Vip zaklady opinie

Blog Vip zaklady opinie
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 28 sierpnia, 2022 by Marek Krupa

Jednym z rodzajów bonusów w ofertach legalnych bukmacherów są programy lojalnościowe dla VIP graczy. Jest to jeden z najbardziej lukratywnych rodzajów nagród, ponieważ w efekcie klient może otrzymać pieniądze za czynności, które już będzie wykonywał — zawieranie zakładów. VIP zaklady opinie są bardzo pozytywne i cieszą się popytem wśród weteranów hazardu.

VIP zakłady bukmacherskie sp

Ostra konkurencja u bukmacherów obudziła ich do tworzenia nowych programów marketingowych. Dlatego, aby zapobiec odejściu graczy do konkurencji, BK prowadzą promocje, oferują darmowe zakłady i loterie z prezentami. „Słodki” klient, który stale traci pieniądze, jest przez bukmachera utrzymywany w swoich szponach na wszelkie możliwe sposoby i prowokowany do aktywniejszej gry.

Program lojalnościowy i konto VIP u bukmacherów to mechanizm nagradzania lojalnych klientów. Buk przyznaje punkty za każdy zakład i daje graczom dostęp do przywilejów:

 • lukratywne oferty bonusowe;
 • bonusy bez zakładów;
 • preferencyjne zakłady na wolnym rynku.

Bukmacherzy będą przyznawać punkty lojalnościowe niezależnie od wyniku w zakładach bukmacherskich, przeliczać punkty na gotówkę i ustalać warunki wymiany punktów na gotówkę w stosunku 1 do 1,2 do 1 lub 10 do 1.

Liczba punktów zależy od całkowitego obrotu zakładów w ciągu dnia, tygodnia lub miesiąca. Gracz zdobywa punkty, awansuje na kolejne poziomy w programie lojalnościowym VIP u bukmacherów i otrzymuje nowe przywileje, takie jak lukratywne bonusy i kody promocyjne.

Co jest istotą programów lojalnościowych VIP na zakłady bukmacherskie

Na czym polega konto VIP? Programy lojalnościowe u bukmacherów dla graczy VIP to okazja do uzyskania lukratywnych nagród dla obstawiającego. Zakłady bukmacherskie z kolei wykorzystują program lojalnościowy VIP u bukmacherów do budowania swojej bazy klientów VIP, aby przyciągnąć uwagę użytkowników.

Na czym polega konto VIP

Większość programów lojalnościowych zakładów bukmacherskich działa według standardowego schematu: klient otrzymuje punkty bonusowe za wpłaty i obstawianie zakładów. Im bardziej aktywny jest gracz, tym więcej punktów zostaje dodanych do jego konta. Zdobyte punkty można wymienić na różne smakołyki:

 • freebet dla darmowych zakładów sportowych;
 • cashback;
 • kupony na zakłady sportowe;
 • ubezpieczenia;
 • pieniądze do głównego salda;
 • środki na konto gracza.

Program lojalnościowy u bukmacherów i konto VIP u bukmacherów może również działać z wykorzystaniem ocen. Określa on liczbę punktów, które gracz otrzymuje za aktywność i sukcesy. Im wyższa ranga klienta, tym korzystniejsze tempo naliczania i wymiany punktów na prezenty.

Program bonusów lojalnościowych VIP u bukmacherów oferuje bardziej lukratywne bonusy i nagrody dla graczy VIP za punkty, które są im przyznawane za grę. Zazwyczaj VIP programy lojalnościowe u bukmacherów mają kilka poziomów, a gracze otrzymują nagrody za każdy awans. Każdy kolejny poziom oznacza lepsze bonusy i coraz bardziej lukratywne oferty na różne zakłady.

Jak dołączyć do programu lojalnościowego VIP

Każdy program lojalnościowy dla graczy ze strefy VIP jest dostępny dla wszystkich zarejestrowanych typerów. Zweryfikuj, czy obstawiający bierze udział w promocji w swojej osobistej strefie:

 1. Przejdź do oficjalnej strony internetowej lub aplikacja mobilna bukmachera.
 2. Zaloguj się do swojego osobistego konta, używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
 3. Otwórz sekcję bonusów w swoim profilu.
 4. Przestudiuj listę aktywnych ofert.

Jeśli z jakiegoś powodu lojalność nie jest aktywna, można dołączyć do programu VIP u bukmacherów w dziale „Promocje”. Szczegółową poradę można uzyskać również w zespole wsparcia technicznego firmy. Warunkiem koniecznym do aktywacji usługi jest zarejestrowany i zweryfikowany status klienta. W przypadku posiadania konta tymczasowego nie m a opcji dołączenia do programu VIP u bukmacherów.

Dlaczego programy lojalnościowe w zakładach bukmacherskich są korzystne dla typerów

Online zakłady bukmacherskie

Tutaj sprawa jest prosta. Aby uczestniczyć w programach lojalnościowych VIP u legalnych polskich bukmacherów, klient będzie musiał wyrazić na to zgodę. Zazwyczaj u bukmacherów nie stawiają żadnych wygórowanych warunków do posiadania konta VIP u bukmacherów. Najczęściej udział w programach lojalnościowych VIP sprowadza się do:

 1. Klient musi postawić swoje online zakłady bukmacherskie.
 2. Mogą to być zakłady bukmacherskie sp przedmeczowe lub na żywo.
 3. Kursy bukmacherskie mogą być dowolne.
 4. Kwota zakładu może być dowolna.
 5. Nie ma limitu ilości na zakłady bukmacherskie na dzień/tydzień/miesiąc.
 6. Im więcej zakładów postawi klient i im większa będzie ich suma, tym więcej punktów lojalnościowych klient otrzyma.
 7. Punkty zdobyte w ramach programu lojalnościowego VIP u bukmacherów dla graczy VIP można natychmiast wymienić na prawdziwe pieniądze.
 8. Nie ma potrzeby obstawiania punktów bonusowych przez graczy VIP, można je od razu wypłacić na kartę bankową lub e-portfel.

W rzeczywistości bukmacherzy nie wymagają od klienta niczego niemożliwego, po prostu obstawiają zakłady bukmacherskie sp i za każdy postawiony zakład otrzymują punkty bonusowe, które w zależności od warunków programu lojalnościowego VIP u bukmacherów można albo od razu wymienić, albo po osiągnięciu określonej kwoty, na prawdziwe pieniądze, które można po prostu wypłacić.

Dlatego ten rodzaj bonusu jest uważany za jeden z najkorzystniejszych dla klientów zakładów bukmacherskich.

Gdzie znaleźć bonusy lojalnościowe od bukmacherów

Gracze VIP

Większość bukmacherów online regularnie rozdaje swoim klientom bonusy w sekcji zakładów sportowych. Taka strategia pozwala im przyciągnąć nowych klientów i utrzymać stałych. Z jednej strony jest to korzystne dla bukmacherów, aby zarejestrowany gracz pozostał, a nie uciekł do innego.

Z drugiej strony, interesujące dla samych graczy jest również otrzymywanie specjalnych ofert przeznaczonych wyłącznie dla nich. Bonusy lojalnościowe nie tylko zwiększają Twoje szanse na wygraną, ale także dodają jeszcze więcej emocji do całego procesu rozgrywki.

Takie bonusy są integralną częścią regularnych promocji dla zarejestrowanych użytkowników, ale są też elementem programów lojalnościowych VIP. Programy tego typu u bukmacherów istnieją specjalnie dla VIP-ów, którzy mają wyższy status niż inni. Programy te przyznają bonusy VIP i inne nagrody dla swoich członków VIP. Najczęściej takie programy VIP można spotkać w kasynach internetowych, ale niektóre firmy bukmacherskie również zapewniają swoim klientom podobne przywileje.

Jak działają programy lojalnościowe VIP i ich bonusy

Zanim dołączysz do klubu VIP, logiczne jest, aby najpierw dowiedzieć się, jak to działa. Programy lojalnościowe VIP u bukmacherów najczęściej mają dwa modele działania. Ale warto też zauważyć, że niektórzy bukmacherzy łączą te dwa modele i swoje połączenie nazywają klubem królewskim. A oto jak one działają.

Model Nr 1

Programy lojalnościowe na polskim rynku tego typu przyznają graczom punkty lojalnościowe za każdy zakład postawiony w zakładach sportowych. Im większy zakład, tym więcej punktów otrzymasz. A potem te punkty można wymienić na kody promocyjne, kupony bonusowe lub inne nagrody.

Model Nr 2

Program ten składa się z tierów VIP ze statusami dla graczy. Wraz z awansem na szczeblach VIP, coraz więcej ofert bonusów lojalnościowych staje się dla Ciebie dostępnych. Między innymi gracze, którzy osiągną poziom VIP, mają prawo do specjalnych nagród finansowych.

Jakie rodzaje bonusów lojalnościowych są dostępne dla VIP graczy

Programy lojalnościowe u legalnych bukmacherów gwarantują uzyskania wielu bonusów. To każdy bukmacher decyduje, jakie bonusy rozdać swoim stałym klientom konta VIP. Ale tego typu bonusów nie ma zbyt wiele, więc wszyscy muszą wybrać jedną z istniejących opcji. A my poniżej przygotowaliśmy dla Was listę tych najbardziej atrakcyjnych.

Bonus powitalnyBonusy za przeładowanie

Każdy gracz może otrzymać te bonusy lojalnościowe, gdy dokona drugiej wpłaty na swoje konto. A wysokość premii zależy od kwoty, którą przelejesz.

Bonus bez depozytu

Te bonusy możesz aktywować nawet bez dokonywania wpłaty lub zasilania konta. Jednak gracz musi założyć konto u bukmachera. Z pewnością cieszą się one dużym zainteresowaniem, ale bonusy bez depozytu stały się ostatnio rzadkością. I z pewnością wszyscy mamy nadzieję, że bukmacherzy wkrótce włączą ten bonus do swoich list stałych ofert.

Freebety

To kolejny często spotykany bonus od bukmacherów internetowych. Korzystając z takiej oferty, można obstawiać zakłady, korzystając z bonusowych pieniędzy, nie ryzykując własnych.

Zaufane zakłady

Wielu obstawiających zna sytuację, gdy w kolejce są jeszcze ciekawe wydarzenia (Ekstraklasy i Premier League), ale na koncie nie ma pieniędzy. W takich przypadkach można skorzystać z opcji Zaliczka Zakładowa w zakładach bukmacherskich i pożyczyć brakującą kwotę od bukmachera. Wielkość takiej pożyczki opiera się na oszacowaniu potencjalnej wygranej z zawartych, ale jeszcze nierozliczonych zakładów.

Bukmacherzy mają różne warunki dotyczące zakładów z wyprzedzeniem u legalnych bukmacherów, z którymi należy się zapoznać przed aktywacją tej opcji.

Cashout

Posiadanie opcji „sprzedaży” zakładu z powrotem do bukmachera jest niezwykle przydatne. Jeśli przewidywania zakładu się nie sprawdzą, możesz zminimalizować swoje straty i odzyskać część pieniędzy. Gdy wynik meczu zostanie poprawnie przewidziany, dzięki opcji Cash Out możesz otrzymać swoje wygrane bez czekania na końcowy gwizdek.

Wysokość Twojej wygranej jest ustalana indywidualnie przez bukmachera. Kwotę wypłaty można poznać w wygrane kupony, klikając na odpowiedni przycisk.

Zwiększanie kursu

Wielu bukmacherów oferuje klientom wyższe kursy niż wartości podane w linijce. Istnieje szereg warunków, które muszą być spełnione, na przykład minimalna kwota zakładu.

Aby uzyskać wyższe kursy na interesujące nas wydarzenie, należy wysłać zapytanie do pracownika firmy bukmacherskiej. Zazwyczaj można to zrobić na kuponie zakładu.

Zwiększenie kwoty zakładu

Prawie wszyscy operatorzy zakładów ograniczają kwotę zakładu. Jednak wielu bukmacherów pozwala na zwiększenie limitu zakładów. Algorytm wnioskowania o wyższą kwotę zakładu u wszystkich operatorów zakładów jest identyczny: należy wybrać interesujący nas wynik, kliknąć odpowiedni klawisz (np. „Zakład VIP”) w kuponie zakładu i podać żądaną kwotę. Zazwyczaj w ciągu 5-10 minut otrzymasz odpowiedź od biura bukmachera w sprawie zwiększenia limitu.

Zwrot podatku

Klienci zakładów bukmacherskich są zobowiązani do zapłaty podatku od wygranych. Aby poprawić nastrój użytkowników, którzy zdają sobie sprawę z wagi i przydatności wpłat do budżetu, ale nie są szczególnie chętni do rozstania się z częścią swoich wygranych, niektórzy operatorzy zakładów rekompensują płacenie podatku. Wielu operatorów zakładów bukmacherskich robi to w całości, a niektórzy do określonej kwoty.

Są to najczęściej spotykane promocje bukmacherskie i bonusy mające na celu zaangażowanie graczy i zwiększenie lojalności wobec marki. W rzeczywistości jest ich znacznie więcej.

Priorytetowa obsługa

Programy lojalnościowe w zakładach bukmacherskich VIP posiada specjalne usługi marketingowe dla klientów z tego sektora. Możesz liczyć na priorytetowe rozwiązanie swojego problemu bez czekania w kolejce do doradcy.

Dział VIP wysłucha i rozwiąże wszystkie Twoje pytania dotyczące konta i zakładów, a doradcy ds. obsługi klienta będą dostępni 24 godziny na dobę, więc odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz nawet w środku nocy. Oficjalne lustra oferują nawet kontakt telefoniczny z doradcami, także przez komunikator.

Szybka autoryzacja VIP graczy

Graczom z wyższymi stawkami czasami odmawia się wstępu na imprezę w fazie autoryzacji. Bukmacher gwarantuje, że klienci strefy VIP traktowani są indywidualnie, uzyskując najwyższą tolerancję zakładów i najniższe limity lub ich brak.

Czym są punkty lojalnościowe VIP

Program lojalnościowy

Ważnym elementem systemu nagród jest przyznawanie punktów bonusowych. Najczęściej są one określane jako Comp Points (CP), ale czasami operatorzy dokonują oznaczeń tematycznych. Ogólnie rzecz biorąc, 1 punkt bonusowy jest przyznawany, gdy łączna wartość wszystkich prawdziwych zakładów osiągnie pewną stałą kwotę.

Punkty bonusowe mogą być przeliczone na walutę, w której otworzyłeś swoje konto. A kurs wymiany często zależy od statusu gracza VIP. Im jest on wyższy, tym korzystniejsze są warunki.

Ważne niuanse:

 1. Na niektórych stronach opcja wymiany jest zablokowana dla najniższych rang.
 2. Prawie zawsze istnieją ograniczenia. Nie można wymienić więcej niż n-tą liczbę punktów bonusowych na walutę w miesiącu.
 3. Powszechne jest również ograniczenie minimalnej liczby punktów, które można zamienić. Z reguły jest to 10.
 4. Czasami pieniądze otrzymane z wymiany są wpłacane na konto bonusowe u bukmacherów. Aby je wypłacić, należy najpierw spełnić warunki zakładu.
 5. Punkty bonusowe muszą być zrealizowane w określonym terminie. Zazwyczaj jest to 360 dni. W przeciwnym razie „wypalą się”.
 6. Niektóre firmy oferują nie tylko wypłatę pieniędzy, ale także wykorzystanie ich na zakupy w specjalnym sklepie.

Często u niektórych bukmacherów otwierają graczowi pierwszy poziom i konto VIP automatycznie po złożeniu pierwszego depozytu. Aby jednak uzyskać status VIP, gracz musi grać w serwisie hazardowym przez pewien okres czasu. Dla graczy z podstawowym statusem lub pierwszym poziomem lojalności VIP, bukmacher może prawie zawsze zaoferować bezpłatne zakłady, promocje i bonusy, aby utrzymać zainteresowanie.

Im wyższy poziom lojalności i status gracza u legalnych bukmacherów, tym atrakcyjniejszą ofertę zaoferuje mu bukmacher. Mogą to być np. indywidualne prezenty, nagrody i inne unikalne oferty. Elitarni posiadacze konta VIP mogą otrzymać cotygodniowe zwoje bonusowe, nagrody, natychmiastową wypłatę wygranych i wiele innych nagród.

Status klientów

Warto osobno zwrócić uwagę na temat statusów. U wielu bukmacherów program lojalnościowy może być podzielony na kilka statusów (Początkujący, Doświadczony … itd.). W tym przypadku im wyższy status gracza, tym korzystniejsze dla niego będą punkty wymiany na prawdziwe pieniądze. Ponadto posiadacz wysokiego statusu może liczyć na dodatkowe punkty bonusowe do nagród.

Gracz otrzymuje nowy status po zgromadzeniu określonej ilości punktów. Czyli, aby uzyskać wyższy status i korzystne warunki, gracz musi stale aktywnie grać, zdobywając dla siebie punkty.

Graczy VIPCzy po dołączeniu do programu lojalnościowego można otrzymać upominki

Nie jest to najpopularniejsza strategia wśród bukmacherów, bo trzeba zahaczyć o dostawę, żeby wysyłać prezenty stałym klientom. Ale tak innowacyjny bukmacher jest teraz jak powiew świeżego powietrza. Wirtualne nagrody nikogo już nie zaskoczą, prawdziwe rzeczy podsycają zainteresowanie graczy. Poniżej listę najpopularniejszych prezentów bukmacherskich, które daje strefa VIP u legalnych bukmacherów.

 1. Koszulki z ulubioną drużyną piłkarską.
 2. Piłki nożne i wszelkie inne piłki podpisane przez znanych sportowców.
 3. Czapki sportowe, długopisy, breloki.
 4. Bilety na imprezy sportowe i mecze.

Programy lojalnościowe i kursy bukmacherskie wymiany punktów

Poniżej wyjaśnimy jakie programy lojalnościowe VIP oferują poszczególne bukmacherzy swoim klientom. Nasza lista bukmacherów z programami lojalnościowymi VIP u bukmacherów zawiera tylko najlepszych i renomowanych operatorów hazardowy, które udostępniają graczom najlepsze promocje za aktywność.

Forbet zakłady bukmacherskie sp

Forbet zakłady bukmacherskie sp oferuje następujące benefity swoim użytkownikom: dedykowany manager, który pomoże w negocjacji kursów, załatwieniu biletu na spotkanie czy też reklamacji.

Ponadto można liczyć na dostęp do zaproszeń na różne wydarzenia ze świata sportu i kultury, szybką autoryzację zagrań oraz wyższe limity zakładów. Legalny bukmacher daje możliwość samodzielnego zgłoszenia się do programu dla gracze VIP, jeśli depozyt miesięczny na zakłady bukmacherskie gracza przekracza 10 000 PLN.

Superbet

Obstawiając Superbet zakłady bukmacherskie sp można liczyć na dołączenie do programu VIP u tego legalnego bukmachera. Program bukmacherska sp polega na zbieraniu punktów. Za każdy postawiony 1 PLN gracz otrzyma 1 punkt. Punkty te można wymienić na realne koszty, które można wykorzystać na zakłady bukmacherskie online na wydarzenia sportowe. Oferta zakładów tego buka jest naprawdę rewelacyjna.

Totalbet

Totalbet zakłady bukmacherskie sp oferuje program VIP, do którego mogą dołączyć się gracze, którzy w ciągu tygodnia zdobędą od 3500 i więcej punktów. Każdy 1 PLN wydany na obstawienie zakładów wzajemnych u bukmacherów daje graczom punkty z przedziału 0,5 – 1,2. Wysokość punktów zależy ona ilości zdarzeń na postawionym kuponie. Ponadto buk Total VIP oferuje graczom wysokie kursy, kod promocyjny i atrakcyjny bonus powitalny. Warto więc założyć konto u tego buka.

Fortuna

Fortuna oferta konto VIP na zawieranie zakładów wzajemnych jest bardzo dobra. Zakłady na tej witrynie można typować z poziomu aplikacji mobilnej. Polski bukmacher oferuje graczom możliwość dołączenia do klubu VIP na bardzo prostych warunkach. Mimo wszystko mnogość metod płatności w zakładach bukmacherskich Fortuna sprawia, że tutaj wystawiam wysoką ocenę, choć oczywiście nie najwyższą.

Oferta Fortuny zakładów na wydarzenia sportowe jest imponująca. Posiadacze konta VIP mogą liczyć na priorytetową obsługę klienta, dedykowane promocje specjalne, kod promocyjny Fortuna, ciekawe upominki w postaci kart, biletów i wyjazdów na różne mecze piłkarskie.

Noblebet

Wśród największych bukmacherów warto również wymienić Noblebet. Bukmachera Noblebet udostępnia klientom bogatą ofertę zakładów i szybka wypłata wygranych. U tego buka można obstawiać zakłady na różne wydarzenia sportowe i sporty wirtualne. Do dyspozycji mamy różne metody płatności i zakładów live. Graczy VIP mogą zbierać punkty i wymieniać je na dodatkowe nagrody. Punkty są przyznawane za aktywność i regularność na portalu.

STS

Najstarszy polski bukmacher STS oferuje atrakcyjne programy nie tylko dla stałych, ale również dla nowych graczy. W ofercie buka znajdziemy najlepszy program lojalnościowy na polskim rynku. Dostęp do strefy VIP jest możliwy 24/7.

Aktywni gracze klubu VIP mogą też liczyć na spersonalizowane i specjalne promocje oraz zaproszenia na różne wydarzenia sportowe od tego legalnego bukmachera, wyjazdy VIP, bonus cashback. Co ciekawe, typowania zakładów u tego buka jest dostępne również w punktach stacjonarnych.

LV Bet

Legalni bukmacherzy to również LV Bet. W jego przypadku, aby dostać 1 punkt lojalnościowy, należy wydać min. 25 PLN na zakłady. Minimalna ilość LV Bet punktów, którą można wymienić na extra nagrody, wynosi 100.

Dla klientów VIP LV Bet oferuje wysokie kursy na wydarzenia sportowe, dostęp do aplikacji mobilnej, atrakcyjny bonus powitalny, szybkie metody płatności, darmowe zakłady. Największy polski bukmacher oferuje również szybkie wypłaty wygranych.

Legalni bukmacherzy

Zasada tworzenia rankingu

Nie uwzględniliśmy bukmacherów, którzy tylko okazjonalnie dają swoim graczom cashback lub bezpłatne zakłady. Każda z prezentowanych firm spełnia następujące wymagania:

 1. Dostępność długoterminowego programu lojalnościowego VIP u  bukmacherów dla nowych i doświadczonych użytkowników;
 2. Przystępne i jasne zasady interakcji między klientem a bukmacherem;
 3. Wiarygodna reputacja na rynku zakładów bukmacherskich.

Od tej pory nie musisz zawierać miliona zakładów, aby sprawdzić lojalność bukmachera. Wszystko jest tuż przed twoimi oczami. Wystarczy, że wejdziesz na ranking, wybierzesz swojego faworyta i zaczniesz obstawiać u bukmachera, którego lubisz.

Jak wybrać najlepszego bukmachera

Wymienienie polscy bukmacherzy posiadają licencji Ministerstwa Finansów. Założenie konta w tych serwisach nie jest skomplikowane. Ponadto możemy dołączyć od programów lojalnościowych bukmacherzy na bardzo prostych warunkach. Aby wybrać konkretnego bukmachera, należy również sprawdzić jego reputacje na rynku i opinie realnych graczy. Sporym ułatwieniem dla posiadaczy konta VIP stanie się aplikacja mobilna.

Powinni mieć zatem odpowiednie zezwolenia, żeby swobodnie oferować zakłady wzajemne. Dodatkowo takie firmy bukmacherskie muszą być również wybierane pod kątem oferty. Aby po prostu nie brakowało w niej rozmaitych dyscyplin do typowania. Ważnym tematem jest również strefa VIP. Warto dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby tam trafić.

Więc to jest proste. Wybierz bukmachera online i zacznij zbierać punkty poprzez jego program bonusów lojalnościowych VIP u bukmacherów. Gdzie indziej można dostać nagrody za spędzanie czasu na graniu i zabawie? Prawdopodobnie nigdzie indziej. Więc upewnij się, że sprawdzisz ich program bonusów lojalnościowych i przywileje gracza VIP z obsługą bukmacherów online.

Podsumowanie

Bukmacherzy oferują unikalne programy lojalnościowe. W niektórych z nich gracz obstawia po dowolnym kursie i otrzymuje punkty, a w innych będzie musiał się natrudzić, aby znaleźć zakłady z kursami w ustalonym przedziale. VIP zaklady opinie są bardzo pozytywne.

Lepiej dać pierwszeństwo bukmacherowi z prostym programem lojalnościowym VIP. Gracz zaoszczędzi sobie bólu głowy i ma gwarancję, że jeśli będzie przestrzegał zasad, to dostanie bang for his buck. Udział w programie lojalnościowym to fajna okazja do odzyskania części straconych pieniędzy. Obstawiaj dla zabawy, nie ścigaj poziomów i punktów bonusowych.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.