne. Po drugie możliwość typowania tradycyjnych wyścigów jest ograniczona, ponieważ takie imprezy sportowe odbywają się rzadko, między innymi na sopockim hipodromie.

Ponadto analizując stronę internetową legalnych bukmacherów, specjaliści doszli do wniosku, że typowanie jest proste, a wszystka informacja znajduje się bezpośrednio na stronie oficjalnej. Oprócz tego w ofercie jest boxed racing i inne rodzaje popularnych wyścigów. Poniżej możesz sprawdzić informacje o najpopularniejszych w Polsce bukmacherach, którzy oferują zakłady na różnorodne wyścigi konne.

STS zakłady

BetFan zakłady

W serwisie bukmacherskim wszystkie zakłady są rozdzielona na kilka kategorii. Najpopularniejsze rodzaje zakładów wśród polskich graczy to przede wszystkim wyścigi konne, esport, koszykówka, sporty motorowe, siatkówka plażowa, badminton, darts, tenis i inne. Jeśli chodzi o gonitwy konne, to ta dyscyplina odpowiada miłośnikom wyścigów i pozwala na szybkie postawienie zakładów online. BetFan też umożliwia opcję szybkiej rejestracji i promocje dla nowych graczy na zakłady na wyścigi konne.

eToto zakłady bukmacherskie

eToto zakłady ma specjalne zezwolenie ministra finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w internecie. Uczestnictwo w wyścigach konnych jest możliwe po założeniu konta. Jeśli chodzi o statystyki, to po ich analizie będziesz wiedział, jaka jest aktualna kondycja koni biorących udział w tym zdarzeniu.

STS zakłady

Bukmacher STS proponuje nie tylko wyścigi konne zakłady, ale też wyścigi samochodowe i wyścigi psów, które można znaleźć w zakładce esport. Na stronie STS znajdziemy zakłady na najpopularniejsze dyscypliny sportowe, które mają wielkie grono zwolenników. Pomimo tradycyjnej koszykówki czy siatkówki, możesz też liczyć na ciekawe typy na badminton, hokej czy lacrosse. Po wpisaniu wszystkich niezbędnych informacji w formularzu rejestracyjnym masz dostęp do zakładów na wyścigi konne, w których wszystko decyduje to, które konie jako pierwsze przekroczą linię mety.

STS zakłady

Sposoby wpłat i wypłat

STS udostępnia międzynarodowe wyścigi koni między innymi na zagranicznych torach. Transmisje z wydarzeń online można oglądać między innymi w aplikacji mobilnej. W poniższej tabeli znajdziesz informację o tym, jak zasilić konto, aby obstawiać STS zakłady.

Sposób wpłaty depozytu Prowizja bukmacherska Limit minimalny Limit maksymalny Czas przetwarzania operacji
dotpay 0 PLN 1 PLN Brak limitu Natychmiast
VISA/Mastercard 0 PLN 1 PLN Brak limitu Natychmiast
Neteller 0 PLN 1 PLN Brak limitu Natychmiast
PayU 0 PLN 1 PLN Brak limitu Natychmiast
Skrill 0 PLN 1 PLN Brak limitu Natychmiast
PayPal 0 PLN 1 PLN Brak limitu Natychmiast
paysafecard 0 PLN 1 PLN Brak limitu Natychmiast
BLIK 0 PLN 1 PLN Brak limitu Natychmiast

Na stronie STS obstawianie zakładów jest bardzo proste. W razie pytań nowi użytkownicy mogą skorzystać z zakładki FAQ lub skontaktować się z Obsługą klienta. Jeśli chodzi o wyścigi konne, to tutaj najważniejsze jest wytypowanie, kto pierwszy przekroczy linię mety. Największe zainteresowanie graczy mają między innymi też tory francuskie.

Fuksiarz konne zakłady bukmacherskie

W aplikacji mobilnej Fuksiarz można znaleźć wirtualne wyścigi konne z wysokim rankingiem. Gracze mogą skorzystać z oferty powitalnej i szybko założyć konto, aby zagrać w sportach wirtualnych. Fuksiarz to miejsce dla graczy, którzy chcą typować z zyskiem.

Fuksiarz konne zakłady bukmacherskie

eWinner

Dany bukmacher ma licencję ministra finansów. eWinner to sprawdzony portal oferujący różnorodne zakłady bukmacherskie. W przypadku zakładów na różne formy zakładów wyścigów konnych są możliwe kombinacje kilku wydarzeń.

Totalbet

Bukmacher jest jedną z najlepszych firm w Polsce, która proponuje aktualne wyścigi konne zakłady z możliwością typowania live. Oferta zakładów wzajemnych to nie jedyna mocna strona Totalbet. Wśród zalet tego bukmachera też wyróżniają funkcjonalny serwis, profesjonalny Dział wsparcia i jakościową grafikę.

Fortuna typy bukmacherskie

Udostępnione na stronie Fortuna wyścigi konne Służewiec mają pozytywne opinie. Dla nowych graczy oferta zakładów bukmacherskich jest bardzo różnorodna. Postawienie zakładu jest możliwe po rejestracji.

Rejestracja w serwisie

Aby zakłady na wyścigi konne były dostępne 24/7, należy założyć konto na stronie bukmachera. Zarejestrować się w serwisie Fortuna można w ciągu kilka minut. Po wpisaniu danych osobowych i kontaktowych należy zweryfikować konto, potwierdzając pocztę lub numer telefonu.

Superbet zakłady bukmacherskie

Superbet to miejsce, gdzie znajdziesz międzynarodowe i lokalne gonitwy koni. Bukmacher zapewnia transparentny regulamin i dba o bezpieczeństwo. Superbet zakłady bukmacherskie to ulubione miejsce profesjonalnych graczy.

Noblebet konne zakłady bukmacherskie

Na Noblebet można łatwo typować różnorodne formy wyścigów konnych. Wszystkie pomocne informacje dotyczące wyścigów konnych są zamieszczone w sekcji FAQ na stronie głównej bukmachera Noblebet. Oto aktualna lista promocji na zakłady bukmacherskie:

 1. Opcja cashout.
 2. Betbuilder.
 3. Stream w Noblebet.
 4. Golden Race.
 5. Bonus za instalację aplikacji.
 6. Promocja na esport.
 7. Luksusowe kupony AKO+.
 8. Cashback na sporty wirtualne.
 9. Program lojalnościowy.
 10. Bonusy weekendowe.
 11. Bonus bez depozytu.
 12. Powiększone kursy na wyścigi konne.

Betclic wyścigi konne Służewiec

Betclic to możliwość uzyskania wielkich wygranych. Na stronie są udostępnione wirtualne wyścigi konne. Gracze twierdzą, że oferta zakładów bukmacherskich na Betclic jest jedna z najlepszych na rynku.

Betclic wyścigi konne Służewiec

LVBet zakłady wzajemne sp

Zazwyczaj obstawianie zakładów bukmacherskich na stronie LVBet wiąże się przede wszystkim z wielkimi wygranymi. Użytkownicy tego serwisu mają do wyboru ciekawe zakłady na wszystkie znane dyscypliny. Dzięki aktualnym statystykom typerzy mogą też znaleźć najbliższe wydarzenia w Polsce i zwrócić uwagę na listę dostępnych torów i specyfikę zawodników.

forBET: jak obstawiać wyścigi konne

Jest to bukmacher, który proponuje skorzystać z atrakcyjnego systemu promocyjnego, w tym na gonitwy konne. W tej dyscyplinie są możliwe kombinacje, a biorą udział konie profesjonalne. Bukmacher zapewnia jakościową rozrywkę i wspaniałe emocje.

forBET zakłady bukmacherskie to sprawdzona strona internetowa, na której znajdują się najlepsze wirtualne wyścigi konne. Gracze forBET mogą liczyć na szybkie metody płatności i ciekawą ofertę powitalną. Oprócz tego bukmacher zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarantuje ochronę danych.

Totolotek — najlepsze bonusy

Chcesz wytypować, jakie będą najszybsze konie lub uczestniczyć w grze hazardowej? Totolotek to miejsce, które będzie przydatne dla tych, kogo interesuje takie sport i inne dyscypliny. Pomimo różnorodnej oferty kuponów, bukmacher też zapewnia szeroki wybór promocji.

Gracze Totolotek mogą łatwo postawić na zwycięskiego konia. Użytkownicy serwisu mają do dyspozycji różnorodne wyścigi konne, które można typować za pośrednictwem telefonu. Pełną ofertę zakładów można znaleźć na stronie oficjalnej.

Oferta bukmachera PZBuk wyścigi konne zakłady

Na stronie bukmachera PZBuk możesz znaleźć zakłady jednogonitwowe i zakłady wielogonitwowe na popularne w naszym kraju i za granicą wyścigi konne. PZBuk to legalna firma bukmacherska, która ma dużo do zaoferowania, w tym proponuje transparentne zasady uczestnictwa i możliwość otrzymania bonusów na wyścigi konne. Gracze PZBuk mają między innymi dostęp do statystyk, które pomogą się dowiedzieć o tym, jakie konie mogą zwyciężyć. W poniższej tabeli możesz się zapoznać z dostępnymi sposobami płatności na stronie PZBuk zakłady.

Metoda Typ transakcji Prowizja ze strony bukmachera Czas przetwarzania transakcji przez Dział Finansowy
Przelewy24 Szybki transfer 0% Mniej niż 1 minuta
VISA/Mastercard Karty płatnicze 0% Mniej niż 1 minuta
dotpay Szybki transfer 0% Mniej niż 1 minuta
BLIK BLIK płatność 0% Mniej niż 1 minuta
imoje Szybki transfer 0% Mniej niż 1 minuta

FAQ: obstawianie wyścigów konnych

Na rynku krajowym typowanie wyścigów konnych to ekscytująca rozrywka, która ma dużo zwolenników w internecie. W Polsce wyścigi konne organizowane są w czterech miejscach: Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, Tor Wyścigów Konnych Partynice we Wrocławiu, Hipodrom Sopot oraz Krakowski Tor Dąbrówka – Buczków (jest to tor prywatny). Wiadomo, że wszystkie konie, które są gotowane do wydarzeń lokalnych czy międzynarodowych, mają opiekę najwyższej klasy. Na pewno wszyscy wiedzą o tym, że zakłady na wyścigi koni są bardzo popularne, ponieważ jest to jeden z najdroższych sportów na świecie.

Popularność tej dyscypliny rośnie z każdym rokiem, dlatego liczba graczy, którzy są zainteresowani w typowaniu wyścigów konnych, ciągle się zwiększa. Jeśli dopiero zaczynasz taką rozrywkę i nie wiesz, od czego zacząć i gdzie znaleźć potrzebne informacje, to najlepiej sprawdzisz wkładkę FAQ na stronie sprawdzonej firmy bukmacherskiej. Poniżej zamieściliśmy kilka popularnych pytań dotyczących tego, jak należy typować takiego typu zakłady bukmacherskie.

FAQs

1. Jak obstawiać wyścigi konne?

Pamiętaj o tym, że konne zakłady bukmacherskie to bardzo dynamiczna branża, w której zawsze coś się zmienia. Gracze muszą posiadać przynajmniej podstawowe umiejętności typowania i mieć wiedzą na temat tego, jakie konie są wykorzystywane dla wyścigów. W przypadku wyścigów konnych ważna też jest cierpliwość i możliwość wykorzystania bonusów na takie kupony. Dogłębna analiza rynku i dobra strategia zawsze się opłacają. 

2. Jakie są typy na wyścigi konne?

Zazwyczaj zakłady na wyścigi konne są bardzo różnorodne i mogą obejmować rozrywkę związaną ze sprinterskimi wyścigami, Jump Racing lub nawet Flat Racing. Najpopularniejsze rodzaje takich wyścigów to jednogonitwowe i wielogonitwowe zakłady bukmacherskie, które też są rozdzielone na kilka rodzajów. Wśród polskich graczy największym zainteresowaniem cieszą się zakłady na dubla, tripla, zakład zwyczajny, porządek oraz zakład trójka, czwórka, kwinta i septyma.

3. Czy w Polsce można legalnie obstawiać wyścigi?

Legalne wyścigi konne zakłady są udostępnione na sprawdzonych stronach firm bukmacherskich, które mają specjalną licencję. Listę legalnych bukmacherów można znaleźć w internecie na Portalu Podatkowym. Oprócz tego taka dyscyplina jest dostępna do typowania zarówno na stronie oficjalnej, jak i w aplikacji mobilnej, którą można łatwo pobrać na smartfona. Legalne obstawianie wyścigów konnych oferują tylko licencjonowani bukmacherzy na polskim rynku hazardowym.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.