Zakłady bukmacherskie boks: czy można wykorzystać bonusy powitalne?

Zakłady bukmacherskie boks: czy można wykorzystać bonusy powitalne?
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 3 listopada, 2022 by Marek Krupa

Od wielu lat, można powiedzieć że nawet od samego początku powstania takiej dyscypliny sportowej jak boks, istnieją zakłady sportowe, powiązane z obstawianiem pięściarzy. Kiedyś taka akcja odbywała się wyłącznie na żywo, w sali pełnej krzyczących ludzi. Ale w dzisiejszych czasach zakłady bukmacherskie boks są dostępne w twoim laptopie czy komórce. Jeżeli masz taką możliwość, możesz nawet nie wychodzić z domu by legalnie obstawiać boks.

Wszyscy nowe graczy po rejestracji u nowego bukmachera mają możliwość otrzymania bonusów powitalnych. Wykorzystać je można np. podczas dokonywania zakładów sportowych. Również jest dostępne obstawianie boksu. Wielu bukmacherów, znajdujących się na rynku hazardowym, oferuje taką możliwość swoim graczom. Taka oferta daje ci szansę na dobry start i pierwszą wygraną. Możesz korzystać z oferty bukmacherów podczas obstawiania różnorodnych dyscyplin sportowych, w tym boksu.

Najlepsi bukmacherzy boks lubią nawet więcej od ciebie, więc nie ma tu żadnych ograniczeń, jedynie co jest od ciebie wymagane – zapoznanie się z warunkami konkretnego bukmachera, które znaleźć można na witrynie wybranego buka. Określone tam są warunki otrzymania bonusów, je wykorzystanie oraz sposób na wypłatę pieniądz w razie wygranej. Również ważne jest zapoznanie się z tym, że odsetki od twojej wygranej będą uznane jako podatki, typy bukmacherskie.

zakłady bukmacherskie boks

W jaki sposób obstawianie boksu stało tak popularne?

Boks jako sport był znany już w starożytnej Grecji i w Cesarstwie Rzymskim. Wtedy takie walki bokserskie często kończyły się fatalnie. Póżniej sport ten pojawił się w Londynie i stanach zjednoczonych, dzięki czemu się rozpowszechnił. Dzisiaj takie pojedynki nadal są dość krwawymi, ale pojedynki już są bardziej ludzkie. Dlatego ta dyscyplina sportowa zdobyła taką popularność, dla nas wszystkich nie jest tajemnicą, że takie widowiska zawsze przyciągają wielu widzów.

Jeszcze jedną przyczyną jest hazard, który zawsze miał i będzie mieć miejsce. W takiej grze hazardowej mega ważne jest zdrowe podejście oraz rozumienie tego, że tylko w większości wszystko zależy od twoich zdolności analitycznych, wywoływane wtedy będą tylko przyjemne emocje.

W tamte czasy musiałbyś wydawać swój hajs, nie mając nawet pewności czy otrzymasz swoją wygraną. Dzisiaj to wygląda inaczej, jeżeli obstawiać boks zakłady bukmacherskie u legalnego bukmachera, to żadnych problemów oczekiwać nie warto.

Oczywiście, że warunki fizyczne odgrywali i nadal odgrywają ogromną rolę. Warunki fizyczne zawodników w pojedynku wpływają na jego rozstrzygnięcia. Czasami na wynik wpływają też inne okoliczności, ale to zdarza się o wiele rzadziej.

Niezależnie od twoich zdolności analitycznych zawsze możesz dokonać zakładu i nawet zwrócić środki. Niektórzy bukmacherzy proponują taką ofertę, która działać będzie tylko wtedy, gdy zawodnik, na którego postawiłeś, osiągnie wskazanych w regulaminie bukmachera wskaźników.

Zakłady bukmacherskie a boks – jak obstawiać i wygrywać?

Nigdy nie da się mieć stuprocentową pewność z tego, że wybrany pięściarz zdobędzie wygraną. Ale wtedy jak obstawiać boks żeby z tego był sens? Zawsze możesz wielokrotnie zwiększyć swoją szansę dzięki rzetelnemu sprawdzaniu informacji, dotyczącej wyników przeszłych rund i pojedynków. Wykorzystując swoje zdolności analityczne możesz przewidzieć wynik tego jak pojedynek zostanie zakończony z dość wysoką wiarygodnością, ale nie warto zapominać też o zwykłym niepowodzeniu i nieprzyjemnym zbiegu okoliczności.

Więc jeżeli chcesz stawiać na boks, musisz wiedzieć wszystko o wybranej dyscyplinie, również musisz zapoznać się z historią sportową zawodników. Wszelako to dotyczy prawie wszystkich sportów oraz gier, zwłaszcza tam, gdzie miejsce ma czynnik ludzki.

Nawet jeżeli nie masz podobnego doświadczenia możesz go zdobyć. Po kilku nietrafionych zakładach będziesz widział swoje błędy, których już nie powtórzysz. Również możesz korzystać z informacji, którą nadają specjalisty. Na rynku znajduje się wielu analityków, które mogą przewidywać najbardziej przypuszczalne wyniki zakończenia walki czy np. piłki nożnej.

Obstawianie boksu w apkach u bukmacherów

Coraz częściej można natknąć się na apki popularnych bukmacherów. Powiązane to jest przede wszystkim z tym, że w ostatnich latach aplikacje mobilne stają bardziej intuicyjne, co znacznie oszczędza czas i pozwala na korzystanie w jakimkolwiek miejscu i czasie. Z tego wynika, że bukmacherzy, które jeszcze nie oferują taką możliwość, strasznie na tym tracą.

Większośc bukmacherów oferuje możliwość obstawiania takich sportów jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, stołowy tenis i oczywiście boks. Zaznaczone niżej firmy oprócz takiej szerokiej oferty proponują jeszcze nieźle aplikacje mobilne, dzięki którym np. będziesz wiedział o walkach wieczoru. Udostępniane one są przez takich bukmacherów:

STS

Buk sts posiada atrakcyjną ofertę na start. W sumie możesz tu otrzymać 1500 zł powitalnych (100% do 300 zł, 50% do 500 i do 700 zł). Również jest dostępny cashback o wysokości 20 zł. Stale użytkowniki też będą mieli niezłą propozycje tygodniowom czy okazyjnom.

sts

Firma STS oprócz świetnej oferty oferuje wygodną aplikację mobilną gdzie możesz obstawiać boks i inne sporty. Gracze mogą tu znaleźć dość szeroką ofertę – zakłady na boks dostępne oczywiście dla najważniejszych pojedynków, ale i dla mniej istotnych (np. boks amatorski) też.

PZBuk

Są tu różne dyscypline sportowe, zakłady bukmacherskie LIVE, E-sport. Buk posiada dość dobrą aplikację mobilną, gdzie jest wszystko niezbędne (i nawet więcej) dla łatwej i produktywnej gry.

PZBuk

Ta firma oferuje jeden z najlepszych bonusów powitalnych. Tu na dobry start możesz dostać 1050 PLN, w tym:

 • 50 zł freebetu;
 • 1000 zł cashbacku.

Oferta działa tylko w przypadku założenia nowego konta, wszystkie informacje są udostępnione na stronie głównej bukmachera.

forBET

Buk oferuje możliwość obstawiania klasycznych sportów, w tym boks zawodowy oraz boks amatorski. Ma aplikację mobilną, która spodoba wszystkim graczom. Jest intuicyjna, gracze znajdą tu wszystko, co jest oferowane na zwykłej witrynie internetowej.

forBET

Jeżeli chodzi o bonusach, to tu możesz zgarnąć do 3150 PLN, które łączą:

 • pierwszy zakład bez ryzyka do 1100 PLN;
 • bonus 100% do 2000 PLN od drugiego depozytu;
 • 150 PLN po wprowadzeniu kodu promocyjnego.

Więc, śmiało można powiedzieć, że forBet lubi swoich użytkowników, oferuje najlepsze warunki i apkę, szeroki wybór ofert.

eToto

Ta firma działa już od wielu lat, posiada wygodną i intuicyjną aplikację mobilną, w której mieści się wszystko, co jest niezbędne dla lekkiego i szybkiego dokonywania zakładów bukmacherskich.

eToto

Oprócz tego bukmacher oferuję dość dobrą ofertę powitalną i stałą. Użytkowniki mogą dostać:

 • 360 PLN bonusu od depozytu;
 • 500 PLN za zaproszonych kumpli (po 50 zł za każdego);
 • potrojenie wygranej od pierwszej wpłaty.

Możesz tu obstawiać walki bokserskie czy piłkarskie, oferta jest szeroką i zrozumiałą. Oczywiście, że wszystkie informacje szczególne znajdziesz na głównej stronie.

BetFan

Ten buk posiada apkę, które spełni wszystkie twoje oczekiwania. Tu znajdziesz wszystko niezbędne do produktywnej gry oraz dokonywania zakładów na takie dyscypliny sportowe jak boks czy piłka nożna, dostępne są również funkcje dodatkowe.

BetFan

Mówiąc o bonusie powitalnym tu można być pewnym, że po założeniu konta otrzymasz:

 • 600 PLN cashbacku;
 • 60 PLN freebetu;
 • bonusy w postaci zwrotu gotówki, wolnego cashoutu itp.

Buk oferuje wiele bonusów dla nowych i stałych graczy, więc wszyscy tu będą zadowoleni. Im aktywniejszy będziesz, tym więcej bonusów bukmacher ci będzie dawał.

Betclic

Ten buk oferuje dość rozwiniętą ofertę sportową, jest tu dostępne obstawianie boksu, dostępny hokej, tenis stołowy oraz inne klasyczne dyscypliny. Firma również posiada aplikację mobilną, która czas od czasu staje jeszcze lepiej.

Betclic

Tu każdy gracz ma 200 zł na dobry start. Buk również nadaje możliwość pierwszego zakładu za darmo. Gracze mogą zwrócić tu swoje środki w razie przegranej, ale tylko po spełnieniu wszystkich warunków, określonych w regulaminie.

Fuksiarz

Bukmacher jest bardzo popularnym wśród zwykłych graczy i miłośników sportu, więc oferuje nie tylko zwykłą witrynę internetową, ale również wygodną aplikację mobilną. W apce można znaleźć wszystko niezbędne do pełnowartościowej gry z bądź jakiego zakątku świata.

Fuksiarz

Gracze mogą tu dostać:

 • nielimitowany cashback do 200 zł;
 • możliwość zaliczania przegranego kuponu jako wygranego;
 • bonus powitalny o wysokości 500 zł.

Oferta bonusowa zakładów tu jest dość szeroką. Nowe gracze będą mieli wyśmienite bonusy na start, stałe użytkowniki otrzymywać tu będą przyjemne bonusy tygodniowe, okazyjne.

LVbet

Każdy nowy gracz tu może dostać 20 zł bonusu powitalnego, ale oprócz tego są oferowane 1500 PLN przy pierwszym depozycie, dodatkowe 1500 PLN przy drugim + 333 PLN zakład bez ryzyka. W sumie można otrzymać bonus o wysokości 3333 PLN powitalnych.

LVbet

Ponadto buk nadaje możliwość obstawiania boksu, zarówno jak i innych dyscyplin sportowych. Posiada świetną apkę, w której mieścią się wszystkie możliwości oficjalnej witryny bukmacherskiej.

Boks na żywo

Najlepsi bukmacherzy na boks pozwalają stawiać na żywo. W danej sytuacji zakłady na boks odbywają się bezpośrednio w trakcie gry. Graczy stawiają póki na ringu nie pojawi się zwycięzca walki. Dla rozstrzygnięcia potrzebna jest obecność konkurencji, dzięki której rund potrwa walka będzie skończona i tylko wtedy będziesz widział masz wygraną czy nie.

Najlepsi bukmacherzy do obstawiania proponują różne sporty, najczęściej to są mecze piłkarskie, ale również prawie w każdej ofercie można znaleźć hokej, tenis i oczywiście zakłady na boks. Oferta też będzie się różnić w zależności od tego którego bukmachera wybierzesz. Ale najgłówniejszą  jednak zostaje możliwość znalezienia buków do obstawiania boksu na żywo, a takich jest naprawdę dużo. Takie popularne bukmacherzy jak STS, PZBuk, forBet, eToto, BetFan, Betclic, Fuksiarz, LVbet dają ci taką możliwość, ale oprócz nich na uwagę zasługują:

Fortuna

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na boks zawodowy oraz inne sporty. Tu nowe walki pojawiają dość często, więc nie będziesz siedział i tracił czas za darmo.

Fortuna

Jako nowy gracz możesz dostać tu 2720 zł powitalnego bonusu, który obejmuje:

 • Freebet za rejestracje oraz darmowy zakład o wysokości 20 zł.;
 • Cashback oraz zakład bez ryzyka o wysokości 600 zł;
 • Bonus od depozytu o wysokości 2100 zł.

Masz tu dobrą ofertę na szybki start, różnego rodzaju typowania i obstawiania. Jeżeli z świadomością podejdziesz do tej sprawy, to będziesz tu miał wysokie wygrane.

Superbet

Ten bukmacher jest jednym z najlepszych, co oznacza że do dyspozycji graczy jest dużo, specjalne piłka nożna i oczywiście dużo walk bokserskich. Możesz tu analizować poprzednie walki, dowiadywać się zmian kursów – masz wszystko niezbędne do wygodnej gry.

Superbet

Firma również nadaje 1300 PLN cashbacku, 234 PLN bonusu powitalnego oraz dodatkowe 20 PLN po pobraniu apki.

Noblebet

Bukmacher ma blisko 60 dyscyplin sportowych, które możesz obstawiać. Poważny akcent zrobiony był na boksie, podczas prowadzenia którego kursy przez cały czas się zmieniają aż walka skończy się.

Noblebet

Oprócz tego bukmacher cieszy nowych i stałych graczy bonusami powitalnymi i okazyjnymi. Oferowany jest pakiet VIP, dzięki któremu możesz dostać 2500 PLN odrazu po spełnieniu warunków bukmacherskich.

Totalbet

Bukmacher od wielu lat działa na rynku, ma szeroką ofertę sportową. Znajdziesz tu różne federacji pięściarskie, możliwość obstawiania na żywo itp.

totalbet

Ten bukmacher oferuje bonus o wysokości 5230 PLN. Oferta jest na tyle rozwiniętą, że każdy znajdzie coś, co mu się spodoba.

Totolotek

Ten bukmacher ma dość rozbudowaną systemę sportową, nalicza się blisko 20 dyscyplin, w tym walki bokserskie. Możesz tu porównywać walk, stawić na sposób zakończenia walki, a w razie wygranej wypłacać zarobione pieniążki.

Totolotek

Oprócz tego są oferowane świetne bonusy dla stałych aktywnych użytkowników i nowych graczy. Każdy tu coś znajdzie.

Polscy bukmacherzy boks lubią i dają taką możliwość swoim użytkownikom. Prawie każdy oferuje zakłady na żywo, handicap punktowy, transmisje na tvp sport i wiele innych przyjemności, które spodobają się miłośnikom sportowym.

FAQs

Gdzie stawiać zakłady bukmacherskie na boks?

Dokonywać zakładów bukmacherskich na boks możesz prawie u każdego bukmachera, który oferuje zakłady na sport. Obstawianie boksu jest dostępne u takich bukmacherów jak: STS, PZBuk, forBet. eToto, BetFan, Betclic, Fuksiarz, LVbet, Fortuna, SuperBet, Noblebet, Totalbet, Totolotek. Na witrynie wybranego bukmachera zawsze możesz znaleźć szczegółowe informacje, dotyczące oferty, regulaminu czy bonusów.

Jaki bukmacher oferuje najlepsze kursy na boks?

Najlepsze kursy na boks są oferowane przez takich bukmacherów jak: STS (najbogatsza oferta zakładów bokserskich oraz najlepsza aplikacja do obstawiania boksu, boks zawodowy, gala boksu KBN), PZBuk (topowe zakłady na żywo), LVbet (najlepsza gala boksu TBN, promocje na boks), BetFan (najlepszy do obstawiania wal wieczoru), Fortuna (topowe transmisji bokserskie, najlepsze kursy).

Jakie są najpopularniejsze rynki zakładów na boks?

Najpopularniejszymi rynkami są: sumy rund (ilość oraz numer rundy, w której pojedynek się skończy), sposób zakończenia walki (zakończenie przed czasem itp), zwycięzca walki. Zazwyczaj to są proste rynki, ale czasami trafić można na coś bardziej skomplikowanego. Im zwyczajniejszy jest rynek, tym mniejsze powiększenie będziesz miał.

Jakich kierowców obstawiać w boksie

Nikt nie może z pewnością powiedzieć że ten konkretny zawodnik wygra, ale zawsze możesz dokonać analizy tej dziedziny, dowiedzieć się o wynikach zeszłych rund i pojedynków, znaleźć jakąś informację osobistą (która też odgrywa znaczącą rolę) itp.. Wtedy będziesz rozumiał, który zawodnik i z jaką wiarygonością będzi miał przegraną czy wygraną.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.