Rusza druga edycja programu #YouthEmpowered:

Możesz więcej niż myślisz

Dla kogo jest Program Youth Empowered?

Masz więcej niż 17 lat i mniej niż 30? Jeszcze się uczysz, ale już zastanawiasz się, jaką ścieżkę zawodową wybrać? A może już skończyłeś naukę i jeszcze nie pracujesz, ale wiesz, że czas kiedy trzeba rozpocząć pracę właśnie nadchodzi? Jeśli odpowiedziałeś tak – to znaczy, że ten program jest właśnie dla Ciebie. Odkryj razem z nami swoje najmocniejsze strony! Ty masz siłę i możesz więcej niż myślisz! My mamy cel – chcemy pomóc Ci wkroczyć w nową rzeczywistość i wesprzeć w znalezieniu pracy. Mamy doświadczenie, którym się z Tobą podzielimy i pomożemy stworzyć Ci plan na siebie!

Youth Empowered to program realizowany przez nas – Coca-Cola HBC Polska we współpracy z Partnerami – organizacjami pozarządowymi obejmującymi swoim zasięgiem całą Polskę. Nieważne gdzie mieszkasz. Możesz więcej niż myślisz!

Dlaczego warto i co nas wyróżnia?

#YouthEmpowered to pierwszy tak zróżnicowany program w Polsce. Wybierz coś dla siebie.

  • Dla Ciebie najlepsze rozwiązanie to Internet? Nie ma sprawy. Skorzystaj z naszych kursów on-line. Przygotowaliśmy różnorodne tematy i pomocne wskazówki. To wygodny sposób na zdobycie informacji.
  • Pierwszy raz słyszysz słowo mentoring? Nie szkodzi. Nasz zespół będzie do Twojej dyspozycji – to Ty wybierzesz swojego Mentora.
  • Jesteś wytrwały? Zatem pewnie się spotkamy. Kampus by System Coca-Cola zaprasza.

Youth Empowered to szansa na rozwinięcie umiejętności przydatnych w poszukiwaniu pracy. I co ważne, po każdym ukończonym etapie otrzymasz certyfikat, którym warto pochwalić się w CV!

Kroki w programie

1
Zarejestruj się w naszym digital hubie i przejdź przez nasze szkolenia.
2
Poznaj i spotkaj się z mentorami - menadżerami w Coca-Cola
3
Na najbardziej zaangażowanych czeka udział w „Kampusie”

Poznaj #YouthEmpowered

Zobacz film z poprzedniej edycji, pamiętaj, możesz więcej niż myślisz!

Jedyny taki program mentoringu w Polsce

Mentoring to rozmowy, podczas których dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy dla Ciebie. Pracownicy Coca-Cola są naprawdę do Twojej dyspozycji. Wystarczy wybrać jednego z nas i w uzgodnionym terminie połączyć się on-line. Możesz wybierać. Zajmujemy się różnymi sprawami i pracujemy na różnych stanowiskach. Jesteś ciekawy pracy w takiej firmie jak Coca-Cola? Chcesz się upewnić, jak wygląda praca na konkretnym stanowisku? A może po prostu chcesz zapytać o nasze doświadczenia z rekrutacji? Skorzystaj z okazji! Myślisz, że jesteś nieśmiały? Nie martw się, połowa z nas też kiedyś była. A może uważasz, że świat leży u Twoich stóp? To tak jak druga połowa z nas. Jesteśmy różni. Na pewno wśród nas znajdziesz kogoś, kto będzie Ci pasował. Daj nam szansę.