Na czym polega płaska stawka

Blog Na czym polega płaska stawka
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 28 lutego, 2023 by Marek Krupa

W świecie bukmacherskim płaska stawka to metoda typowania. Często gracze, którzy dopiero zaczynają swoją karierę w typowaniu, nie wiedzą, co to znaczy płaska stawka. Dlatego w tym artykule znajdują się wszystkie informacje na temat tego, płaska stawka co to jest, jeśli chodzi o obstawianie. Każda płaska stawka bukmacher to metoda typowania, która pozwala na zaoszczędzenie kosztów przeznaczonych na stawki. Oto najważniejsze zasady, którymi się cechuje płaska stawka czy progresja:

 • szeroka oferta zakładów bukmacherskich;
 • minimalna prowizja w przypadku polskiego bukmachera;
 • atrakcyjna stawka płaska;
 • system płaska stawka jest prosty i zrozumiały.
Na czym polega płaska stawka

Mocne i słabe strony płaskiej stawki

Bukmacherskie zakłady to przede wszystkim emocje, które są związane z wielkimi wygranymi. Jednak warto też pamiętać o tym, że ryzykowna gra i niedostosowany plan kosztów mogą powodować ewentualne straty budżetu. Granie bez ryzyka wiąże się z niższymi kwotami stawki. 

Typowanie w zakładach bukmacherskich wymaga sporej cierpliwości i wytrwałości. Nie każdy potrafi grać płaską stawką, jednak profesjonalni typerzy często chętnie korzystają z tej metody obstawiania zakładów. Klient firmy bukmacherskiej zdaje sobie sprawę z tego, że taktyka oszczędzenia pieniędzy nie zawsze działa. 

W porównaniu do innych ryzykownych systemów, płaska stawka pozwala na zrównoważenie strat i kontrolę budżetu. Będzie to dobre rozwiązanie dla tych, którzy dopiero zaczynają stawiać zakłady. Taka stawka pozwala między innymi poszerzyć swoją wiedzę i typerskie umiejętności, aby osiągnąć regularny zysk. Jeśli chodzi o wady i zalety, jaki ma ten system bukmacherski, to warto zwrócić uwagę na poniższą tabelę.

ZaletyWady
Łatwość korzystania z jej założeńNiewysokie potencjalne wygrane
Brak koniecznego obliczenia kolejnej stawki z każdym kuponemNiskie kwoty na niektóre kupony
Stabilizacja i bezpieczeństwoKwota stawki musi być niezmienna
Minimalne ryzyko bankructwa Taka stawka nie jest dostępna na wszystkie zakłady

Lista bukmacherów, którzy pozwalają stosować płaską stawkę

Jeśli chodzi o oszczędność budżetu, to warto zaznaczyć, że zakłady bukmacherskie i ich specyfika różni się w zależności od wybranej firmy bukmacherskiej. Dlatego zarówno stawkowanie modulowane, jak i płaska stawka mogą być stosowane w różnych serwisach bukmacherskich. Zazwyczaj stawka i wygrane są uzależnione od rodzaju zakładów: na żywo lub pre match. 

Lista bukmacherów, którzy pozwalają stosować płaską stawkę

W przypadku stawki warto też wziąć pod uwagę kurs i wartość zamówienia depozytu za pomocą portfeli elektronicznych lub przelewów natychmiastowych. Ponadto darmowa wysyłka pieniędzy jest możliwa dla zarejestrowanych graczy:

 1. BetX.
 2. Superbet.
 3. Etoto.
 4. PZBuk.
 5. Betway.
 6. STS.
 7. Fortuna.
 8. Betters.
 9. Betclic.
 10. Betfan.
 11. GoPlus Bet.
 12. LVBet.
 13. Fuksiarz.
 14. Totalbet.
 15. GGBet.
Płaska stawka w WooCommerce

Płaska stawka w WooCommerce

Typerzy mogą znaleźć się w sytuacji, kiedy płaską stawką może być określane zupełnie inne zjawisko, które nie dotyczy rynku bukmacherskiego. Często taką stawkę uważają za podstawową metodę wysyłki przez woocommerce. W ramach takiej klasy wysyłkowej można zmienić tytuł i koszty wysyłki, określając status podatku. Jeśli przykładowo klienci mają włączone klasy wysyłkowe, to można ustalić ich dodatkowy koszt, który się składa z kosztu podstawowego i kosztu określonej klasy wysyłkowej. 

Jest to trafny sposób na zróżnicowanie metody wysyłki. Ponadto klientom najbardziej się podoba to, że wysyłka pozwala na ustalenie jej rozmiaru, więc nie będzie tu brak klasy wysyłkowej. Za pośrednictwem takiej stawki da się ustalić duże przedmioty w klasie „Gabaryty”. Ponadto takie stawki proponują klientom skorzystać z kalkulatora wysyłki, a sama wysyłka ma wysoki ranking i pozytywne opinie. 

Analizując tę jedną metodę wysyłki, należy stwierdzić, że liczba produktów jest naprawdę zaawansowana. Ponadto koszt wysyłki zależy od różnych czynników, w tym od tego, za ile czasu będzie dostarczone zamówienie. Warto też wziąć pod uwagę strefę wysyłki. Ponadto stawka zakładu jest ustalana pod względem wybranych zakładów. Jedyną wadą systemu jest to, że strefy wysyłki i sam koszt wysyłki mogą się zmieniać. Jeśli chodzi o stawkę, to warto też zwrócić uwagę na metodę wysyłki.

Jak obliczyć płaską metodę

Przy dużych kapitałach system bukmacherski charakteryzuje się trochę skomplikowanymi obliczeniami. W sytuacji, gdy typerzy korzystają z płaskiej stawki, nie muszą one stosować żadne złożone kalkulacje. Aby obliczyć status podatku, warto sprawdzić warunki gry w serwisie, jednak większość bukmacherów oferują atrakcyjne promocje, które pozwalają na wygodne zagranie. 

Jak obliczyć płaską metodę

Wracając do płaskich stawek, trzeba pamiętać, aby na początku określić budżet na podstawie rozwijanej listy dyscyplin sportowych. Następnie należy zasilić konto, wpłacając odpowiednią kwotę depozytu na swoje konto bukmacherskie. Zarejestrowani gracze mogą liczyć na darmową wysyłkę pieniędzy, ponieważ bukmacherzy nie pobierają prowizji lub innych dodatkowych opłat.

płaska stawka

Kapitał ogólny budżetu na grę jest określany generalnie po to, aby ustalić sobie limity finansowe i być w stanie samodzielnie kontrolować wydatki, co powoduje większe zyski i minimalizuje ryzyko bankructwa. Legalni polscy bukmacherzy oferują bardzo wciągająca formę rozrywki i zalecają miłośników hazardu do stosowania się do zasad odpowiedzialnej gry. Dlatego każdy bukmacher pozwala na stosowania dowolnych zasad typowania według preferencji samych graczy. Warto też zauważyć, że gracze mogą kontrolować wydatki za pomocą specjalnego kalkulatora stawek.

Obliczenie płaskiej stawki nie jest trudne. Większość ekspertów uważa, że taka stawka nie musi przekraczać 2% całego budżetu na grę. Jest to świetny sposób na zredukowanie ryzyka. Taka stawka zwiększa wygrane w razie stosowania klasycznej metody, która przewiduje 2% kwotę pieniędzy. Jeśli kwota budżetu jest zbyt wysoka, to stawki zazwyczaj wynoszą zaledwie 0,5% na każdy kupon.

płaska stawka moj kupon AKO

Główne zasady płaskiej stawki

Jeśli chodzi o płaską stawkę, to taka stawka może być mylona z woocommerce. W zasadzie jest to metoda dla tych, którzy chcą uzyskać dodatkowe koszty w ramach obstawiania u polskich bukmacherów. Dana metoda stawkowania często przewiduje typowanie zdarzeń o podobnych kursach, co pozwala na grę bez wysokiego ryzyka. Na początku gracze ustalają procent całego budżetu. Szacuje się, że stawka na klienta musi wynosić około 2-3%. 

Główne zasady płaskiej stawki

Czasami profesjonalni gracze mają inny koszt wysyłki, zwiększając kwotę do 5%. Należy w tym miejscu też wspomnieć o wysokości kapitału na stawkę dla tych, którzy dysponują dużym budżetem. W takiej sytuacji koszt może wynosić poniżej 1%, na przykład z łącznej kwoty na typowanie w wysokości 1000 PLN i przyjmując, będziemy grać za 2% całej kwoty, czyli na każdy zakład spędzimy 20 PLN. Wtedy można wykorzystać kursy minimalne powyżej 2, w których łączne AKO zakładów będzie wyższe niż 2. Taki rodzaj kalkulatora jest niezbędny dla obliczenia szacunkowej kwoty dla optymalnego typowania. 

jak stosować takie metody

FAQ: jak stosować takie metody

Płaska stawka to system typowania, który jest idealny dla początkujących typerów. Ponadto płaską stawkę często się stosuje na portalach hazardowych ze względu na to, że jest to dość stabilny i łatwy w obsłudze sposób na zwiększenie wygranej. Według większości profesjonalnych typerów płaska stawka najlepiej sprawdza się, jeśli wysokość obstawianych kursów nie może się pochwalić stabilnością. 

Wybierając taką stawkę warto też zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim zasady płaskiej stawki przewidują, że może ona być stosowana w zakładach na sporty tradycyjne. Należy też pamiętać o tym, że kwestia samej kwoty stawki może być dostosowana z uwzględnieniem aktualnych kursów i dostępnych promocji. Ponadto warto zapoznać się z poniższymi odpowiedziami na najpopularniejsze pytania dotyczące płaskiej stawki.

Płaska stawka co to jest?

Jest to popularny system bukmacherski, który może być stosowany niemal w każdym zakładzie. Taki rodzaj stawki jest wykorzystywany w celu wygrania kuponów bukmacherskich i polega na wpłaceniu depozytu w wysokości tej samej kwoty. Przy czym płaska stawka zakładów jest taka sama niezależnie od poprzednich zakładów. W taki sposób zarówno wygrane, jak i przegrane kupony nie wpływają na zresetowanie się stawek.

Czy gra płasko może przynieść zysk?

Tak, w przypadku płaskiej stawki wysokość wygranej zależy nie tylko od losu, ale też od odpowiedniej wiedzy ze strony gracza. W przypadku płaskiej stawki, cały budżet jest podzielony w zależności od wysokości kursów określonych zakładów. Warto też stosować podstawową zasadę takiej stawki, czyli jej wartość musi wynosić około 2% całości kosztu planowanego budżetu, uwzględniając preferencje typerów w poszczególnych dyscyplinach sportowych.

Jaka jest wysokość płaskiej stawki?

Sugeruje się, by płaska stawka przy każdym kuponie wynosiła 2% budżetu na grę. Według profesjonalnych graczy jest to bezpieczna kwota, jednak warto wziąć pod uwagę to, że w przypadku bardzo wysokich stawek, ich procent musi się zmniejszyć, aby zminimalizować ryzyko dużych strat. Oprócz tego kierując się płaską stawką, typerzy mogą zaoszczędzić swój budżet, liczy się to też dla początkujących graczy.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.