Promocje bukmacherskie: cash out co to za opcja

Blog Promocje bukmacherskie: cash out co to za opcja
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 27 marca, 2023 by Marek Krupa

Wielu początkujących typerów szukają odpowiedzi na pytanie, cash out co to jest za funkcja cash. Dana opcja polega na możliwości uzyskania zwrotu środków, jeśli udział w zakładach bukmacherskich nie układa się, jak tego chcą typerzy. Mając niepewność co do ostatniego spotkania na kuponie, gracze zazwyczaj mogą liczyć na udane rozstrzygnięcie kuponu lub skorzystać z opcji out i zakończyć zakład, zamykając kupon przed czasem. 

Należy też pamiętać o tym, że zamknięcie zakładu może być oferowane tylko u wybranych bukmacherów. Jeśli chodzi o wcześniejszą wypłatę gotówki, to opcję cash należy aktywować przed lub w trakcie stawiania zakładów. W większości przypadków bukmacherzy z cash mają do zaoferowania taką opcję zarówno w zakładach live jak i pre match. Pomimo out w ofercie bonusowej bukmacherów można też znaleźć inne promocje, w tym cashback, freebet i zakłady bez depozytu.

Promocje bukmacherskie: cash out co to za opcja

Czym jest cash out?

Z reguły opcja cash umożliwia wcześniejsze zamknięcie zakładu przed spotkaniem lub w jego trakcie. Korzystając z opcji zamknięcia zakładu, gracz może uzyskać część swojej wygranej. Wysokość stawki kuponu jest uzależniona od momentu, w którym gracz zdecyduje zamknąć zakład z wykorzystaniem tej funkcji. Taka opcja pozwala na zminimalizowanie ryzyka strat i zakończenie zakładu z zyskiem w zależności od kursu ustalonego bukmacherem. 

Jeśli chodzi o to, jak działa cash out, to przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że stawka zakładu zależy od aktualnych kursów. Ponadto jeśli 3 z 4 obstawionych meczów na kuponie solo ako zakończyło się według planu, to gracze mogą wypłacić już wygrane środki bez czekania na rozstrzygnięcie spotkania, które jest na końcu. Wtedy potencjalna wygrana jest niższa niż wysokość potencjalnych strat. Oprócz tego skorzystać z opcji cash out można tylko wtedy, jeśli bukmacher proponuje taką opcję. Innymi słowy, out to rozstrzygnięcie kuponu według zasad, które ma dany bukmacher.

Czym jest cash out?

Kiedy warto skorzystać z opcji cah out

Jeśli gracz chce skorzystać z opcji zamknij zakład przed czasem, warto pamiętać o tym, że istotny jest timing. Im bliżej końca wydarzenia na kuponie gracz planuje zakończyć zakład, tym więcej kasy może stracić. Warto też pamiętać o tym, że zawarcie zakładów bukmacherskich musi być zgodnie z zasadami bukmachera. Duży wpływ przy podglądzie kuponu mają między innymi aktualne statystyki. Ponadto out może być opłacalną opcją dla tych, którzy stawiają na esport czy inne dyscypliny sportowe po raz pierwszy i korzystają z małych kwot.

W aplikacji mobile sts cash out czy lv bet też można liczyć na szybkie rozliczenie aktywnego kuponu na wybrane zdarzenie. Korzystanie z opcji cashout oznacza utratę części środków, jednak są sytuacje, w których warto zamknąć zakład przed czasem. Rozważyć wcześniejsze zamknięcie zakładów jest przydatne, w sytuacji gdy:

 1. Zdarzenia do kuponu dodano przez przypadek – dzięki opcji cash da się odzyskać większość zakładu.
 2. Do rozegrania zostało ostatnie spotkanie, co do którego gracz nie jest pewny.
 3. W trakcie rozgrywania spotkania u legalnych bukmacherów będzie miało miejsce jakieś nieoczekiwane wydarzenie, które zmniejsza szansę na wygraną zakładu.
 4. Z przebiegu wydarzenia widać, że drużyna lub zawodnik, na który postawiliśmy, ma niewielkie szanse na sukces. W takiej sytuacji opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu pozwala na zminimalizowanie poniesionych strat.
Kiedy warto skorzystać z opcji cah out

Lista legalnych bukmacherów z cash out

Nowi gracze często nie wiedzą, cash out co to znaczy, dlatego większość bukmacherów oferuje rozbudowaną listę zakładów bukmacherskich na różnorodne dyscypliny z fortuna cash out. Aby zakład okazał się wygrany, należy zwrócić uwagę na aktualne statystyki, porównać kondycję zawodników i sprawdzić, jakie są dostępne typy. Poniżej Można znaleźć opis early cash out fortuna co to jest i jak wygląda early cash out u poszczególnych bukmacherów.

Betclic

W przypadku cash out betclic co to warto zaznaczyć, że taka funkcja dotyczy kuponów solo ako. Wysokość wygranej betclic cash out co to po zamknięciu kuponów przed czasem zależy od wyniku meczu i kursu. Najczęściej kwota betclic co to jest cash out wyższa od samej kwoty wybranego zakładu.

Lista legalnych bukmacherów z cash out

STS

Z opcji cash w STS można skorzystać w przypadku zakładu kombi, solo ako, pre match i na żywo. W sts cash out co to nie jest dostępny w ramach bezpiecznego zakładu. Jak i inni legalni bukmacherzy, STS proponuje skorzystać z funkcji cash out i innych promocji już po rejestracji. W przypadku opcji cash zamknąć zakłady bukmacherskie wcześniej da się tylko na wybrane wydarzenia sportowe.

STS cash out

Totolotek

Jeśli chodzi o wcześniejsze zamknięcie zakładu, to zasady aktywacji danej promocji są opisane w Regulaminie. Więcej informacji o dostępność opcji cash out można też znaleźć w zakładce FAQ. Na stronie Totolotek cash out jest dostępna tylko wtedy, jeśli kwota możliwej wygranej jest wyższa niż stawka zakładu. Zamknięcie kuponu przed czasem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, powoduje, że wygrana zależy nie tylko od wyniku meczu, ale też warunków obrotu bonusem na kuponie. 

totolotek cash out

PZBUK

W serwisie PZBUK jest dostępna opcja cash out, która ma pewne ograniczenia czasowe. Jeśli chodzi o funkcję cash out, to czasami kwota proponowana jako zwrot może być większa niż kwota wygranej. Zakład z pewną wygraną można stawić na wydarzenia przedmeczowe i live. Przed wycofaniem się z zakładu warto sprawdzić kwotę cash out i inne dodatkowe bonusy, które są oferowane dla zarejestrowanych graczy strony internetowej PZBUK. 

pzbuk cash out

Jak aktywować opcję out

Opcję zamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu można znaleźć w serwisie bukmacherskim. Z reguły cash back zależy od kursów, wyniku spotkania na kuponie i czasu, jaki pozostał do końca spotkania. Ponadto opcja cash pojawia się, gdy postawiłeś zakład, jednak po jakimś czasie kurs na dane spotkanie się zmienił. Skorzystać z out możesz w zakładach pre i live. Warto też pamiętać o tym, że bukmacher udostępnia zakłady cash out tylko w określonym czasie. Najczęściej gracze wybierają taką funkcję, gdy trafili trzy z czterech zakładów w ramach jednego kuponu i w trakcie zawierania zakładu mają więcej do stracenia niż zyskania.

Jak aktywować opcję out

W jakich wypadkach można skorzystać z cash outu

Często początkujący typerzy się zastanawiają nad tym, czy warto zamknąć zakład przed czasem. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na dane pytanie, ponieważ cash out czasami może uratować przed dużą stratą pieniędzy, jednak czasami wygrane mogą być duże i gracz może żałować o tym, że nie udało mu się poczekać do końca spotkania. Ponadto cash out będzie przydatną w sytuacji, gdy ostatni mecz jest ważniejszy niż wynik całego kuponu. Opcja out jest często stosowana wtedy, kiedy typer jest przekonany na 100%, że postawiona drużyna wygra. Poniżej można zapoznać się z najpopularniejszymi sytuacjami, w których warto skorzystać z out.

Drużyna przegrywa

Uczestniczysz w zakładach pojedynczych, oglądając wyrównany mecz, jednak nagle jedna z nich strzela bramkę, a na zegarku zostaje tylko pół godziny do końca spotkania. W tej sytuacji każdy bukmacher pozwala poczekać na zakończenie meczu i zdecydować, czy postawić na mecz czy skorzystać z out. Jeśli się okazało, że masz pewną wygraną na koncie, ale drużyna, na którą postawiłeś, musi jeszcze zaliczyć dwa gole, ale nie wydaje się to prawdopodobnym, to warto jednak skorzystać z out w zakładach bukmacherskich solo ako. 

Wiedząc cash out co to, gracze mogą skorzystać też z innych promocji w mobilnej aplikacji. Ponadto bukmacher oferuje szybką rejestrację z wykorzystaniem opcji załóż konto. Każdy przegrany zakład można uniknąć, stosując odpowiednie strategie i korzystając z popularnych bonusów. Polski bukmacher też oferuje szeroki wybór zakładów bukmacherskich z możliwością wcześniejszego zamknięcia zakładu dla nowicjuszy.

Jest remis

W przypadku zakładu z remisem gracz ma większe szanse na wygraną. Jeśli wybranej drużynie brakuje tylko jednej bramki, to jednak taki zakład solo ako jest dosyć ryzykowny. W takiej sytuacji warto pamiętać, czym jest cash out i liczyć na to, że kwota zwrotu będzie większa niż potencjalna wygrana. 

Drużyna wygrywa

Korzystać z opcji cash nie warto w przypadku, jeśli na pewno jesteś przekonany, że prawdopodobieństwo wygranej jest większe z minuty na minutę. Typowanie takiego zakładu zazwyczaj nie może zakończyć się przegraną. Wygrana na kuponie wtedy jest większa od możliwego zwrotu części kwoty w razie cash out.

W jakich wypadkach można skorzystać z cash outu

Zalety i wady 

W przypadku zamknięcia zakładu przed czasem warto pamiętać o tym, że warto korzystać z tej opcji w przypadku, że jest to opłacalne dla gracza. Możliwość wcześniejszej wypłaty ma swoje mocne i słabe strony. Na przykład jeśli zakład okaże się przegrany, to za pomocą cash out można uratować część postawionej kwoty. 

Ponadto skorzystać z opcji zamknięcia zakładu warto w przypadku, że gracz ma kupony solo i już na początku spotkania zdaje sobie sprawę z tego, że warto zmienić strategię. Warto też wspomnieć o tym, że bukmacher z cash outem proponuje też inne promocje, które czasami można połączyć z cash out. Jeśli chodzi o mocne strony cash out, to ich lista wygląda następująco:

 • możliwość zabezpieczenia się przed stratą pieniędzy postawionymi na kuponie;
 • cash out jest dostępna w zakładach live i pre match;
 • możliwość rozliczenia kuponu jest dostępna u większości legalnych bukmacherów;
 • ubezpieczenie kuponu;
 • opcja cash oferuje możliwość zaoszczędzenie budżetu;
 • atrakcyjniejsze wygrane na kuponie.

Jedyną wadą zakładów bukmacherskich, które przewidują opcję cash out, jest możliwa utrata części postawionych środków na kuponie. Jest to związane z tym, że funkcja cash nie będzie opłacalna w sytuacji, gdy zakład okazał się trafiony, a gracz już zamknął go, żeby uniknąć przegranej. Ponadto bukmacher oferuje wiele dyscyplin na zakłady przedmeczowe i live, które pozwalają na zamknięcie zakładu przed czasem. 

Zalety i wady cash out

Wiadomo, że sport jest nieprzewidywalny i w ostatnich minutach wynik spotkania może się zmienić kilka razy. Właśnie na czym polega cash out, jest to że opcja cash out dostępna jest wtedy, jeśli kupon zawiera przegrane zdarzenie lub wygrana przy użyciu funkcji zamknięcia zakładu jest niższa od stawki gracza. Ponadto warto mieć na uwadze to, że przed skorzystaniem z jakiejkolwiek promocji warto zapoznać się z Regulaminem wybranego bukmachera.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, funkcja cash out to szybkie zakończenie zakładu i wcześniejsze zamknięcie kuponu. Jedną z mocnych stron opcji cash jest to, że może ona się pojawić w przypadku, że typer wcześniej postawił zakład, jednak po kilku dniach doszło do zmiany kursu na zakład przedmeczowy. Ponadto legalni bukmacherzy oferują skorzystać z opcji cash out też między innymi w zakładach live.

Warto mieć na uwadze, że opcja cash out może być dostępna w określonym czasie. Na przykład może się zdarzyć sytuacja, że cash outu nie będzie po kilku minutach. Wyłączenie tej opcji out zależy na wysokości kursów na zakłady bukmacherskie. Dlatego wcześniejsze zakończenie zakładu opłaca się w sytuacji, gdy typerowi udało się trafić cztery z sześciu zdarzeń na kuponie. W tym przypadku gracz może stracić więcej niż zyskać. Poniżej można znaleźć odpowiedzi na najpopularniejsze pytania dotyczące cash outu.

FAQ: co to jest cash out

Kiedy najlepiej korzystać z cash out?

Z opcji cash out należy skorzystać po wybraniu odpowiedniego zakładu i zapoznaniu się z tym, jak działa cash out. Profesjonalni gracze zdają sobie sprawę z tego, że early cash out jest opłacalny tylko w przypadku spełnienia wszystkich wymogów ustalonych w Regulaminie określonego bukmachera. Taka promocja jest skuteczna też pod warunkiem, że typerzy potrafią umiejętnie zaplanować swój budżet na wybrane zakłady.

Którzy bukmacherzy oferują cashout?

Jeśli chodzi o early cash out, to jest to bardzo popularna promocja stosowana przez polskich i zagranicznych bukmacherów. Fortuna, STS, Betclic, forBET, BetFan, Noblebet, eWinner i inne firmy bukmacherskie oferują swoim użytkownikom możliwość korzystania z opcji cash out podczas stawiania zakładu na ulubioną dyscyplinę sportową. Dlatego warto wybierać firmy bukmacherskie, które mają jak najwięcej dyscyplin do wyboru z cash out.

O co chodzi z cash out?

Warto pamiętać o tym, że funkcja cash out to nie cashback, polegający na uzyskaniu zwrotu środków za przegrany zakład. W przypadku opcji cash out jest to przede wszystkim możliwość wcześniejszego wycofania zakładu. Jeśli zdarzyła się taka sytuacja, że mecz jest rozgrywany nie na korzyść postawionej przez nas drużyny, to typerzy mogą zamknąć zakład przed zakończeniem spotkania, unikając straty zainwestowanych pieniędzy.

Co to jest kwota cash out?

Kwota cash out to środki, które można uratować w trakcie wcześniejszego zamknięcia zakładu. Przede wszystkim chodzi o zminimalizowanie strat, dlatego cashout dostępny jest po tym, jak gracze spełnią niezbędne warunki. Kwota też jest uzależniona od wysokości stawki, kursu i zasad opcji cash outu na stronie wybranego bukmachera. Dzięki funkcji cash out można uniknąć straty całej kwoty lub tylko jej części.

Dlaczego nie ma cash out?

Często początkujący gracze nie wiedzą, cash out co to jest, ponieważ taka promocja zazwyczaj jest udostępniona na stronach określonych firm bukmacherskich. Jest to promocja okazjonalna, która jest udostępniana od czasu do czasu, dlatego pojawia się w ofercie bonusowej nie zawsze. Ponadto cash outu może nie być, ponieważ został zamieniony innym bonusem albo daną promocję można skierować tylko do konkretnych zakładów.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.