Kalkulator bukmacherski

Blog Kalkulator bukmacherski
Głosów
3831


 • Wsparcie dla zakładów na żywo i transmisji na żywo
 • Dobre bonusy
 • Niski minimalny depozyt
Głosów
3966


 • Szeroka oferta LIVE
 • Pozytywne opinie prawdziwych klientów
 • Łatwe i szybkie rejestracje
Kod promocyjny ZGARNIAM60
Głosów
3291


 • Konta w PLN / EURO
 • Wysokie wygrane
 • Atrakcyjna oferta zakładów
Kod promocyjny LvBetQatar
Głosów
4236


 • Łatwa rejestracja
 • Atrakcyjna oferta zakładów
 • Bezpieczne transakcje finansowe
Kod promocyjny YTMPW
Głosów
4101


 • Wysokie limity stawek
 • Szeroka gama zakładów i gier
 • Atrakcyjny pakiet powitalny
Głosów
3561


 • Aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór gier
 • Bonusy powitalne
Głosów
3426


 • Wyższe wypłaty
 • Większą przejrzystość firmy
 • Przyjazny interfejs użytkownika
Głosów
3696


 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Szczegółowa sekcja FAQ
 • Zasięg globalny, możliwość obstawiania wielu lig

Zaktualizowano 16 stycznia, 2024 by Marek Krupa

Kalkulator bukmacherski pomaga graczom obliczyć możliwe wygrane. Algorytm jest prosty: użytkownik wprowadza kwotę zakładu i kursy bukmachera na dane zdarzenie. Kalkulator wykorzystuje specjalną formułę obliczeniową i oblicza ewentualną wygraną. Obliczy on, ile może zyskać gracz, jeśli postawiony przez niego zakład okaże się skuteczny.

Jak działa kalkulator na zakłady bukmacherskie

W skrócie: wpisujesz kwotę swojego pierwszego depozytu i otrzymujesz informację o tym, jaką wygraną możesz potencjalnie otrzymać od bukmachera za zakłady.

Można go używać na dwóch poziomach:

 1. Obliczenie potencjalnej kwoty do zagrania na konkretnej stronie legalnego bukmachera. Zastanawiasz się na przykład, ile możesz zyskać, grając w Fortunie za 100 PLN. Odpowiedź, którą otrzymasz, to 308 zł;
 2. Porównanie ofert od pierwszej wpłaty u wszystkich bukmacherów. Na przykład: Nie wiadomo, gdzie otrzymasz największą kwotę na grę, jeśli wpłacisz 100 PLN. Kliknij, a się przekonasz.

Możliwości i kalkulatorów bukmacherskich jest wiele i to od Ciebie zależy, jak wykorzystasz system porównywania ofert specjalnych.

Jak obliczyć prawdopodobieństwo wygranej

Jak obliczyć prawdopodobieństwo wygranej

Jest to pytanie, które użytkownicy często zadają wyszukiwarce, ale tak naprawdę chcą wiedzieć, ile wygrają, jeśli postawią zakłady bukmacherskie na określony kurs. Odpowiedź jest prosta: aby dowiedzieć się, jaka będzie wysokość wygranej, wystarczy pomnożyć kwotę zakładu przez kurs.

Rozpatrzymy to na przykładzie meczu bokserskiego. Zwycięstwo jednego z przeciwników oceniane jest na 1.60, natomiast na zwycięstwo drugiego bukmachera wystawia się kurs 2,70. Na pierwszą postawiliśmy 5 tysięcy PLN Jeśli wygra, bukmacher wypłaci stawkę pomnożoną przez kurs: 5000 x 1.60 = 8000 PLN. To jest nasza wygrana.

Jak obliczyć wygraną – zakład systemowy

Zakład systemowy to zakład kombinowany składający się z ekspresów. W przeciwieństwie do zwykłego ekspresu systemowy zakład może wygrać nawet wtedy, gdy poszczególne wybory w kombinacji są przegrane.

Główną cechą systemu jest jego wymiar. Jest on zapisany w postaci dwóch liczb. Na przykład: „3 z 4”. Oznacza to, że system składa się z 4 opcji do wyboru, które są połączone w wyrażenia po 3 opcje do wyboru. Oznacza to, że będą 4 kombinacje i co najmniej 3 wybory muszą wygrać, aby cały system był wygrany. Kwota zakładu jest dzielona równo pomiędzy wszystkie możliwe kombinacje w systemie.

Jak działa kalkulator zakładów systemowych

Jak działa kalkulator zakładów systemowych

Kalkulator zakładów systemowych działa dokładnie tak samo jak zwykły kalkulator kursów bukmacherskich. Zakład systemowy jest najpierw obliczany dla każdego zakładu ekspresowego, a następnie wszystkie kwoty są sumowane. Legalni bukmacherzy mogą określić własne ograniczenia dla systemu w postaci maksymalnej liczby wyników, zwykle od 12 do 20. Minimalna liczba imprez na jednym kuponie — co najmniej trzy. Aby to lepiej zrozumieć, przyjrzyjmy się konkretnemu przykładowi.

Przykład

Aby obliczyć zakład systemowy, należy obliczyć każde wyrażenie (kombinację) systemu osobno i zsumować wypłaty dla nich.

Weźmy na przykład wspomniany już system „3 z 4”. Załóżmy, że postawiłeś na niego 1000 rubli i wybrałeś dla niego następujące zdarzenia:

 • Chelsea wygrywa z Atletico za 2.0;
 • PSG pokonało Bayern za 2.6;
 • Milan pokonał Rijekę za 2.14;
 • Lokomotiv pokona Fastav za 1.6.

Jak już powiedzieliśmy powyżej, w systemie 3 na 4 będą 4 ekspresy po 3 do wyboru w każdym. Zakład w wysokości 1 000 PLN jest dzielony równo pomiędzy 4 kombinacje, czyli po 250 PLN za każdą z nich.

Załóżmy, że wygraliśmy wybory nr 1, 3 i 4. Oznacza to, że w naszym systemie wygrywa jedna kombinacja składająca się z tych wyborów. Obliczamy kwotę wypłaty:

(2,0 x 2,14 x 1,6) x 250 = 6,848 x 250 = 1 712 PLN

Za pomocą kalkulatora można to obliczyć potencjalną wygraną z zakładu systemowego dużą szybciej. Ponadto kalkulator bukmacherski z podatkiem pozwala obliczyć wygraną z odliczeniem podatku.

Czym jest podatek od wygranych

Czym jest podatek od wygranych

Co to jest ten podatek i dlaczego trzeba go płacić? W Polsce obowiązują dwa podatki związane z zakładami wzajemnymi u legalnych bukmacherów:

 1. Podatek bukmacherski w wysokości 12%, który jest płatny od każdego zawartego zakładu.
 2. 10% podatku od zysków kapitałowych, który jest potrącany od wygranych przekraczających 2280 PLN.

Podatku od wygranych nie płaci się, gdy suma wygranych nie przekracza 2 280 PLN. Dlatego warto śledzić kupony bukmachera. Jeśli potencjalna wygrana miałaby przynieść odliczenie podatkowe w wysokości 10 zł, warto rozważyć inną strategię. Przykładowo, można podzielić duży kupon na dwa, lub więcej mniejszych, aby nie trzeba było płacić dodatkowego podatku państwu.

Wielu bukmacherów na polskim rynku udostępniają graczom grę bez podatku. Warto wśród nich wymienić: Betclic, Forbet, LV Bet, Fortuna, Totalbet, STS, Totolotek i wiele innych.

Jak obliczyć wygraną w zakładzie bukmacherskim

Zbliżamy się do końca naszej dyskusji na temat obliczania wygranych w zakładach bukmacherskich. Czas na krótkie podsumowanie wszystkich niezbędnych informacji, które warto zapamiętać:

 1. Jeśli chcemy obliczyć swoją potencjalną wygraną, musimy znać kursy zakładów, a także zakład, który będziesz grał.
 2. Nie zapominaj o dodatkowym kursie 0,88 – mnożąc go, pomniejszasz swoją potencjalną wygraną o obowiązkowy podatek pobierany przez bukmachera.
 3. Obliczając swoje potencjalne wygrane z zakładów na system, porównaj je z wygranymi z kuponów AKO, aby zdecydować, która metoda gry jest lepsza.
 4. Skorzystaj z kalkulatorów zakładów dostępnych na stronach polskich legalnych bukmacherów. W tym miejscu otrzymasz automatyczny podgląd kuponu zakładów wraz z automatyczną kalkulacją potencjalnych wygranych.
 5. Nie zapomnij o dodatkowym podatku od wygranej, który wynosi 10% dla wygranych powyżej 2280 PLN. Możemy uniknąć tej opłaty, dzieląc zakład na kilka mniejszych, co zapewni taką samą wygraną.

Przy pomocy kalkulatorów bukmacherskich obliczenie wygranej jest bardzo wygodne. Co ważne, kalkulator bukmacherski excel pozwala użytkownikom obliczyć wygraną szybciej w zakładach bukmacherskich bez formalności i ograniczeń.

Zalety kalkulatorów bukmacherskich

Zalety kalkulatorów bukmacherskich

Kalkulatory bukmacherskie są bardzo łatwe w użyciu i posiadają wiele przydatnych funkcji. Przede wszystkim mamy do dyspozycji kalkulatory kursów dziesiętnych, amerykańskich, ułamkowych i z których możesz wybierać. Niezależnie od tego, gdzie mieszkamy i gdzie uprawiamy hazard, możesz posługiwać się kalkulatorem bukmacherskim, aby obliczyć swoją wygraną.

Jak już wspomniano, kalkulator kombinacji bukmacherskich obsługuje różne typy zakładów. Możemy więc obliczyć wyniki dla zakład pojedynczy, kombi i kuponu AKO. To samo możesz śledzić za pomocą kalkulatora zysków. Program pozwala obliczyć możliwy zysk w przypadku przegranej w danym zdarzeniu pod warunkiem, że zdarzenie, na które chcemy postawić, jest zakładem łączonym lub pojedynczym. Funkcje i narzędzia kalkulatora bukmacherskiego naprawdę ułatwią graczom podjęcie decyzji podczas obstawiania zakładów bukmacherskich.

Jak korzystać z kalkulatora zakładów dla kursów i zakładów bukmacherskich

Wiemy już, że nie musimy pobierać kalkulatora zakładów, ponieważ jest on dostępny dla wszystkich, przejdźmy więc do tego, jak z niego korzystać. Jak już wspomnieliśmy, nie musisz podawać żadnych danych!

Po przejściu na stronę o kalkulatora bukmacherskiego oczom graczy ukaże się kilka pustych komórek. Aby kalkulator bukmacherski mógł obliczyć Twoje zyski, zwroty itd. musisz wypełnić następujące pola:

 1. Format kursów na kuponie — wybierasz go, klikając ikonę w prawym rogu (domyślnie ustawiony jest kurs dziesiętny, najczęściej używany w Europie — poza Wielką Brytanią),
 2. Całkowita stawka na kuponie — tutaj wpisujesz kwotę zakładu, którą chcesz rozdzielić pomiędzy zakłady,
 3. Kursy na kuponie — domyślnie można wprowadzić dwa zdarzenia, ale w prawym rogu znajduje się plus — jeśli chcesz przeliczać zyski z feedu, zrób to!
 4. Wynik kuponów — ważne jest również określenie, czy zdarzenie o danym kursie jest/jest zdarzeniem wygrywającym, czy też nie — pozwala to na testowanie różnych scenariuszy,

Po wypełnieniu wszystkich pól naciśnij czerwony przycisk „oblicz” lub „search for” znajdujący się w dolnej części ekranu.

W tym momencie na stronie zostanie wyświetlona tabela. Pierwszy wynik zostanie obliczony tak, jakby każde zdarzenie było traktowane jako jedno (Single). Następnym wynikiem będzie kombinacja 2 z 3 zdarzeń (jeśli dodaliśmy tylko 3 zdarzenia, jeśli więcej zdarzeń — kalkulator prawdopodobieństwa bukmacher obliczy odpowiednio większą liczbę kombinacji).

Ostatni wynik dotyczy zakładu akumulowanego. Jeśli chcesz ponownie obliczyć wygraną w zakładach bukmacherskich lub edytować swój kupon, użyj opcji „wstecz”, a wrócisz do opcji dodawania nowych kursów/opcji na kuponie bukmacherskim.

Czy kalkulator bukmacherski jest darmowy

W tym miejscu warto nadmienić, że kalkulator bukmacherski jest całkowicie bezpłatny. Korzystanie z jego funkcji nie jest płatne, a sam kalkulator na zakłady bukmacherskie nie ma żadnych opcji premium i nie zawiera reklam. Jest to ukłon w stronę typerów, którzy chcieliby mieć dużo większą kontrolę nad swoimi kuponami. Jedyne, czego potrzebujemy, aby nasz kalkulator progresji online działał poprawnie, to dostęp do Internetu. To wszystko, to wszystko! To nie jest okres próbny ani promocja — legalni bukmacherzy zawsze udostępniają kalkulator zakładów online za darmo.

Czym są kalkulator bonusów bukmacherskich

Za pomocą kalkulator bonusów bukmacherskich możemy wyliczyć, jakie nagrody ma do zaoferowania nasz ulubiony bukmacher. Jeśli przykładowo bukmacher oferuje graczom 100% od depozytu, oznacza to, że przy złożeniu wpłaty na kwotę 100 PLN otrzymał dodatkowy bonus w postaci 100 PLN w prezencie.

To samo dotyczy cashbacku. Jeśli serwis oferuje graczom cashback w wysokości 20% od przegranych zakładów, oznacza to, że po obstawieniu 100 PLN możemy liczyć na zwrot do 20 PLN.

FAQs

Czy kalkulator bukmacherki jest darmowy?

Korzystanie z kalkulatora bukmacherskiego jest bezpłatne. Wystarczy załadować stronę kalkulatora, wprowadzić niezbędne dane i sprawdzić, jaka będzie nasza potencjalna wygrana.

Czy są aplikacji do korzystania z kalkulatorów bukmacherskich?

Z niektórych kalkulatorów można również korzystać w aplikacji mobilnej. Pobranie i instalacja tych aplikacji na urządzenia przenośne są darmowe.

Jak działa kalkulator bonusów bukmacherskich?

Kalkulator bonusów bukmacherskich jest narzędziem nowatorskim, które ma na celu pomóc graczom w wyliczeniu potencjalnej wartości bonusu.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., STS S.A., Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., TOTOLOTEK S.A., LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o., forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., BestBet Sp. z o.o., Cherry Online Polska Sp. z o.o., BEM Operations Limited, BetFan Sp. z o.o., eWinner Sp. z o.o., BetX Polska Sp. z o.o., Polski Bukmacher Sp. z o.o., Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., GO BET Sp. z o.o., Bukmacherska Sp. z o.o., FUN PROJECT Sp. z o.o., Silesia Entertainment Sp. z o.o., GM Gaming Limited, True Sport Sp. z o.o.. Aktualną listę podmiotów sprawdzisz na stronie Ministerstwa Finansów.