Zasady zakładów: maxikombi jak grac

Blog Zasady zakładów: maxikombi jak grac
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 27 marca, 2023 by Marek Krupa

Na początku warto powiedzieć kilka słów o tym, że maxi kombi umożliwia zawarcie zakładu na różnorodne zdarzenia w ramach jednego kuponu. Ponadto zakłady systemowe można zawrzeć za wybraną stawkę. Jeśli chodzi o maxikombi jak grac, to najpierw następuje wybór różnych kombinacji. Gracze, które wybierają zakłady maxikombi, muszą zdawać sobie sprawę, że w przypadku takiego kuponu należy stworzyć odpowiednią strategię przed tym, jak zawrzeć zakłady na wybranym kuponie. 

Zasady zakładów: maxikombi jak grac

Proces, jak działa kupon maxikombi nie jest skomplikowany, ponieważ możemy wygrać jak cały kupon, tak i określoną liczbę wydarzeń obstawianych u bukmachera. Z typem pojedynczym można stawiać zakład bez ryzyka tylko na jedno wybranie spotkanie sportowe. Jeśli chodzi o zakłady na jedną grupę, to najczęściej w ofercie bukmachera sts znajduje się szeroki wybór zakładów na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis, hokej i inne popularne dyscypliny sportowe.

Z kupon z grą systemową pozwala na postawienie mniejszych zakładów w ramach jednego. Aby aktywować taki kupon, należy przede wszystkim ustalić stawkę i wybrać odpowiednią strategię. Systemowy zakład zależy od ilości grup znajdujących się na kuponach. Maksymalnie takich grup może być 13. Systemowe zakłady można wybrać za pomocą następującego systemu: od 1 z 13 do 13 z 13. Przy obstawianiu można popełniać od 1 do 12 błędów. Z systemem maxikombi można otrzymać atrakcyjny bonus i zawrzeć od 2 do 100 zakładów.

Czym jest zakład maxikombi

Dla wygrania kuponu z różnych kombinacji początkowo należy zarejestrować się na stronie bukmachera. Następnie warto sprawdzić, jakie kursy są dostępne w każdej kombinacji i wybrać kupon kombinacyjny w ustawieniach. Typerzy mogą wybrać kupon na jedno zdarzenie lub wiele spotkań połączonych w kombinacji. 

W ofercie sts również znajdują się pewniaki oznaczone literą p. Taki zakład świadczy o tym, że trafionych kombinacji cechuje się wygranymi w jakiejkolwiek sytuacji. Co do kuponu maxikombi, to tutaj liczba kombinacji odgrywa ważną rolę, ponieważ wygraną można uzyskać wtedy, jak na kuponie zostanie wytypowana określona liczba zakładów. Oprócz tego zaletą takiego kuponu jest to, że legalni bukmacherzy często oferują bonus.

Porady dla graczy, którzy chcą spróbować kupony maxikombi

Na rynku hazardowym gra systemowa staje się coraz częściej popularną rozrywką wśród graczy, ponieważ na kuponie maxikombi można wytypować wiele meczów na wysokich kursach. W takiej sytuacji zwiększa się też całkowity kurs bukmachera, a obliczyć wygraną pozwala kalkulator maxikombi. Aby postawić zakłady sts, należy też pamiętać o tym, że dla zarejestrowanych użytkowników jest dostępny bonus na wybrane spotkania. Poniżej można znaleźć kilka porad dotyczących tego, jak najlepiej grać maxikombi.

Każdy mecz na kuponie należy zostawić w osobnej grupie.

Jeśli gracz nie jest pewny w kombinacji liczby meczów, może wytypować tylko wybrane z grup zakładów. Ważne jest, aby pamiętać o tym, że bonus sts powoduje wyższe wygrane. Również wygrana zależy od tego, jaki jest rodzaj kuponu i kurs ogólny.

Czym jest zakład maxikombi

Połącz mecze w grupy na jednym kuponie.

Każde spotkanie, które umieszcza dany kupon, można dołączyć do grupy. Na przykład w jednej grupie mogą się znajdować kupony, w przypadku których gracz jest pewny, że będą one rozegrane w odpowiedni sposób. Dodając zakłady sts i poszczególne mecze, widać, że całkowity kurs pozostał bez zmian, jednak zmieniła się liczba sekcji kuponu. 

Oznaczyć mecze jako pewniaki i uzyskać bonus.

W przypadku meczu dwóch znanych drużyn piłkarskich jedna z nich musi przegrać. W takiej sytuacji zaznaczamy daną grupę P, czyli pewniak. Wtedy typerzy nie wygrywają nic, jeśli postawiona drużyna przegra lub mecz skończy się remisem. Ale jeśli dany zespół zwycięży, to typerzy dostają więcej kasy. Warto też pamiętać o tym, że bonus można wykorzystać na różnorodne rodzaje kuponów, w tym systemowe, kombi i solo.

Trzymać się naszych stawek. 

Porady dla graczy, którzy chcą spróbować kupony maxikombi

Jeśli typerzy wskazali pewny mecz jako P, dane spotkanie nie może okazać się przegrane, co w praktyce obniża prawdopodobieństwo wygranej. W takim przypadku jednocześnie spada całkowita stawka i rośnie potencjalna wygrana.

Możliwości obstawiania zakładów jest mnóstwo. Ponadto firmy bukmacherskie udostępniają opcję połączenia meczów w grupy i zagranie na wszystkie możliwe powiązania. To sam gracz decyduje, ile pewniaków ustawić na taki zakład. Jednak warto pamiętać o tym, że nie ma jednej prawidłowej metody na to, jak wygrywać w typowaniu. 

Chociaż gra systemem składającym się z różnych wydarzeń sportowych pozwala zrobić błąd i nie trafić wszystkich meczów, jednak z drugiej strony zachowawcza gra nie przynosi dużych sukcesów w postacie wysokiej wygranej. W każdym razie warto pamiętać o tym, że maxi kombi składa się z kilku spotkań. W tym przypadku jest możliwe połączenie kuponów solo i ako. Specyfika kuponu polega na tym, że w nim może znajdować się wielu grup, a w każdej grupie może się mieścić jedno czy kilka lub kilkanaście spotkań.

W jakich sytuacjach najlepiej wybierać kupon maxikombi

Z kuponem maxikombi najlepiej mieć do czynienia po tym, jak już gracz się zapozna z procesem typowania sts i się orientuje w rodzajach typów. Główną zaletą bukmachera oferującego takie kupony jest możliwość pomyłki w przypadku typowania na całym kuponie. Takie kupony są bezpiecznym rozwiązaniem dla początkujących graczy, którzy nie chcą obstawiać tylko jeden mecz. 

Obstawiając takie kupony ryzyko utraty się zmniejsza, jednak powoduje to też skromniejsze zyski. W zakładach systemowych bukmacher oferuje spotkania z wysokimi kursami, z których warto skorzystać, ponieważ redukują one całkowitą przegraną. Wybierając kombinacje sts decydujemy się na systemowe rozrywki, które przewidują opcje połączenia kuponu solo z zakładem akumulowanym, co często oferuje polski bukmacher.

W jakich sytuacjach najlepiej wybierać kupon maxikombi

Jak grać maxikombi na stronach bukmacherskich 

Aby postawić dany zakład, należy zdawać sobie sprawę z tego, że takie zakłady mogą mieć do 13 opcji w zależności od tego, stronę którego bukmachera wybrał gracz. Liczyć na wysokie wygrane można w przypadku sts i innych firm bukmacherskich, które oferują typowanie za pomocą systemu 2 z 3 lub 3 z 4. W takim przypadku gracz musi poprawnie wytypować większość zdarzeń. 

Jak grać maxikombi na stronach bukmacherskich 

Według wielu profesjonalnych graczy warto umieścić na kuponie wydarzenia z minimalnym kursem 1.80. Przy niższych kursach systemowe zakłady nie za bardzo się opłacają, chyba że gracz ma wysokie stawki z kilkoma pewniakami. Oto krótka instrukcja, jak uczestniczyć w tego rodzaju zakładach bukmacherskich na konkretnym przykładzie:

 1. Dodaj do kuponu maxikombi co najmniej dwa zdarzenia.
 2. Z listy wybierz sts maxikombi.
 3. Sprawdź dostępne systemy.
 4. Wprowadź stawkę i kwotę łączną kuponu.
 5. Zatwierdź kupon rozpisowy.

Jak można obliczyć kupon maxikombi

Aby poprawnie wytypować spotkania na kuponach maxikombi, należy pamiętać o tym, że istnieje też sts bonus, który może być zaoferowany w postaci cashbacku lub freebetu. Taki bonus zwiększa szansę na wygraną zakładów lub pozwala uzyskać część postawionej stawki. Ciekawą ofertą jest między innymi zakład bez ryzyka, umożliwiający uzyskanie pieniędzy w przypadku nieudanego kuponu.

Z reguły obstawianie maxikombi jest możliwe za pomocą kalkulatora, który umożliwia obliczenie wartości wygranej maxikombi sts. Sprawdzić, czy kalkulator maxikombi i czy kupon maxikombi się opłaca można po przygotowaniu kombinacji. Bukmacherzy udostępniają informację na temat tego, jaką wygraną ma poszczególny zakład i czy warto postawić na określone zdarzenia. Czasami w niektórych przypadkach częściowa wygrana jest niższa od stawki.

Jak postawić kupony maxikombi dla nowych graczy

Jak postawić kupony maxikombi dla nowych graczy

Aby utworzyć grupy akumulowane, czyli specjalne kombinacje zakładów i liczyć na wygraną, należy przede wszystkim zarejestrować się na stronie wybranej firmy bukmacherskiej. Wszyscy bukmacherzy starają się dostarczyć swoim klientom produkt na jak najwyższym poziomie, dlatego wygrana zależy też od oferty odpowiedniej firmy. Jeśli na kuponie okażą się łączone typy na różnorodne zdarzenia, to gracz może liczyć na większą wygraną. Oto krótka instrukcja krok po kroku, sts maxikombi jak grac:

 1. Założyć konto na stronie sts lub innego bukmachera.
 2. Wybrać zakład na odpowiednią dyscyplinę.
 3. Wpłacić depozyt za pomocą dostępnych metod wpłat i wypłat.
 4. W ustawieniach zmienić zakładkę AKO na maxikombi.
 5. Zapoznać się, na czym polega maxikombi.
 6. Podzielić wybrane spotkania maksymalnie do 13 grup. W zakładach bukmacherskich można pogrupować spotkania pojedynczo lub blokowo, czyli wykorzystać system maxikombi.
 7. Warto też zwrócić uwagę na słownictwo: litera P oznacza pewniaki, czyli zdarzenia decydujące o tym, jeśli bet będzie wygrany i sprawiają, że potencjalna wygrana będzie większa.
 8. Po utworzeniu grup należy wskazać, ile grup zostanie rozliczonych na zielono.
Jak można obliczyć kupon maxikombi

Na rynku bukmacherskim takie zakłady u bukmachera sts lub innych firm bukmacherskich są dostępne w ofercie stałej. Warto też wspomnieć o tym, że grać kupony maxikombi można tylko po rejestracji. Wszystkie wydarzenia na kuponie nie mają być poprawnie wytypowane, aby gracze mogli liczyć na najwyższą wygraną. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najpopularniejsze pytania dotyczące zakład maxikombi.

FAQ: jak grać maxikombi

Na czym polega fortuna maxikombi?

W ofercie prawie każdego bukmachera można znaleźć zakłady kombinacyjne, które składają się z kilku mniejszych zakładów. Zazwyczaj grać maxikombi jest zawsze wygodnie ze względu na to, że typerzy mogą wygrać kupony maxikombi nawet pod warunkiem, że nie wszystkie z wybranych kuponów mogą być udane. Ponadto maxikombi sts to świetna okazja dla wielbicieli sportu, którzy chcą postawić zakłady na kilku zdarzeń.

Jak działa Maxikombi Fortuna?

Na pytanie, jak grać w maxikombi fortuna, jest prosta odpowiedź: tak samo jak i na stronach innych bukmacherów. Żeby wiedzieć, jak grać maxikombi fortuna, należy przede wszystkim wiedzieć, na czym polegają takiego rodzaju kupony, czyli na połączeniu różnych zdarzeń. Ponadto maxikombi fortuna jak grać polega na tym, że gracz łączy typy na wybrane zdarzenia w ramach jednego betu według regulaminu.

Jak zrobić kupon Maxikombi STS?

Aby dokładnie wiedzieć o tym, maxikombi jak grac, należy wybrać zakłady i ułożyć je w odpowiednie grupy. Następnie gracz ma wybrać stawkę całkowitą na kuponie lub postawić na kombo zdarzeń. W przypadku, że gracz chce obstawić wszystkie możliwe kombinacje, należy wybrać opcję „Zagraj na wszystkie kombinacje”. typerzy mogą też zawrzeć kilka różnych stawek online, z których składa się maxikombi sts.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.