BetFan rejestracja – Jak założyć konto u buka?

Rejestracja BetFan rejestracja – Jak założyć konto u buka?

Zaktualizowano 9 stycznia, 2023 by Marek Krupa

Prawdopodobnie każdy pracownik, który zajmował się procesem rejestracji na stronie “Betfan rejestracja”, miał do czynienia z długim i nudnym wypełnieniem ankiet oraz formularzy, oczekiwaniem na esemes weryfikujący, poszukiwaniem mailu z plikiem do aktywacji konta w folderze “spam” i t.d.


Kliknij, aby odebrać swój kod promocyjny ZGARNIAM60

Więc potrafili zrobić szybkie i bezbolesne przejście od oglądania do obstawiania meczów, ponieważ w Betfan online rejestracja trwa średnio 5 minut i to ze względu na to, że niektóre użytkownicy nie potrafią szybko wymyślić hasło i login. Omówimy w tym artykule sam serwis hazardowy oraz bezpośrednio proces rejestracji. Niżej masz tablicę zawierającą najważniejsze informacje dotyczące operatora:

Nazwa Betfan
Rok założenia 2018
Licencja Zezwolenie ministerstwa finansów RP na prowadzenie wzajemnych zakładów oraz działalność bukmacherską
Oficjalna strona Betfan.pl
Email [email protected]

[email protected]

Depozyt minimalny 2 zł
Maksymalna kwota wypłaty brak ograniczeń
Zakład minimalny 2 zł
Komunikacja Email oraz czat na żywo
Aplikacja mobilna Tak

Wyjaśnimy dokładniej, co to za serwis oraz czy rejestracja w Betfan jest bezpieczna?

Betfan Strona główna

Jak długo w branży polski bukmacher Betfan i czy jest on zasługuje na uwagę?

Wprowadzenie zmienionej ustawy o grach hazardowych od 1 kwietnia 2017 r. spowodowało dużo zawirowań na krajowym rynku zakładów. Jednym ze skutków tej ustawy została zmiana podejścia kraju do firm oferujących zakłady bukmacherskie oraz zniknięcie z brąży części zagranicznych operatorów, którzy zrezygnowali z ubiegania się o koncesję Ministerstwa Finansów RP. Dlatego dokonana w Betfan rejestracja konta będzie swojego rodzaju wsparciem ojczystych operatorów.


Kliknij, aby odebrać swój kod promocyjny ZGARNIAM60

Chętniej zakładają też firmy z polskim kapitałem, które chcą wypełnić lukę po znanych zagranicznych potentatach. Jednym z nich jest omawiany dziś bukmacher. Serwis zakłady bukmacherskie Betfan został założony w 2018 roku w Warszawie. Jakie są recenzje na temat tego portalu, czy bukmacher ma szeroki wybór zakładów, czy jest uczciwy? Sprawdźmy!

Co może zaoferować portal pod względem zakładów?

Chociaż ten serwis zakładów bukmacherskich jest dość nowy, betfan już może pochwalić się imponującą liczbą, wynoszącą ponad półtora miliona zakładów miesięcznie. Gracze mogą wybierać nie tylko tradycyjne zakłady sportowe, ale także e-sporty i sporty wirtualne. Nie musisz zakładać w Betfan konto tymczasowe aby zobaczyć całą listę dostępnych zakładów, wystarczy zerknąć na stronę oficjalną, gdzie u góry znajdziesz dostępne rodzaje zakładów:

 • Sport;
 • Esport;
 • Sporty wirtualne;
 • Live (zakłady na żywo);
 • Gry karciane (tak, możesz obstawić tu nawet partię w, na przykład, poker z krupierem na żywo!);
 • Rozrywka (tu są obstawiane wydarzenia społeczne, polityczne, nowości showbizu i t.d.).

Sporty obejmują piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej, siatkówkę, tenis stołowy, baseball, żużel, MMA, sporty motorowe, kolarstwo, szachy, snooker i inne.


Kliknij, aby odebrać swój kod promocyjny ZGARNIAM60

Czy obstawie tu swoją ulubioną grę komputerową?

Na opinie o osobach Betfan dopiero wchodzących w dorosłość z pewnością wpłynie fakt, że ambicją portalu jest również oferowanie różnorodnej gamy zakładów na e-sporty, takie jak Dota 2, CS:GO, LoL (League od Legends) i inne popularne gry, więc, jeżeli jesteś fanem turniejów z jednej z gier, wymienionych na liście “esport” – w takim razie szybka rejestracja w Betfan będzie dla ciebie konieczna!

Czy bukmacher Betfan przyjmuje kupony dotyczące tylko sportów i gier?

Oferta Betfan może również zainteresować nie tylko gamblerów przyzwuczajonych do obstawiania zakładów sportowych i e-sportowych. Klienci lubią też możliwość obstawiania wydarzeń społecznych i kulturalnych, takich jak wyniki wyborów politycznych czy zdobywców Oscarów.

Między innymi, w tym momencie popularnymi zakładami są transfery zawodników piłki nożnej w 2022 roku, wybory amerykańskie 2024, no i, oczywiście, kto zostanie prezydentem brackiego kraju – Ukrainy, a nawet takie zabawne drobiazgi, jak temperatura na Wigilie i rejestracji konta w Betfan pozwoli ci osobiście obstawić każde pożądane wydarzenie!

Wszystkie zakłady są obsługiwane przez aplikację mobilną Betfan i tradycyjną stronę internetową. Wszystkie zakłady są obsługiwane przez aplikację mobilną Betfan i tradycyjną stronę internetową. Takie podejście do konstrukcji oferty bez wątpienia spotyka się z uznaniem wielu grup graczy, także tych, którzy do tej pory nie mieli wiele wspólnego z obstawianiem.

Betfan rejestracja

Jak działa oferta powitalna w Betfan?

Jeśli chcesz wypróbować swój los i obstawić pierwszy kupon z tą marką, powinieneś wiedzieć, że operator ma również ofertę powitalną, z której możesz skorzystać. Tak więc nowi członkowie, którzy zdecydują się zarejestrować i założyć konto w Betfan, będą mogli otrzymać bonus powitalny i korzystać ze wszystkich jego korzyści. Aby otrzymać nową ofertę dla klientów serwisu, potencjalni użytkownicy, oczywiście, będą musieli być pełnoletni.

Pamiętaj, że każda oferta powitalna ma inne warunki i to samo dotyczy omawianego bukmachera. Dlatego użytkownicy będą musieli uważnie przeczytać regulamin, ponieważ może on zawierać mnóstwo przydatnych informacji. Na przykład może zawierać informacje związane z wymaganiami kwalifikacyjnymi, uprawnieniami, ograniczeniami i nie tylko.


Kliknij, aby odebrać swój kod promocyjny ZGARNIAM60

Będziesz mógł znaleźć nową ofertę dla klientów Betfan w sekcji „Promocja” i zapoznać się ze wszystkimi szczegółami. Co więcej, użytkownicy będą mogli korzystać z bonusu również podczas obstawiania e-sportów. Tylko upewnij się, że spełniasz wszystkie wymagania, aby zakwalifikować się do bonusu.

Jak zarejestrować się w Betfan

Co więcej, jeśli chodzi o bonus powitalny i rejestracyjny, wielu użytkowników chce wiedzieć, jak zarejestrować się na tym portalu. Świadczy o tym bardzo często zadawane w Google pytanie “Betfan jak założyć konto”. Proces jest dość prosty i możesz zobaczyć jego część w tym przewodniku rejestracji krok po kroku:

 1. Najpierw musisz odwiedzić oficjalną stronę Betfan i kliknąć „Otwórz konto”, aby rozpocząć proces rejestracji.
 2. Następnie musisz wypełnić dane konta (e-mail, hasło, numer telefonu), a także zgodzić się z Regulaminem i Polityką Prywatności.
 3. Jeśli jesteś zainteresowany nową ofertą dla klientów Betfan, możesz wybrać promocję, zaznaczając pole wyboru.
 4. Następnie możesz przejść do podawania danych osobowych (imię i nazwisko, numer PESEL i otrzymany kod SMS). Nie wysyłasz żadnych zdjęć swoich dokumentów, ponieważ w Betfan rejestracja bez dowodu jest możliwa dla każdego pełnoletniego użytkownika z Polski!
 5. Ponadto, jeśli masz kod promocyjny Betfan, możesz wstawić we wskazanym wypełnieniu.
 6. Na koniec musisz autoryzować swoje konto bukmacherskie.

Po wykonaniu wszystkich tych kroków będziesz mógł wpłacić środki na swoje konto i rozpocząć obstawianie. Po prostu upewnij się, że nie wpłaciłeś mniej niż minimalna kwota depozytu dla oferty powitalnej Betfan.

Czy mogą pojawić się jakieś problemy podczas rejestracji?

Niestety, różnorodne i, raczej, nieoczekiwane problemy mogą pojawić się zawsze, nawet z tym, że zespół twórców strony zawsze operatywnie aktualizuje portal, by uniknąć bugów. Najczęściej spotykany problem – to brak maila z linkiem aktywacyjnym lub sms z kodem weryfikacyjnym.


Kliknij, aby odebrać swój kod promocyjny ZGARNIAM60

W pierwszym przypadku polecamy sprawdzić folder “spam” lub “inne”, w zależności od wykorzystywanego serwisu mailowego. Bardzo często te serwisy traktują listy od bukmacherów lub innych portali hazardowych w sposób niepoprawny, dlatego w Betfan szybka rejestracja może być nie dokonana.

Drugi problem może być związany z numerem, pochodzącym z innego kraju(czyli brak kodu Polski +48). Przypominamy, że serwis ma zezwolenie ministerstwa finansów pozwalające na okazanie usług bukmacherskich wyłącznie w Polsce, więc dla obcokrajowców jest niedostępny.

Betfan app

Czy bukmacher posiada aplikację mobilną?

Jeśli lubisz obstawiać kupony na wydarzenia sportowe i e-sportowe przez telefon, możesz uzyskać dostęp do strony Betfan nawet z przeglądarki mobilnej. Poza tym będą dostępne te same funkcje zakładów. Dodatkowo użytkownicy będą mogli wybierać promocje i bonusy, wybierać preferowane wydarzenia bukmacherskie, sprawdzać kursy i tworzyć kupony bukmacherskie, a nawet może być dokonana rejestracja w Betfan!

Co więcej, użytkownicy mogą pobrać aplikację Betfan na swoje urządzenia mobilne z systemem Android, iOS lub Huawei. Oprócz standardowej oferty, obstawiający będą mogli obstawiać e-sporty również za pośrednictwem aplikacji Betfan.


Kliknij, aby odebrać swój kod promocyjny ZGARNIAM60

Pobranie aplikacji na wszystkie wymienione urządzenia można znaleźć za pomocą kodu QR. W przypadku urządzeń z Androidem użytkownicy będą musieli pobrać i zainstalować apk, aby móc korzystać z aplikacji. Ponadto użytkownicy Androida mogą potrzebować zmienić ustawienia i zezwolić na pobieranie aplikacji z nieznanego źródła.

Z drugiej strony użytkownicy iOS będą mogli pobrać aplikację mobilną bezpośrednio z AppStore. rozmiar aplikacji wynosi około 5,6 MB i wymaga systemu iOS 13.0 lub nowszego. Ponadto ta aplikacja Betfan jest kompatybilna z iPhone’em, iPadem i iPodem touch. Możesz również znaleźć tę apkę w Galerii aplikacji Huawei i pobrać ją w ten sposób na swoje urządzenia mobilne Huawei.

Nie odpowiada mi ta aplikacja, czy mogę umieścić stronę portalu na ekranie głównym swojego urządzenia?

No oczywiście, chociaż z takim pytaniem lepiej zwrócić się do wyszukiwarki, ponieważ proces ten jest prosty, aczkolwiek może lekko się różnić w zależności od rodzaju smartfonu lub tabletu, a nawet przeglądarki którą się posługujesz. Tak czy inaczej, nie jest to skomplikowane, np. w Google chrome na Android musisz dokonać następnych działań:

 • Wejdź na odpowiednią stronę przez wyszukiwarkę (nie aplikację Google);
 • W górnym prawym rogu naciśnij na menu opcji (są to trzy pionowo ułożone kropki)
 • Znajdziesz tam odpowiedni napis “dodaj na ekran główny” lub podobny.
 • No i teraz bezpośrednio na ekranie możesz przemieścić to do folderu lub na inny ekran, w zależności od twoich wymagań.

Identyczna instrukcja będzie aktualna dla IOs, tylko z małymi zmianami, chociaż ich przeglądarka “Safari” jest bardzo intuicyjna i wystarczy poświęczyć na to niecałe 2 minuty. Jednak, trzeba zauważyć, że w Betfan rejestracja kodu jest o wiele wygodniejsza przez oficjalną aplikację.


Kliknij, aby odebrać swój kod promocyjny ZGARNIAM60

Coś tu nie gra, czy dostanę jakąś konsultację?

Jeśli masz jakikolwiek pytania, bądź to “jak długo trwa rejestracja Betfan?” lub “jaką drużynę mam obstawić?” – dla ciebie działa wykwalifikowany dział obsługi klienta. Aby skontaktować się z agentami obsługi klienta Betfan, musisz najpierw wybrać preferowaną metodę. Opcją z najszybszym czasem reakcji jest zdecydowanie opcja czatu na żywo, która jest dostępna od 09:00 do 23:00 przez cały tydzień. Użytkownicy będą mogli zobaczyć przycisk czatu na żywo w prawym dolnym rogu strony operatora.

Poza tym zawsze możesz wysłać im e-mail. Jednak czas odpowiedzi może być nieco dłuższy.

Warto zauważyć, że operator oferuje dwa różne adresy e-mail, których możesz użyć do skontaktowania się z obsługą klienta Betfan. Jeśli masz jakieś pytania, możesz sprawdzić ich FAQ i spróbować znaleźć tam odpowiedzi. Jeśli jednak wolisz kontaktować się z nimi bezpośrednio, możesz wybrać dowolną z wymienionych opcji.

Read More
Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.